forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 444

Manny
Starting Member

59 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 20/06/2018 :  13:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
Ja sam sličnog razmiščjanja ali kod ovoga sam kupio Darkwoodove albume jer imaju za mene puno ljepši/bolji papir a i bolje imati tri velika albuma nego li 1 integral.

Darkvud je tu baš dobro odradio albume. Ja sam ih kupio, iako sam od pre već imao i Prije Inkala i Inkala od Fibre (doduše, imam Inkala i od Viste).

Edited by - Manny on 20/06/2018 13:47:45
Go to Top of Page

Wolfman
New Member

Croatia
246 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 20/06/2018 :  14:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Dupli post.

inače može se i obrisati postove
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
11004 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/06/2018 :  19:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
S Fibrinog Fejsa:

quote:
JAKO težak dan u uredu.

#jošsamozadnjekorekcije

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
12834 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/06/2018 :  19:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ovaj ce barem imati dobar papir:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zarmix
New Member

196 Posts

Member since 30/05/2012

Posted - 20/06/2018 :  22:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zarmix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja pročitao sve od Inkala iz knjižnice i odmah kupio sve za kolekciju...to me i ajmo reći uvelo u sve ovo skupljanje stripova.
Sad mi je drago pošto vidim da se relativno brzo rasprodalo.
Ali pošto sam htio imat cijeli Jodoverse, malo sam ga skrpao kako sam mogao.
Od Fibre imam sve Inkale i Tehnoočeve, od Hangar 7 najnovijeg Metabarona, a od Humanoidsa imam ona manja izdanja od 26 cm: Metabarons, Weapons of the Metabaron, Megalex i Metabarons Genesis: Castaka.
Bitno mi je da imam sve pošto mi je ovo jedan od najdražih serijala, voli bi više da je sve isto, ali nema šanse.

A ovaj Inkal od DW-a ispada nekih 180-190kn, mislim da je to odlična cijena s obzirom da nije integral.

To je zajedničko izdanje Čarobne knjige i Darkwooda. Međutim, kasnije su se nešto posvađali i prekinuli suradnju.
Kupio sam sva tri albuma 'Poslije Inkala' i mogu reći da je izdanje odlično, na lijepom velikom formatu, ali kad je Fibrino izdanje izašlo (nakon onog Čarobne knjige), usporedio sam cijene i vidio da je za kupce u Hrvatskoj Fibra povoljnija, plus nudi i dodatni album kao bonus.
Enivej, Ladronov crtež iako sjajan, ne dijeli poetiku Mebiusova, pa i Janjetova, (pomalo djeluje sterilno i ukočeno, uz svu grafičku raskoš i moćan moderan kolor i računalnu obradu koju posjeduje) tako da mi je ovo, kad pridodam i lako zaboravljivu priču, najmanje drag dio trilogije.

Edited by - zarmix on 20/06/2018 22:45:31
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1776 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/06/2018 :  00:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zarmix

Enivej, Ladronov crtež iako sjajan, ne dijeli poetiku Mebiusova, pa i Janjetova, (pomalo djeluje sterilno i ukočeno, uz svu grafičku raskoš i moćan moderan kolor i računalnu obradu koju posjeduje) tako da mi je ovo, kad pridodam i lako zaboravljivu priču, najmanje drag dio trilogije.

U potpunosti se slažem.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
10729 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/06/2018 :  12:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

S Fibrinog Fejsa:

quote:
JAKO težak dan u uredu.

#jošsamozadnjekorekcije

i jesu gotove te korekcije ..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page
Page: of 444 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.54 seconds. Snitz Forums 2000