forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 461

anto
Advanced Member

Serbia
11136 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/09/2018 :  21:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
WD 31.trejd izlazi na proleće 2019.,a 32.na jesen iste godine;u stvari,pozno leto (rani septembar) - što znači da bi se 4 omnibus u najboljem slučaju mogao pojaviti za IL eventualno u prvoj turi naredne godine.

"Bez sekire si niko,bez pištolja ništa"
Go to Top of Page

don_draper
New Member

248 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 22/09/2018 :  23:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

WD 31.trejd izlazi na proleće 2019.,a 32.na jesen iste godine;u stvari,pozno leto (rani septembar) - što znači da bi se 4 omnibus u najboljem slučaju mogao pojaviti za IL eventualno u prvoj turi naredne godine.

omnibusi na engleskom obično izađu mjesec i pol nakon tog finalnog tradea tako da kad se zbroji prevođenje, prijelom i priprema izdanja općenito rekao bih sredina 2020. kod nas
moja prognoza je da pošto je u pitanju hit naslov da bi mogao premijeru imati na CRŠ-u
Go to Top of Page

mladjo
Moderator

Croatia
16285 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/09/2018 :  01:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Zombie nahvao :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Moderator

Croatia
16285 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/09/2018 :  01:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Inače meni je prijevod ok ali moram priznati da sam potpuno zaboravio na te ljude nazbilj i nahvao i da nisam vidio ovu raspravu, odnosno da sam pročitao samo naslov, ne bih imao pojma što taj izraz znači sva dok ne bi upotrijebio Google :D
Zaboravlja se, zaboravlja se...:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 461  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000