forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Batman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 47

Kerempir
Average Member

561 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 16/10/2019 :  11:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Fibra izbacuje nove Batmane, moguće već za Interliber.

Dosad imam Strašan vic (dobar), Godina prva (vrlo dobra), Muk (dobar), te Mračni vitez od Belog puta od kojih mi je prvi dio vrlo dobar, a drugi dio sranje.

Ima kakvih preporuka po pitanju Jokera, Crnog ogledala, Zemlje jedan, i Što se dogodilo... ?
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3503 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/10/2019 :  14:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Crno ogledalo i Šta se dogodilo... valjaju.
Go to Top of Page

KuntaKinte
Average Member

Serbia
843 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 16/10/2019 :  22:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Jel čitao neko Cookov “Ego”? Vredi li kupovati?

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

tosha
Average Member

Bosnia and Herzegovina
679 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 17/10/2019 :  15:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Uzeo sam killing joke i year one. Šta iduće da naručim? Plan je na mjesečnoj bazi uzeti samo jedan :) radi budžeta i naravno na engleskom jeziku da je

"Nothing is true, everything is permitted."

Edited by - tosha on 17/10/2019 15:22:28
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3503 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 17/10/2019 :  15:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Prošvrljaj po ovom topiku, više puta su ljudi postavljali slično pitanje kao i ti i više puta su ljudi davali preporuke odakle početi i šta čitati od Šišmiša.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1950 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 18/10/2019 :  23:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Jel čitao neko Cookov “Ego”? Vredi li kupovati?

lepo crtana kratka prica o tome kako je bruce napravio dil sa svojom tamnom stranom. trejd ego & other tails te izadje isto koliko i taj one-shot zasebno, $10-15.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1950 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 24/10/2019 :  22:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
AI pise zabavnijeg batmana od toma kinga: https://www.bleedingcool.com/2019/10/23/ai-generated-batman-screenplay-adapted-comic-book/
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member

8137 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/11/2019 :  17:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Da li bi mi mogao netko napisati koji su autori,pisci Batmanovih prica najbolje zapamceni i u kojim stripovima.Htio bih se baciti na kupnju tih prica.

Drugo, koje je uopce Jokerovo pravo ime,znam za Burtonovog Jack Napiera,iz serije "Gotham" Jerome Valeska i sad ova treca verzija iz filma,nisam ga gledao jos. Gdje je caka?
Hvala unaprijed!🦇

Edited by - emirem on 10/11/2019 17:21:19
Go to Top of Page

RadioClash
Average Member

Bosnia and Herzegovina
675 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 10/11/2019 :  18:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Frank Miller (Dark Knight Returns, Year One), Jim Starlin (A Death in the Family, The Cult), Jeph Loeb (The Long Halloween, Hush, Dark Victory), Grant Morrison (Arkham Asylum, Gothic), Ed Brubaker (The Man Who Laughs), Paul Dini (Streets of Gotham), Alan Moore (The Killing Joke), Neil Gaiman (Whatever Happened to the Caped Crusader?), te Bob Kane i Bill Finger.

Djelomična lista https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Batman_creators

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."

Edited by - RadioClash on 10/11/2019 18:09:59
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member

8137 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/11/2019 :  20:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash

Frank Miller (Dark Knight Returns, Year One), Jim Starlin (A Death in the Family, The Cult), Jeph Loeb (The Long Halloween, Hush, Dark Victory), Grant Morrison (Arkham Asylum, Gothic), Ed Brubaker (The Man Who Laughs), Paul Dini (Streets of Gotham), Alan Moore (The Killing Joke), Neil Gaiman (Whatever Happened to the Caped Crusader?), te Bob Kane i Bill Finger.

Djelomična lista https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Batman_creators

Hvala.
Jedan dio navedenih imam,ali gledam price u ovih zadnjih deset godina,price sa "court of owls","black mirror" itd.
Nasao sam neke sa slipcaseom. Ali moram vidjeti za narudzbu kojeg od Fibre pogotovo ovaj "Cursed" izgleda izvrsno u previewu.🤔
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member

1497 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 25/11/2019 :  16:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Ima li neko na forumu da cita novog Batmana? Ovaj run od Tom Kinga. Preko 80 brojeva i sve gore od goreg sto dalje ide.
Ako neko ima suprotno misljenje rado bi saslusao.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1950 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 25/11/2019 :  17:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Ima li neko na forumu da cita novog Batmana? Ovaj run od Tom Kinga. Preko 80 brojeva i sve gore od goreg sto dalje ide.

Prelistam svaki broj ali je stvarno ocaj. Sem annuala, double datea sa Supermanom i crossovera sa Elmerom, sve ostalo je za zaborav. No, sad ce #85 i kraj runa. Videcemo sta ce Tynion uraditi. Nisam citao njegov Detective pa ne znam sta da ocekujem, dok je on sam najavio "action horror superhero comic book."
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik

Serbia
2811 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 27/11/2019 :  13:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote

https://www.facebook.com/s3prelistavanje
https://www.instagram.com/s3prelistavanje
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member

1497 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 30/11/2019 :  22:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:

Prelistam svaki broj ali je stvarno ocaj. Sem annuala, double datea sa Supermanom i crossovera sa Elmerom, sve ostalo je za zaborav. No, sad ce #85 i kraj runa. Videcemo sta ce Tynion uraditi. Nisam citao njegov Detective pa ne znam sta da ocekujem, dok je on sam najavio "action horror superhero comic book."

Standard se toliko spustio da bi citao bilo sta samo da nije King

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1950 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 11/12/2019 :  17:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:

evo danasnji the golden child
by miller & grampa
bombona!

Go to Top of Page

fler
Senior Member

Croatia
1030 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/12/2019 :  17:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:

Što je točno toliko loše?
Vidim da ga i drugdje na netu masno pljuju,
ali ne znam zašto.
(slobodno možete spojlati, redovnu seriju ionako ne mislim čitati)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3503 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/12/2019 :  17:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam ja upratio komentare, jednostavno su mu epizode bezveze, nisam primijetio da nešto konkretno zamijeraju, tipa diranja u svete krave i slično.
Go to Top of Page
Page: of 47 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000