forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 470

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2316 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/09/2019 :  16:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne može bit gore od Renata Polesea u Lovu na vuka i Luigi Piccata u
Zenith 666. Nemoj da se opet svađamo😊😊😊😊

Gle, Piccatov Zagor ti ima jednu rupicu na bradi. I to ti je odličan crtež.

Nisam još pročitala Zenit 666. Na prvi pogled izgleda užas. Ko da je neko pobacao lego kockice po papiru. Al isto moram prvo pročitati i vidjeti koliko mi uistinu smeta.
Polese, na njega sam skroz zaboravila. Bila je ono lijepa pljuska. Dočekati napokon Zagora na kioscima. Onoliko se radovati, otvoriti strip, a ono... Ipak, taj strip je rađen povodom kampanje za zaštitu vukova i zbilja je sprčkan u kratkom roku.

Ljubav nam je kratko trajala. Sedioli mi je i dalje numero uno. Odostraga

Moj zadnji pokušaj... Enzo Chiomenti najgori crtač Zagora ikad. U stripu Noć velike odluke. Ako misliš da ovaj nije gori od Sediolia onda našoj ljubavi stvarno nema spasa 😎😎😎😎

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
17562 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/09/2019 :  16:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by delboj

Zar nije najgori Doti u Anđelu smrti?

Dotti je daleko od "najgoreg."

Sjećam se te kontraverze!
Markos je tada bio Bernardu savjetovao da objavi Anđela smrti zbog Bosellijeve priče a kad je narod vidio Dottijev crtež, koji tada nije bio dobar kao danas, počele su pljuštati kritike.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member

Croatia
6000 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 23/09/2019 :  16:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
I tada je bio miljama ispred ovih danasnjih nazovi crtača. Jedino što mu se moglo prigovorit je konzistentnost u većim planovima. Eh kad bi se samo vratio...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
14230 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/09/2019 :  17:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ko onda nije vidija da je Dotti bolji od svih zagorovih ondasnjih crtaca taj nema pojma o crtezu:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 470 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000