forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2020/21
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

sawitch
Advanced Member

Serbia
33187 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/01/2021 :  21:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Siti jedva. I dalje nista od igre dok je Brajton bez Bisume pokazao da je jrdna prava cvrsta ekipa za sredinu tabele.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member

Greece
14071 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/01/2021 :  21:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ne volim Pogbu, ali reći da ne igra dobro ne vrijedi itd. nema apsolutno nikakvog uporišta.

Slazem se. Mada, igra promenjivo, ali, svakako da ima potencijala i talenta. Kruger glavom kroz, zid. Barem jednom da kaze, jbg, ne volim ga, ali danas je odigrao sasvim korektno. A ove sezone jeste imao nekoliko takvih meceva.

Junajted ni kriv ni, ni duzan, prvi na tabeli. Nezamislivo, ali seozna je luda.

Everton dobro gura, sto mi je veoma drago.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic - https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
33187 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/01/2021 :  23:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Opet kiks Murinja. :( I tacno se videlo da je znao da ce primiti gol nakon stative Sona. I iznervirao se odmah. Ali kad je tvrdoglav pa ne odustaje od svoje taktike i ne pusta Bejla i Alija
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

14056 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/01/2021 :  00:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@Caleb
Godinama sam navijao za United ( sada ipak dosta pasivno ) sve je prelomilo oko onih 100 milijuna za dotičnog igrača, jednostavno, bilo mi je previše sve to gledati.
Iako sam se iznenadio i naravno da mi je drago kada sam vidio nakon dugo vremena da su prvi ali, čitam kako je i dalje igra gotovo pa nikakva ili blago rečeno, mučenje.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 14/01/2021 00:03:31
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik

3475 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/01/2021 :  11:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Opet kiks Murinja. :( I tacno se videlo da je znao da ce primiti gol nakon stative Sona. I iznervirao se odmah. Ali kad je tvrdoglav pa ne odustaje od svoje taktike i ne pusta Bejla i Alija

ccccc....ccccc.... to je ono kada je treneru važniji ego, od učinka. Baš šteta za prvenstvo, koliko li su samo bodova prosuli.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik

Croatia
20454 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/01/2021 :  11:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sezona je još duga, svašta je tu još moguće, PL je to, tu se teško osvajaju bodovi!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
33187 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/01/2021 :  22:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Evo i Arsenal se muci kao i svi u ovom kolu. 0:0 sa Palasok. Ali raduje bar to sto su u igri klinci poput Smit Roua, Sake, Mejtland Najlsa..:
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik

Croatia
7598 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/01/2021 :  19:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Mislim da je u Srbiji već izašao, kad ga vidim javim!

Može Mislim da si upravo ti bio javio za Football 2020 kad je izašao, veljača je bila u pitanju. Tako da ovo sigurno ide uskoro i kod nas!

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000