forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 484

Peyo
Advanced Member

Croatia
3054 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 13/02/2019 :  22:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Nemoj slušati Anta, nije ni čitao strip, priča napamet. A ni Peyu, koji je pristran u korist "klasičnog" stripa.

Kad smo kod toga, Peyo kako to da si uopće čitao ovo?

Vrlo malo Fibri još nisam pročitao. Ovu sam pročitao prije 10-ak dana.

Nisam se htio izjašnjavati o ovom naslovu zato što sam odlučio osvrtati se samo na naslove koji mi se jako svide.

Malo me ovaj strip u jednom dijelu podsjeća na Kubrickov Eyes Wide Shut, ali samo nakratko i to je jedini kompliment koji mu mogu dati.

Zapravo ne znam što bih uopće o njemu napisao da ima smisla.

Što se tebi u njemu svidjelo?

P.S. U pravu si volim dobar klasični strip, ali sam otvoren i za sve drugo.
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
2066 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 14/02/2019 :  09:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
@anto

Slažem se da ima puno drugih, boljih stvari, ali već su objavljene i neke (meni) lošije. Činjenica je da mjerilo za Kolorku, kao uostalom i za cijelu Fibru, nije ni tvoj ni moj već Markov ukus, i sve što možemo je biti sretni kad se preklapa s našim.

@Peyo

Ma nije se ni meni Tehnika nešto posebno svidjela. Zanimljiva mi je tema i likovi, a čak i crtež bi mi bio interesantan da je otišao u potpuno eksperimentalnom smjeru, no izvedba je na kraju nekako nedorečena i u narativnom i u vizualnom djelu. Inače, imaš na temi o stripu vrlo dobar Jockov osvrt pa ako već nisi, pročitaj.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Red Marquis
New Member

Serbia
223 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 14/02/2019 :  16:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Odviše se pohvalno Jocko osvrnuo...
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
2066 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/02/2019 :  17:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Vidim otišao i skoro cijeli Zekan. Lijepo.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 484 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000