forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 485

ivanl
Advanced Member

11565 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/04/2021 :  19:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Odradio sam svoju glasacku duznost, iako je samo jedna jedina bas po mom gustu, u ovih sesnaest...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
12864 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/04/2021 :  19:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Također obavljeno..ovo bude zanimljivo

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik

Western Samoa
6040 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/04/2021 :  21:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Sve su mi po guštu od ovih koje će ići dalje i za sve sam pogodio koja će proći.

4 De Angelisa i 4 Castellinija idu dalje s tim da su mi ove De Angelisove jače od Castellinijevih.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
27867 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/04/2021 :  23:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
a moji glasovi uglavnom bili u manjini..
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

11565 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/04/2021 :  16:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kako sam vec spomenuo, najbitnije je da lice serijala, a to je naslovnica/copertina/cover, podrzava i prikazuje bit, smisao i vrijednosti doticnog serijala. Konkretno, meni je osobno Bauhaus killer NN-a jedna fantasticna naslovnica, ali nema efekt koji nosi sf serijal. Nathan medu Mona Lisom i rimskim kipovima nije sf. Tako da nije to-to. Mnostvo drugih da ne spominjem sad pojedinacno. I shodno tome u ovoj 'osmini lige prvaka' ove koje su prosle ne nose smisao serijala, a ni nisu sve ni tehnicki dobre, narocito De Angelisove okrenute ledima 'objektivu', junaka serijala. Imam osobnu prognozu koja ce u finale i njoj cu sigurno dati glas. Naravno rad je majstora Castellinija i vidjevsi je uzivo jednom osvjedocio sam se kako je prekrasna. Ni ona ne daje kompletno uvid u ono sto serijal nosi, osim djelica tehnologije, ali 'objekt' nacrtan iz zive prirode pred likom Nathana koji je fasciniran njime, jest efektan i predobro nacrtan. (moram posteno reci i da je zamjenski rad De Angelisa na doticnoj epizodi u LL knjigama, takoder jako, jako dobar)
Go to Top of Page

Kerempir
Average Member

860 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 08/04/2021 :  06:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Možda tri glasa koja su ispala u manjini ali riječ je o parovima gdje mi i nije bio osobit izbor.

Btw, ne slažem se sa uskogrudnim ivanlovim stajalištem, poster koji bi predstavljao nathanov univerzum neka ima svakakve sf djindze, ali naslovnice bi prije svega predociti temu dotičnog stripa a ne "vrijednosti serijala".
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

11565 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/04/2021 :  10:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Možda tri glasa koja su ispala u manjini ali riječ je o parovima gdje mi i nije bio osobit izbor.

Btw, ne slažem se sa uskogrudnim ivanlovim stajalištem, poster koji bi predstavljao nathanov univerzum neka ima svakakve sf djindze, ali naslovnice bi prije svega predociti temu dotičnog stripa a ne "vrijednosti serijala".

Iako si ovo nezgrapno srocio, ponovio si isto ono sto sam ja kazao...
Go to Top of Page
Page: of 485 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.59 seconds. Snitz Forums 2000