forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Stephen King
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

SCHINDLER
Starting Member

12 Posts

Member since 08/03/2018

Posted - 27/04/2018 :  19:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send SCHINDLER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Nabacite koju sliku svoje kolekcije Kinga koju ste u medjuvremenu (od prve stranice) skupili. Da se medjusobno ubijamo u pojam

evo moja kolekcija kad vec nitko ne kaci :D

[url=https://ibb.co/npzOpH][/url]
Go to Top of Page

dante
Senior Member

Croatia
2438 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/04/2018 :  12:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Dobro si ti to sakupio, prakticki sva domaca izdanja. Ja kombiniram sa stranim, jer da cekam nase ne bih nikad docekao.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

SCHINDLER
Starting Member

12 Posts

Member since 08/03/2018

Posted - 02/05/2018 :  15:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send SCHINDLER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Dobro si ti to sakupio, prakticki sva domaca izdanja. Ja kombiniram sa stranim, jer da cekam nase ne bih nikad docekao.

A vecinu sam kupio kada su izasle, dok sam neke mucio dok sam nabavio, ali uspio sam nekako :D
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6676 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/05/2018 :  15:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Vidim da na polici stoji Gospodin Mercedes. Je li izdao itko u Hrvatskoj druge dvije knjige iz te trilogije? Finders keepers i End of watch?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dante
Senior Member

Croatia
2438 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 02/05/2018 :  17:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Vidim da na polici stoji Gospodin Mercedes. Je li izdao itko u Hrvatskoj druge dvije knjige iz te trilogije? Finders keepers i End of watch?

Da, Finders Keepers je izdalo Znanje krajem prosle godine. Imas ga na polici (Tko nadje, njegovo). End of Watch slijedi, nadam se za Interliber jer sumnjam da ce prije.

Edited by - dante on 02/05/2018 17:58:24
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6676 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/05/2018 :  18:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Aaa, evo ga gore desno, vidim!
Hvala puno.
U nas ga još nigdje nema, ali onda ću potražiti nekad kad budem u Hrvatskoj.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dante
Senior Member

Croatia
2438 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 04/05/2018 :  21:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Procitah Bazaar of bad dreams... Odlicna kolekcija kratkih prica, prakticki nema neke koja bi se mogla nazvati otpadom, samo da popuni stranice. Mozda za dvije koje su napisane u formi stihova nisam totalno lud, ali to je vise zato jer kad uzmem Kinga, to nije zato jer mi se cita poezija. Ali sve su mi price u rangu ocjene 4 ili 5. Preporuka!

Go to Top of Page

elva
Junior Member

361 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 06/05/2018 :  18:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
Evo mog Kinga...

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
Average Member

516 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/05/2018 :  14:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
A da osnujete "Klub čitatelja Stephen Kinga"? U svakom slučaju, čestitke!
Go to Top of Page

dante
Senior Member

Croatia
2438 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 07/05/2018 :  19:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Bravo elva, marljiv si ko hrcak. Imamo puno toga istoga, samo ja dosta toga u drugim izdanjima, stavit cu poslije sliku.

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000