forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KLO 28 Bilo jednom u Francuskoj
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

kasper
Advanced Member

7269 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/02/2017 :  10:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ima vise mesta u stripu gde sam i ja razbijao glavu sta se desava, tipa ona situacija kad hvataju Korzikance. sta znam, mozda da se uradi dobra redaktura (ako je uopste do toga) ako se uradi reprint.
Go to Top of Page

panda
Starting Member

Serbia
52 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 20/02/2017 :  11:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

ima vise mesta u stripu gde sam i ja razbijao glavu sta se desava, tipa ona situacija kad hvataju Korzikance. sta znam, mozda da se uradi dobra redaktura (ako je uopste do toga) ako se uradi reprint.

Znam na sta mislis, na par kadrova je nejasno da li prica o Korzikancima ili o svojima koji su negde u zasedi. Ali preko toga se predje, a kad okrenes stranu vise nije ni bitno. Ovde imam utisak da mi jedan od bitnijih subplotova uopste nije jasan :)

Ipak, i sa tih par nelogicnosti - odavno nisam ovako uzivao u citanju!
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member

1490 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 13/08/2017 :  18:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Ne znam je li se di spominjalo... hoće li se raditi reprint?

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
10196 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/08/2017 :  23:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
mislim da je marko rekao da neće

10.08.2003
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000