forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mister no-Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

ivanl
Senior Member

1230 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/11/2017 :  16:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Stoji za pilota.
Ali kod Nathana je apsolutno potrebno imati sva izdanja da shvatis cijelu pricu. Zato i kazem da je kompleksna. Zato jer je "banda sa Sardinije" tako zamislila serijal. Ides malo u buducnost da bi se poslije vratio u proslost, te polako slagao komadic po komadic ogromnog Nathanovog univerzuma.
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member

Croatia
1013 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 01/11/2017 :  19:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Uh morat ću kupit Muzika maestro, prejak je mamac!

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member

Croatia
1643 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/11/2017 :  21:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
Sva sreća što kod njega osim redovne serije i nešto specijala nema drugih edicija. Po mojem mišljenju je potpuno nepotrebno povezivati hrpu edicija strogim kontinuitetom, jer moraš sve živo kupovati da bi pratio (npr. ja kod Mister Noa ne posjedujem niti jedan specijal i to se uopće ne osjeti).

Iz tog razloga sam odustao od Texa i prodao ga a Mister Noa ostavio. Redovni, gigant, almanah, maxi, specijal u boji, album u boji... Trebalo bi jedno još barem 20 godina ovim tempom, uz pretpostavku da će sve opstati, da se izda sve od Texa (bez novih epizoda i idanja), a za to treba i vremena i novaca. Mister No je eto već na 200-tom broju i lijepo gura naprijed.
Go to Top of Page

Dukidule
Senior Member

Chile
2756 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 02/11/2017 :  21:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by agochkov

quote:
Originally posted by DODSFERDstvarno ne kužim što ljudi vide zanimljivo u nečemu što je miljama daleko od realnosti)

A hellingen, vampiri, kokodix, hagot, troglave azdaje i slicno u zagoru su tako realni

Ako ćemo baš realno - Demian je Bonellijev najrealniji(najsavremeniji) junak.

Bukva, sklepana na bukvi, ostaje za života ipak samo obicna bukva...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
24415 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/11/2017 :  21:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ajmo ipak reći ken parker
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member

Croatia
1643 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 03/11/2017 :  15:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče realnosti, KP je priča za sebe. Osobno ne volim takav tip stripa ali ne mogu reći ništa osim da je KP vrijedost sama za sebe po puno toga.
Go to Top of Page

ivanl
Senior Member

1230 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/11/2017 :  16:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kad govorimo o realnosti, kako da joj damo vrijednost, u stripu. Mislim, kako da ocijenimo sto je tu realno? Demijan,(spomenut gote),kao sadasnjost. Neponovljivi Ken parker, kao ono sto je bilo. Vrlo vjerovatno. Ili pak,(mozda), Nathan Never, kao ono sto ce doci. Mozda ili vrlo vjerovatno. U nekoj tamo buducnosti, ili mozda cak u dobu koje je u stripu opisano.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
9199 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/11/2017 :  17:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

U dosadašnjem životu nisam pročitao niti jednog Nathana - a sve mi se čini da neću ni u odsadašnjem.
A skoro isto vrijedi i za Marti Mystere. Iznimak: poneki specijalac/Maxi kojima sam se povremeno probao maltretirati.

- Zagor
- Tex
- Mister No
(Dylana sam se još 2014. godine odrekao)
.....zatim dosta dugo ništa.....pa eventualno
- Nick Raider

i gotovo.

-Zagor
-Pokušao MM,čak i skupio par brojeva,kasnije odustao
-Tex, nikako mi se nije svidio,pre jednostavan mi je
-DD skupljao neko vrijeme,imam još neke brojeve,planiram oživjeti kolekciju
-Mister No,definitvno se odlučio skupljati

Dvije stvari opisuju covjeka.Strpljenje kada nema ništa,i ponašanje kada ima sve.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
9199 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/11/2017 :  23:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Treba mi spisak cijena za libelusovog mister noa. Brojevi od 6 do 29 i brojevi 44,49,70,73.Posebno me zanimaju brojevi 7,9,11,12,20,24 i 26.Kako se kreću cijene na tržištu i koliko novaca dati.Naravno radi se o glancerima.Hvala svima na odgovorima unaprijed.

Dvije stvari opisuju covjeka.Strpljenje kada nema ništa,i ponašanje kada ima sve.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

3604 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/11/2017 :  01:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
http://www.libellus.hr/i/mister-no/168/0/-2

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

3604 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/11/2017 :  01:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
A koliko se kreću cijene po tržištu nije lako reći. Ovisi tko koliko stavi i koliko tko ponudi. Možeš i istekle aukcije pogledati, staviš što te zanima i vidiš koliko je postizao koji broj.

26 je onaj što je odavno rasprodan, kad god se pojavi ode za papren iznos. Više su postizali tek brojevi 3 i 4. A ima i jedan broj na 60 ili 70, nisam siguran, isto lude cijene, ali tu su već naklade pale na 300. Uglavnom, ja sam od toga odustao.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
9199 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/11/2017 :  14:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@Wolf hvala na odgovorima,pomogao si mi, i ovo iz libellusa, nisam znao da se tako može gledati.

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000