forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 PSG
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3178 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 03/10/2018 :  23:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
To je sve šbbkbb, ne vrijedi o tome razmišljati i pričati, tako je bilo kako je bilo :)
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member

Switzerland
3477 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 07/10/2018 :  22:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Mbappe.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11625 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/10/2018 :  01:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Liga prvaka je njihova.

Quitting is not an option.Fight on.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
18843 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/10/2018 :  06:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Liga prvaka je njihova.

Slazem se da su favorit broj jedan za titulu LS, medjutim isto je bilo i prosle godine.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3178 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 08/10/2018 :  15:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ljudi su pušnuli od Liverpula 3:2. Nabijaju statistiku na Zvezdi i raspalim francuskim timovima koji imaju igrača manje. Kad ih vidim da u nok-aut fazi gaze Siti, Liverpul, Barsu, Atletiko, Juventus... onda ću im skinuti kapu.
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
14503 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/10/2018 :  15:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Ljudi su pušnuli od Liverpula 3:2. Nabijaju statistiku na Zvezdi i raspalim francuskim timovima koji imaju igrača manje. Kad ih vidim da u nok-aut fazi gaze Siti, Liverpul, Barsu, Atletiko, Juventus... onda ću im skinuti kapu.

Upravo tako.
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member

Croatia
16680 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/10/2018 :  16:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Mbappe, Neymar, Silva, Cavani, Veratti... odmorni će bit, sve to kad se zbroji stavlja ih u favorite svakako. Bilonie tak i lani, istina, ali... Nek izvuku Barcu i osveta je tu...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11625 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/10/2018 :  18:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:

Molim te napiši mi koji je klub ikada gazio bilo koju sezonu spomenute klubove?
Baš si napisao glupost.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3178 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 08/10/2018 :  19:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Nazovi ti moje pisanje kako hoćeš, samo se potrudi da ne budeš toliki bukvalista. Naravno da ne mislim da trebaju nabijati te timove 5, 6, 7:0, već da je potpuno druga priča igrati sa najboljim evropskim timovima u odnosu na iživljavanje nad daleko nekvalitetnijim protivnicima koji se zbog te razlike u kvalitetu ne mogu sastaviti s loptom.
Dakle, proglašavati PSŽ favoritom zbog ovih gaženja je neozbiljno. Pogotovo što zadnjih godina sa skoro podjednako kvalitetnim timovima nisu izašli iz 1/8 finala, 1/4 finala.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11625 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/10/2018 :  21:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nisam ja proglasio PSG samo zbog toga favoritom, pogleda imena koja imaju, nabili su jedan Lyon 5:0, Lyon koji je dobio Citya u gostima 2:1
Vidjet ćemo na kraju sezone,ali za mene nisu sigurno favoriti neprepoznatljivi Real,loša Barcelona ili Liverpool koji ove godine teško da će do finala.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3178 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 08/10/2018 :  23:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Padovi i rast forme se dešavaju tokom sezone svima. Kao i loše utakmice, a da ne spominjem povrede.
Tvrditi u oktobru sa sigurnošću za neki tim da je LŠ njihova jer su razbili Lion sa igračem manje može samo potpuni fudbalski analfabeta.
Zato, dok ih ne vidim kako se nose u nok-aut fazi sa gigantima, ništa oni meni pokazali nisu.

Edited by - swamp thing on 09/10/2018 09:30:39
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member

Switzerland
3477 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 09/10/2018 :  12:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Ma kakav PSG,nema ništa od osvajanja LP ni ove godine.
Liverpool ili Juve osvajaju LP,mada bih volio da osvoji PSG,samo zbog Buffona.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
Senior Member

2142 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/10/2018 :  16:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

Ma kakav PSG,nema ništa od osvajanja LP ni ove godine.
Liverpool ili Juve osvajaju LP,mada bih volio da osvoji PSG,samo zbog Buffona.

Tako govori pravi nogometni šmeker.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member

Germany
24593 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 09/10/2018 :  17:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
+1

+IN HOC SIGNO VINCES+

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11625 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/10/2018 :  20:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:

Padovi i rast forme se dešavaju tokom sezone svima. Kao i loše utakmice, a da ne spominjem povrede.
Tvrditi u oktobru sa sigurnošću za neki tim da je LŠ njihova jer su razbili Lion sa igračem manje može samo potpuni fudbalski analfabeta.
Zato, dok ih ne vidim kako se nose u nok-aut fazi sa gigantima, ništa oni meni pokazali nisu.

Kakav igrač manje?Lyon je neko vrijeme imao igrača više pa su i oni dobili crveni karton.
I nemoj generalizirati moje riječi,ne tvrdim to samo zbog tih 5:0 kontra Lyona.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3178 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/10/2018 :  00:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:

Kakav igrač manje?Lyon je neko vrijeme imao igrača više pa su i oni dobili crveni karton.
I nemoj generalizirati moje riječi,ne tvrdim to samo zbog tih 5:0 kontra Lyona.

Ma zaboli me tuki uopšte kako će proći PSG u LŠ. Ako budu zaslužili da osvoje, super. Moj odgovor je bio na klasično loženje dječaka na timove sa poznatim, nahajpanim igračima koje već u oktobru vide na majskom podijumu sa peharom u ruci. Svoje sam rekao, ne da mi se uopšte dalje pisati o tome, samo mi treba da mi sad naširoko kreneš objašnjavati kako su jaki u svim linijama, kako super igra mali Mbape, kako je Nejmar u životnoj formi, bla bla.
Suština je da PSG zadnjih godina u LŠ nije pokazao ništa posebno, ove godine su jači za Bufona, poznatog luzera što se ovog takmičenja tiče, nije baš da je za očekivati da im bude amajlija ako se pogleda unazad.
Bilo bi fino da uzmu jer volim uvijek vidjeti neke nove timove kao osvajače. Ali daaaaleeeeko je to još, milion stvari se može desiti.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11625 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  01:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Upravo suprotno, meni ni u đep ni iz đepa, čisto sam napisao iz razloga nekog favoriziranja da osvoje, hoće ili neće, život neće stati tako da...

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000