forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 120 - Tyler Cross
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
1778 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/01/2019 :  18:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by jaki

Dobar je Tyrel,vrlo dobar.

Koji Tyrel?

Eldon, a koji drugi

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Junior Member

363 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 16/01/2019 :  19:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MarkosMalo je reći da će primitivci iz Black Rocka još dugo pamtiti gangstera koji je prošao kroz njihov grad…

Ispravak netočnog navoda, mnogi uopće neće toliko poživjeti

Odličan strip, a jednostavan crtež mi baš paše uz ambijent i vrijeme u kojem se događaju priče. Slažem se s nekim komentarima kako su prva i druga priča odlične, a treća priča, s obzirom na mnoštvo likova, definitivno zahtijeva pažljivije čitanje jer se lako zbuniti tko tu koga. Nitko nije spomenuo ali Nury baš lijepo vodi priču iz aspekata više likova (pogotovo zmije )
Go to Top of Page

ivke80
New Member

136 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 25/01/2019 :  21:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ipak očekivao malo vise obzirom na komentare. Rekao bih da su crtež i kolor neki derivat Hellboya, na to me je podsjetilo, rekao bih da je na tom principu radjeno ali doduše na nešto slabijem nivou, kadriranje u prvom stripu mi je onako, poslije se popravlja, price i atmosfera su u redu, u skladu sa tematikom. Sve u svemu, solidan strip.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 16/02/2019 :  15:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Sad sam pročitao prvi album, kako je ovo dobar strip.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11599 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/02/2019 :  16:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Sad sam pročitao prvi album, kako je ovo dobar strip.

i onda čitaš dalje a on sve bolji i bolji

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik

Slovenia
5269 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 19/02/2019 :  08:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Brutalno dobar strip. Vjerojatno najbolji koji sam pročitao od izašlih u 2018. Nury zna znanje, mislim da nisam još pročitao loš strip od njega (osim WEST, kojeg nije ni pisao sam)

Svaka priča je dobra, iako je skroz drukčija tematika. I tu se vidi Nuryjevo majstorstvo. Prva je moderni western, druga klasična zatvorska, a treća odličan krimić u Miamiju. Najviše mi ostala u sjećanju zmija i kako ona gleda na događanje, u drugom nagovor zatvorskog šefa i borba sa žličicom, a u trećem sam zaplet konačna borba u vatri.
Sjajni likovi, dobri dialozi, obrti i akcija. Nikad nije dosadno, ne guši se u dialozima koji ne vode ničemu (a la 100metaka recimo). Jedini minus je što je serijal završen. Mislim da ima potenciala za još priča.

Crtež - ajmo reći da paše uz ovakvu priču. Na momente totalni underground, ali opet u scenama nasilja brutalno efektan. Možda ne bi bilo loše dobiti i Orka-verziju ovog stripa jer s obzirom na fino balansiranje između bijelih i crnih tonova, rezultat bi vjerojatno bio jako dobar.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

pcoro
New Member

Croatia
287 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 19/02/2019 :  09:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Super je Tyler, jedna od boljih muških fantazija u zadnje vrijeme. Dok čitam o tom opakom frajeru koji mora bit surov da bi preživio, skoro sa se i sam osjećam surov . Prednost nad James Bondom je u tome što Bond mora glumiti i lagati da bi obavio špijunski posao, dok je Tyleru dovoljno biti čvrst i nepokolebljiv.
Odlična je fora što je Tyler toliko jednostavo prikazan da skoro i nema lica pa je mogućnost poistovjećenja još i veća. Genijalan cut/paste strip koji je mogao biti napravljen isključivo sad, kad smo već probavili tolike filmove i stripove slične tematike da su skoro dio našeg DNK. Crtež fenomenalan, Vukozec ga je najbolje opisao.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster

Croatia
24978 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/02/2019 :  11:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Brutalno dobar strip. Vjerojatno najbolji koji sam pročitao od izašlih u 2018. Nury zna znanje, mislim da nisam još pročitao loš strip od njega (osim WEST, kojeg nije ni pisao sam)

Svaka priča je dobra, iako je skroz drukčija tematika. I tu se vidi Nuryjevo majstorstvo. Prva je moderni western, druga klasična zatvorska, a treća odličan krimić u Miamiju. Najviše mi ostala u sjećanju zmija i kako ona gleda na događanje, u drugom nagovor zatvorskog šefa i borba sa žličicom, a u trećem sam zaplet konačna borba u vatri.
Sjajni likovi, dobri dialozi, obrti i akcija. Nikad nije dosadno, ne guši se u dialozima koji ne vode ničemu (a la 100metaka recimo). Jedini minus je što je serijal završen. Mislim da ima potenciala za još priča.

Crtež - ajmo reći da paše uz ovakvu priču. Na momente totalni underground, ali opet u scenama nasilja brutalno efektan. Možda ne bi bilo loše dobiti i Orka-verziju ovog stripa jer s obzirom na fino balansiranje između bijelih i crnih tonova, rezultat bi vjerojatno bio jako dobar.

Ne bih rekao da je završen, sigurno će to ići dalje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
27437 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/02/2019 :  11:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne bih rekao da je završen, sigurno će to ići dalje.

Iz tvojih ustiju u Bozje usi.

Tyleru, samaraj nas... 'ocemo jos!!

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 19/02/2019 :  17:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Nakon pročitana sva tri albuma, strip ide direktno na prvo mjesto u izboru za strip godine (nakon BJUF , drugi put ću staviti Nuryev strip na prvo mjesto).
Aco je lijepo naglasio kako se Nury poigrao s različitim žanrovima i pokazao da je majstor u svima njima. Crtež me na prvu odbio (čitajući preview), ali mi je poslije legao i sad mi se čini da neki drugi ne bi ni valjao :-)
Go to Top of Page

stripofil
Average Member

Croatia
887 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 20/02/2019 :  13:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam samo prvi album i u svom žanru strip je odličan. Priča klizi, dijalozi su taman kako treba, a i crtež mi je baš sjeo.

Dobar predložak za filmsku verziju, mislim da bi Tarantino to dobro složio.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000