forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 123 - Šuma djevica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

vice
Advanced Member

5479 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/01/2019 :  18:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Stvar je u tome što ti ne čitaš scenarij, već gledaš film. Možemo pisat o priči kao takvoj, ali njeno upijanje, usvajanje, stapanje ide preko kompletnog paketa koji čini jedan medij. Stoga mi nije prikladno nekome kome nije sjeo primjerak medija X preporučiti tematskog brata iz medija Y. Jednostavno se ne slažem s tobom.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member

Croatia
1117 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 04/01/2019 :  21:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Kad smo kod Staklenih mačeva da skrenem pažnju na još jedan sličan serijal koji je isto crtala Frau Zuccheri - Rückkehr nach Belzagor / Retour sur Belzagor.

Završen serijal u dva dijela. Možda Fibra i ovo objavi.

Nisam još bacio pogled jer mi se Mačevi nisu svidili a ne volim ni povratke.

Nisu mi mačovi ostavili dubok i neizbrisiv trag u životu, ali ostali na polici tako da ako i ovo pronađe put do Markovog srca ja ću to udomiti.

Ni šuma,a ni djevica nebuju nikad napustili moje leglo.
Ja volim kad se ljudi pretvaraju da su životinje i obratno.
Go to Top of Page

vukozec
Senior Member

1014 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/01/2019 :  21:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo
S obzirom da se referiraš na filmove da nisi i ti dijelom ekipe filmskih kritičara kojih ima na ovom forumu?

Nisam, premda mi kritika (ne filmska, a ni pretjerano profesionalna) nije strana.

Što se filma tiče, samo sam filmofil vulgaris.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13755 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/02/2019 :  17:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
crtež i boje su mi bolji dio stripa.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000