forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/07/2018 : 22:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ma kakav Maximir.
To ni vila Amalka ne bi dovela u neko normalno stanje.
Ulupano stotine miliona, još toliko otišlo ispod stola, a nitko nema pojma kojim putem krenuti da se to pretvori u nešto svrsishodno.

Zagreb bi se trebao zaobići što se tiče repke u širokom luku da se ne sramotimo kad ekipe iz drugih zemalja dođu igrati.
Obično ljudi imaju odgovor na sva pitanja i svi sve znaju, ali za Maximir fakat nitko nema pojma šta sa time napraviti.
Možda kako je to najpoželjniji kvart za život u Zg, a i kvadrat košta boli glava, da se sruši i naprave stanovi, pa da barem neka korist bude od zemljišta.



samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/07/2018 : 22:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Cromwell

Malo kasnije na kućnoj zabavi i uz Slayer- Angel of Death.
Dan za pamćenje!



Ma to brale!




bec, 11 mjesec, oprostaj od Slayera. jel ide jos tko sa foruma gore?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/07/2018 : 22:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Cromwell

Malo kasnije na kućnoj zabavi i uz Slayer- Angel of Death.
Dan za pamćenje!



Ma to brale!




bec, 11 mjesec, oprostaj od Slayera. jel ide jos tko sa foruma gore?



Ja san se od Slayera "oprostija" otkad im bubnjeve više ne svira Dave Lombardo (i nema šanse da gledan Bostapha na njegovom mistu uživo, il još gore, neku privremenu live zamjenu), a on mi je jedan od favorita, pogotovo za agresivno sviranje duple pedale (najbolji primjer upravo u Angel of Death).

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/07/2018 : 22:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Cromwell

Malo kasnije na kućnoj zabavi i uz Slayer- Angel of Death.
Dan za pamćenje!



Ma to brale!




bec, 11 mjesec, oprostaj od Slayera. jel ide jos tko sa foruma gore?



Ide Thompson da nađe inspiraciju za novi album.
Baš mu pofalilo rifova za gitaru, pa se možda da tamo šta nahvatat.
Text ionako nikada nije bio problem.
Red gena, red kamenja, malo nabrajanja županija, red Hrvatstva, kletvi...



samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/07/2018 : 22:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mamlaz

ajmo se mi vratiti na prave egzistencijalne teme.
ocel taj nacionalni stadion? po meni to je bit opstojnosti hrvata, hrvatskog identiteta i drzave kao same. sta Vi mislite o stadionu?


Trebalo bi se raditi nekakav stadion. Ipak je sramota da ti u Svijet ide slika sa onakvog Maksimira.


OK, ali čemu? Za 2 utakmice godišnje?
Reprezentacija ionako triba igrat svudgi. Nek Dinamo riješi Maksimir, Hajduk Poljud, Osijek dobiva pristojan stadion, možda i vi budete jednog dana imali ozbiljniji stadion, i to je to.
Svu lovu od toga u terene i akademije, ali to znamo da se neće dogodit. Nije samo u nogometu tako, ali meni je tragedija da trenira onaj ko sebi to može priuštit a ne onaj ko je talentiran.
Rukometne arene bi nan tribale bit dovoljno upozorenje na šta to liči kad se krene javno-privatno partnerstvo i koji će grabež nastat ako se krene u ovo suludo rješenje.

Ja isto nisam za nikakav nacionalni stadion. Trebaju se modernizirati postojeći i od 4 kvalifikacijske utakmice svaku igrati na različitom stadionu tako da A selekcija igra u Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu, a mlada u Puli, Varaždinu, Vinkovcima i Zadru


Stadion ne služi samo za nogometne utakmice...
Uz pametno vođenje takav stadion može biti itekako isplativ. Ne mora to biti stadion na kojem će igrati isključivo reprezentacija. Imamo Zagreb, Dinamo, Lokomotivu...mogu se organizirati koncerti, razne druge priredbe...
Stvarno je loša reklama kada ti reprezentacija igra na stadionu koji se raspada.



jbt ti kao da nisi iz Hrvatske! kakvo dobro vodjenje stadiona????? izgradit ce ga, pokrast dobru lovu i nakon toga tko jebe stadion. St fali Poljudu ili Rujevici iliGradskom vrtu ili Maksimiru cak? pola Hrvatske bjezi van a ti bi radio stadion na nas racun? jbt gori si od Hajdukovaca

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2018 : 22:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mamlaz

ajmo se mi vratiti na prave egzistencijalne teme.
ocel taj nacionalni stadion? po meni to je bit opstojnosti hrvata, hrvatskog identiteta i drzave kao same. sta Vi mislite o stadionu?


Trebalo bi se raditi nekakav stadion. Ipak je sramota da ti u Svijet ide slika sa onakvog Maksimira.


OK, ali čemu? Za 2 utakmice godišnje?
Reprezentacija ionako triba igrat svudgi. Nek Dinamo riješi Maksimir, Hajduk Poljud, Osijek dobiva pristojan stadion, možda i vi budete jednog dana imali ozbiljniji stadion, i to je to.
Svu lovu od toga u terene i akademije, ali to znamo da se neće dogodit. Nije samo u nogometu tako, ali meni je tragedija da trenira onaj ko sebi to može priuštit a ne onaj ko je talentiran.
Rukometne arene bi nan tribale bit dovoljno upozorenje na šta to liči kad se krene javno-privatno partnerstvo i koji će grabež nastat ako se krene u ovo suludo rješenje.

Ja isto nisam za nikakav nacionalni stadion. Trebaju se modernizirati postojeći i od 4 kvalifikacijske utakmice svaku igrati na različitom stadionu tako da A selekcija igra u Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu, a mlada u Puli, Varaždinu, Vinkovcima i Zadru


Stadion ne služi samo za nogometne utakmice...
Uz pametno vođenje takav stadion može biti itekako isplativ. Ne mora to biti stadion na kojem će igrati isključivo reprezentacija. Imamo Zagreb, Dinamo, Lokomotivu...mogu se organizirati koncerti, razne druge priredbe...
Stvarno je loša reklama kada ti reprezentacija igra na stadionu koji se raspada.




u kojoj ti državi živiš?
svaki dan prođen kraj Spaladium arene koja stoji zaq.
može služit ka spomenik hr političarima i kriminalcima čisto da ima dvostruku funkciju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2018 : 22:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mamlaz

ajmo se mi vratiti na prave egzistencijalne teme.
ocel taj nacionalni stadion? po meni to je bit opstojnosti hrvata, hrvatskog identiteta i drzave kao same. sta Vi mislite o stadionu?


Trebalo bi se raditi nekakav stadion. Ipak je sramota da ti u Svijet ide slika sa onakvog Maksimira.


OK, ali čemu? Za 2 utakmice godišnje?
Reprezentacija ionako triba igrat svudgi. Nek Dinamo riješi Maksimir, Hajduk Poljud, Osijek dobiva pristojan stadion, možda i vi budete jednog dana imali ozbiljniji stadion, i to je to.
Svu lovu od toga u terene i akademije, ali to znamo da se neće dogodit. Nije samo u nogometu tako, ali meni je tragedija da trenira onaj ko sebi to može priuštit a ne onaj ko je talentiran.
Rukometne arene bi nan tribale bit dovoljno upozorenje na šta to liči kad se krene javno-privatno partnerstvo i koji će grabež nastat ako se krene u ovo suludo rješenje.

Ja isto nisam za nikakav nacionalni stadion. Trebaju se modernizirati postojeći i od 4 kvalifikacijske utakmice svaku igrati na različitom stadionu tako da A selekcija igra u Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu, a mlada u Puli, Varaždinu, Vinkovcima i Zadru



kolumbijski scenarij. svaki put reprezentacija igra u drugom gradu i to i je najpoštenije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/07/2018 : 22:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Zašto bi Repka igrala u St.? Ionako nisu dobrodošli. Da se huligani mogu iživljavati, crtati kukaste križeve! Pa čovjek ne može doći s dicom, može lako ostati bez oka, uva, muda.

Meni zadnji put hajvani razbili šoferšajbu, doduše bila je okačena Dinamova zastavica.

Preveliki rizik, novčane kazne HNS-u, zabrana igranja, eventualni gubitak bodova.


Have mercy
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/07/2018 : 22:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ne možeš ipak uspoređivat Zagreb i Split... U metropoli ipak ima puno više događanja.
Moje je mišljenje da i kvalitetan stadion daje lijepu reklamu jednoj državi i gradu. Ja nisam za to da bude iaključivo nacionalni stadion nego stadion na kojem će igrati Dinamo, Lokomotiva...
Kao što je bilo i do sada.
Isto nema potrebe da to bude stadion preko 25 000 mjesta.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/07/2018 : 23:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Zašto bi Repka igrala u St.? Ionako nisu dobrodošli. Da se huligani mogu iživljavati, crtati kukaste križeve! Pa čovjek ne može doći s dicom, može lako ostati bez oka, uva, muda.



Koja hrpa budalastina..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/07/2018 : 23:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne možeš ipak uspoređivat Zagreb i Split... U metropoli ipak ima puno više događanja.
Moje je mišljenje da i kvalitetan stadion daje lijepu reklamu jednoj državi i gradu. Ja nisam za to da bude iaključivo nacionalni stadion nego stadion na kojem će igrati Dinamo, Lokomotiva...
Kao što je bilo i do sada.
Isto nema potrebe da to bude stadion preko 25 000 mjesta.

To nije problem pod uvjetom da se onda Maksimir proda. Zemljište je sigurno jako vrijedno i onda od tih novaca sagraditi stadion negdje na periferiji.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/07/2018 : 00:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Cromwell

Malo kasnije na kućnoj zabavi i uz Slayer- Angel of Death.
Dan za pamćenje!



Ma to brale!




bec, 11 mjesec, oprostaj od Slayera. jel ide jos tko sa foruma gore?



Ja san se od Slayera "oprostija" otkad im bubnjeve više ne svira Dave Lombardo (i nema šanse da gledan Bostapha na njegovom mistu uživo, il još gore, neku privremenu live zamjenu), a on mi je jedan od favorita, pogotovo za agresivno sviranje duple pedale (najbolji primjer upravo u Angel of Death).


Ja san u periodu od 1994. do danas nekoliko puta gleda Slayer, nažalost nikad sa Lombardon. Lombardo je car, ali bez Hannemana nije to to mada je Holt skroz OK.

Da budemo on topic.
Lombardo ima bolji rad nogu od Perišića.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/07/2018 : 00:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mamlaz

ajmo se mi vratiti na prave egzistencijalne teme.
ocel taj nacionalni stadion? po meni to je bit opstojnosti hrvata, hrvatskog identiteta i drzave kao same. sta Vi mislite o stadionu?


Trebalo bi se raditi nekakav stadion. Ipak je sramota da ti u Svijet ide slika sa onakvog Maksimira.


OK, ali čemu? Za 2 utakmice godišnje?
Reprezentacija ionako triba igrat svudgi. Nek Dinamo riješi Maksimir, Hajduk Poljud, Osijek dobiva pristojan stadion, možda i vi budete jednog dana imali ozbiljniji stadion, i to je to.
Svu lovu od toga u terene i akademije, ali to znamo da se neće dogodit. Nije samo u nogometu tako, ali meni je tragedija da trenira onaj ko sebi to može priuštit a ne onaj ko je talentiran.
Rukometne arene bi nan tribale bit dovoljno upozorenje na šta to liči kad se krene javno-privatno partnerstvo i koji će grabež nastat ako se krene u ovo suludo rješenje.

Ja isto nisam za nikakav nacionalni stadion. Trebaju se modernizirati postojeći i od 4 kvalifikacijske utakmice svaku igrati na različitom stadionu tako da A selekcija igra u Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu, a mlada u Puli, Varaždinu, Vinkovcima i Zadru


Stadion ne služi samo za nogometne utakmice...
Uz pametno vođenje takav stadion može biti itekako isplativ. Ne mora to biti stadion na kojem će igrati isključivo reprezentacija. Imamo Zagreb, Dinamo, Lokomotivu...mogu se organizirati koncerti, razne druge priredbe...
Stvarno je loša reklama kada ti reprezentacija igra na stadionu koji se raspada.




u kojoj ti državi živiš?
svaki dan prođen kraj Spaladium arene koja stoji zaq.
može služit ka spomenik hr političarima i kriminalcima čisto da ima dvostruku funkciju.


Potpis.
Ta dvorana je šaka u oko i sramota za svakog stanovnika Splita.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/07/2018 : 00:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne možeš ipak uspoređivat Zagreb i Split... U metropoli ipak ima puno više događanja.
Moje je mišljenje da i kvalitetan stadion daje lijepu reklamu jednoj državi i gradu. Ja nisam za to da bude iaključivo nacionalni stadion nego stadion na kojem će igrati Dinamo, Lokomotiva...
Kao što je bilo i do sada.
Isto nema potrebe da to bude stadion preko 25 000 mjesta.


Država i HNS će radit stadion Dinamu?
Lokomotivu neću ni komentirat.
Možda najbolje da Hajduk istupi iz lige pa se cila liga može igrat na njemu.
Jel ti čitaš sebe šta pišeš?
Makon apsolutne katastrofe sa rukometnin arenama ti zazivaš stadion???


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/07/2018 : 00:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by izivko

Zašto bi Repka igrala u St.? Ionako nisu dobrodošli. Da se huligani mogu iživljavati, crtati kukaste križeve! Pa čovjek ne može doći s dicom, može lako ostati bez oka, uva, muda.



Koja hrpa budalastina..



Al pazi genijalca, doša u ST na utakmicu i lola drži dinamovu zastavicu
Neka drugi put ode u Beograd i ponese zastavicu od 4.gardijske.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/07/2018 : 00:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne možeš ipak uspoređivat Zagreb i Split... U metropoli ipak ima puno više događanja.
Moje je mišljenje da i kvalitetan stadion daje lijepu reklamu jednoj državi i gradu. Ja nisam za to da bude iaključivo nacionalni stadion nego stadion na kojem će igrati Dinamo, Lokomotiva...
Kao što je bilo i do sada.
Isto nema potrebe da to bude stadion preko 25 000 mjesta.


Država i HNS će radit stadion Dinamu?
Lokomotivu neću ni komentirat.
Možda najbolje da Hajduk istupi iz lige pa se cila liga može igrat na njemu.
Jel ti čitaš sebe šta pišeš?
Makon apsolutne katastrofe sa rukometnin arenama ti zazivaš stadion???




Neka stadion gradi tko god hoće, ali je velika sramota da reprezentacija koja je 25 godina u top 20 svjetskih reprezentacija igra na stadionu koji se raspada. Hoce li taj stadion osim reprezentacije koristiti i Dinamo ili bilo koji drugi klub uopće me se ne dira. Neka se nađe neko najbolje rijesenje za svih.... da u troškovima sudjeluju i dinamo i zagreb i hns i država i sponzori....
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/07/2018 : 00:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne možeš ipak uspoređivat Zagreb i Split... U metropoli ipak ima puno više događanja.
Moje je mišljenje da i kvalitetan stadion daje lijepu reklamu jednoj državi i gradu. Ja nisam za to da bude iaključivo nacionalni stadion nego stadion na kojem će igrati Dinamo, Lokomotiva...
Kao što je bilo i do sada.
Isto nema potrebe da to bude stadion preko 25 000 mjesta.


Država i HNS će radit stadion Dinamu?
Lokomotivu neću ni komentirat.
Možda najbolje da Hajduk istupi iz lige pa se cila liga može igrat na njemu.
Jel ti čitaš sebe šta pišeš?
Makon apsolutne katastrofe sa rukometnin arenama ti zazivaš stadion???




Neka stadion gradi tko god hoće, ali je velika sramota da reprezentacija koja je 25 godina u top 20 svjetskih reprezentacija igra na stadionu koji se raspada. Hoce li taj stadion osim reprezentacije koristiti i Dinamo ili bilo koji drugi klub uopće me se ne dira. Neka se nađe neko najbolje rijesenje za svih.... da u troškovima sudjeluju i dinamo i zagreb i hns i država i sponzori....


Ma i da imamo normalnu državu i savez opet bi bija protiv.
Hello je najbolje napisa.
Zagreb,Split, Rijeka, Osijek za seniore.
Zadar, Pula, Vinkovci, Varaždin za juniore.Ljudima triba reprezentacija bit blizu da bi je osjećali svojon.

I upravo ovo šta i sam kažeš, nek se dogovore gradovi, savez, država, klubovi, ko god želi i nek riješe infrastrukturu al na nivou lige pa se nećemo sramotit na kojen god se stadionu igralo.
Triba osigurat da dica imaju uvjete za treniranje i da se ima di igrat liga, a ne lovu koju nemamo upucavat u neki megaprojekt koji nan ne triba.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 20/07/2018 00:56:24
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/07/2018 : 01:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
A di u Zagrebu ? Na stadionu koji se raspada ? Kojem fali cijeli donji prsten i nema natkriveno niti jedno sjedalo ? Ili na stadionu u Kranjčevićevoj koji se već i raspao.
Di u Splitu ? Na stadionu kojem je nakon svake Ultre travnjak ko slavonska njiva ? Na stadionu kojem krov samo što se ne raspadne ? I na Stadionu na kojem će se zviždat reprezentaciji, crtat kukasti križevi i oko kojeg će se ganjat Riječani i Zagrepčani ?
Na szadionu u Rijeci ? Koji je to stadion ? Imaš trening kamp koji glumi stadion i imaš Kantridu koja više ne postoji.
Stadion u Osijeku koji će vjerovatno prvi i bit napravljen, ali sa kapacitetom pd 12 tisuća mjesta ???? Na to oduzmo postotak radi sigurnosti i postotak za gostujuće navijače pa dobiješ niti 10 000 mjesta
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/07/2018 : 01:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
A OK, onda ostavimo nek sve ide u pizdu mile matere, dignimo kredit i izgradimo stadion za "repku".
Opet ti s pizdarijama o Splitu?
Oćeš da ja opet krenen kenjat po Rijeci?
Oćemo se opet na to vraćat?
Ionako pričamo o utopijskoj situaciji u kojoj imamo normalan savez i u kojoj reprezentacija normalno igra u svin gradovima.
Zašto bi se u takvoj utopijskoj situaciji ganjalo ikoga i zašto bi se crtali kukasti križevi?

Šta je s Kantridon? Jel se od toga odustalo ili je administracija u pitanju?

I šta ima veze šta će Osijek imat 12000 mista na stadionu?
Uz dužno poštovanje Osijeku, tamo ionako ne bi išle Englska ili Španjolska nego Gruzija ili Azerbeđan.
Šta fali ugostit takvu reprezentaciju na pristojnon stadionu od 12000 ljudi?

Zagreb je ionako pun ko brod, njima će izgradit Bandić.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 20/07/2018 01:35:25
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/07/2018 : 01:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

A OK, onda ostavimo nek sve ide u pizdu mile matere, dignimo kredit i izgradimo stadion za "repku".
Opet ti s pizdarijama o Splitu?
Oćeš da ja opet krenen kenjat po Rijeci?
Oćemo se opet na to vraćat?
Ionako pričamo o utopijskoj situaciji u kojoj imamo normalan savez i u kojoj reprezentacija normalno igra u svin gradovima.
Zašto bi se u takvoj utopijskoj situaciji ganjalo ikoga i zašto bi se crtali kukasti križevi?

Šta je s Kantridon? Jel se od toga odustalo ili je administracija u pitanju?

I šta ima veze šta će Osijek imat 12000 mista na stadionu?
Uz dužno poštovanje Osijeku, tamo ionako ne bi išle Englska ili Španjolska nego Gruzija ili Azerbeđan.
Šta fali ugostit takvu reprezentaciju na pristojnon stadionu od 12000 ljudi?

Zagreb je ionako pun ko brod, njima će izgradit Bandić.





Pa nisu pozdarije o Splitu nego realne stvari... Napisao sam realne stvari za sva četiri grada i njihove nedostatke. Šta se imamo pravit blesavi ako se dobro zna da bi najradikalniji dio Torcide pokušao bojkotirati utakmicu, da bi se zviždalo i vrijeđalo i da bi se ganjalo navijače iz drugih gradova kao što se uvijek ganja. Bio pa znam iz prve ruke. Jednostavno nezdrava atmosfera za utakmice reprezentacije.
Od Kantride se nije zvanično odustalo, ali vjerovatno od toga nema ništa. Samo nitko ne želi reći. Ma Miškoviću je sam stadion na toj lokaciji bio samo sporedna ideja. On je želio tu izgraditi veliki shoping centar, hotel, marinu za luksuzne jahte.... ali mu nisu dozvolili da gradi išta osim stadiona. Budući da je stadion sam po sebi neodrživ, a svi ostali sadržaji bi pokrivali gubitke stadiona onda se bez tih dodatnih sadržaja ne isplati niti gradit. Zatim je tu problem što je Volpi utekao i zavrnuo pipu pa nema više ni para, a ni novih ulagača na vidiku. Ne znam jel to ovim Nigerijcima sve bio samo paravan za pranje love ili koji vrag, ali trenutno nitko niti ne spominje Kantridu.
Makar, lokacija same Kantride je očajna jer je daleko od ikakve brze ceste, bez ikakvog mjesta za parking pa se uoči derbija moralo parkirati i nekoliko kvartovaod stadiona. Zatim je tu i problem poplava koje su nastale zbog novogradnje pa se sve oborinske vode sljevaju na teren tako da bi trebalo podići sam teren jedno 5 metara... itd itd....
Pa ti vidi jel će se Kantrida ikad gradit
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/07/2018 : 01:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

A OK, onda ostavimo nek sve ide u pizdu mile matere, dignimo kredit i izgradimo stadion za "repku".
Opet ti s pizdarijama o Splitu?
Oćeš da ja opet krenen kenjat po Rijeci?
Oćemo se opet na to vraćat?
Ionako pričamo o utopijskoj situaciji u kojoj imamo normalan savez i u kojoj reprezentacija normalno igra u svin gradovima.
Zašto bi se u takvoj utopijskoj situaciji ganjalo ikoga i zašto bi se crtali kukasti križevi?

Šta je s Kantridon? Jel se od toga odustalo ili je administracija u pitanju?

I šta ima veze šta će Osijek imat 12000 mista na stadionu?
Uz dužno poštovanje Osijeku, tamo ionako ne bi išle Englska ili Španjolska nego Gruzija ili Azerbeđan.
Šta fali ugostit takvu reprezentaciju na pristojnon stadionu od 12000 ljudi?

Zagreb je ionako pun ko brod, njima će izgradit Bandić.





Pa nisu pozdarije o Splitu nego realne stvari... Napisao sam realne stvari za sva četiri grada i njihove nedostatke. Šta se imamo pravit blesavi ako se dobro zna da bi najradikalniji dio Torcide pokušao bojkotirati utakmicu, da bi se zviždalo i vrijeđalo i da bi se ganjalo navijače iz drugih gradova kao što se uvijek ganja. Bio pa znam iz prve ruke. Jednostavno nezdrava atmosfera za utakmice reprezentacije.
Od Kantride se nije zvanično odustalo, ali vjerovatno od toga nema ništa. Samo nitko ne želi reći. Ma Miškoviću je sam stadion na toj lokaciji bio samo sporedna ideja. On je želio tu izgraditi veliki shoping centar, hotel, marinu za luksuzne jahte.... ali mu nisu dozvolili da gradi išta osim stadiona. Budući da je stadion sam po sebi neodrživ, a svi ostali sadržaji bi pokrivali gubitke stadiona onda se bez tih dodatnih sadržaja ne isplati niti gradit. Zatim je tu problem što je Volpi utekao i zavrnuo pipu pa nema više ni para, a ni novih ulagača na vidiku. Ne znam jel to ovim Nigerijcima sve bio samo paravan za pranje love ili koji vrag, ali trenutno nitko niti ne spominje Kantridu.
Makar, lokacija same Kantride je očajna jer je daleko od ikakve brze ceste, bez ikakvog mjesta za parking pa se uoči derbija moralo parkirati i nekoliko kvartovaod stadiona. Zatim je tu i problem poplava koje su nastale zbog novogradnje pa se sve oborinske vode sljevaju na teren tako da bi trebalo podići sam teren jedno 5 metara... itd itd....
Pa ti vidi jel će se Kantrida ikad gradit


Pa ja ti opet kažen da pričan o situaciji u kojoj imamo normalan savez. Normalno da je situacija trenutno nezdrava, al to triba minjat a ne gurat pod tepih.
Zašto bi u normalnoj situaciji Torcida bila protiv reprezentacije?
Jel ti uopće znaš kad je kako i zašto krenila "svađa" između Splita i reprezentacije?

Kantrida pušing znači.
A koja je šema s Rujevicon, jel se ima di širit?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/07/2018 : 02:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by NESVRSTANI
Pa ja ti opet kažen da pričan o situaciji u kojoj imamo normalan savez. Normalno da je situacija trenutno nezdrava, al to triba minjat a ne gurat pod tepih.
Zašto bi u normalnoj situaciji Torcida bila protiv reprezentacije?
Jel ti uopće znaš kad je kako i zašto krenila "svađa" između Splita i reprezentacije?

Kantrida pušing znači.
A koja je šema s Rujevicon, jel se ima di širit?



Ja sam bio još na prvoj utakmici u Splitu protiv Danske kad je Ladić dobio gol uz pomoć vjetra pa je već tada bilo obračuna sa Zagrepčanima i bacali su se ljudi u more... Iz prve ruke vidio. Ne znam, jednostavno mi je ugodnije otići u Zagreb na repku nego u Split.
Rujevica je građena nekako čudno. Ta tribina za Armadu je doslovno izmišljena naknadno. Stadion nema cijelinu nego je svaka tribina za sebe, plus onaj odvratni kavez od 3 reda za gostujuće navijače. Ima tamo prostora, ali bi se trebalo srušit i ispočetka gradit stadion kao cjelinu. A ne ovo... nema tu komfora.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7869 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/07/2018 : 11:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
njirićev plavi vulkan redizajnirat u crveno bijeli, ili još bolje, u crno plavi
ako je u maksimir do sada uloženo nekoliko stotina milijuna
onda ovo čudo neće koštat puno više od milijarde
eura, naravno
sića za naše dečke

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/07/2018 : 11:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

njirićev plavi vulkan redizajnirat u crveno bijeli, ili još bolje, u crno plavi
ako je u maksimir do sada uloženo nekoliko stotina milijuna
onda ovo čudo neće koštat puno više od milijarde
eura, naravno
sića za naše dečke


Ako već postoji projekt, najbolje da se naprave dva vulkana jedan do drugoga.
Jedan plavi i jedan crveno bijeli.
Može i jedan minivulkan za Lokomotivu.

Kad se već dovlače bageri da ih ne dovlače za samo jednu stvar.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/07/2018 : 11:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
[i]Originally posted by NESVRSTANI
Pa ja ti opet kažen da pričan o situaciji u kojoj imamo normalan savez. Normalno da je situacija trenutno nezdrava, al to triba minjat a ne gurat pod tepih.
Zašto bi u normalnoj situaciji Torcida bila protiv reprezentacije?
Jel ti uopće znaš kad je kako i zašto krenila "svađa" između Splita i reprezentacije?

Kantrida pušing znači.
A koja je šema s Rujevicon, jel se ima di širit?



Ja sam bio još na prvoj utakmici u Splitu protiv Danske kad je Ladić dobio gol uz pomoć vjetra pa je već tada bilo obračuna sa Zagrepčanima i bacali su se ljudi u more... Iz prve ruke vidio. Ne znam, jednostavno mi je ugodnije otići u Zagreb na repku nego u Split.
Rujevica je građena nekako čudno. Ta tribina za Armadu je doslovno izmišljena naknadno. Stadion nema cijelinu nego je svaka tribina za sebe, plus onaj odvratni kavez od 3 reda za gostujuće navijače. Ima tamo prostora, ali bi se trebalo srušit i ispočetka gradit stadion kao cjelinu. A ne ovo... nema tu komfora.


Istina, bilo je pizdarija.
Možda jedini period luđi od trenutnog je upravo taj period. Period Croatije kao svehrvatskog kluba. Užasna vrimena.
A to da ti je ugodnije u Zagrebu nego u Splitu ste uglavnon sami krivi.
Ja se stvarno ne sićan da je prije Miška osin možda u nekin ultras đirevima bilo neke netrpeljivostiprema Riječanima.
Iako vas je Dinamo sjeba 100 puta više od Hajduka uvik ste se više palili na nas.
Vjerovatno zato šta smo najveći hrvatski klub


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.59 seconds. Snitz Forums 2000