forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 607

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2020 : 19:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Dva poraza zaredom, od najslabijih klubova lige, Hajduk je totalno dno, na svim razinama a posebice onoj sportskoj..ajmo Luksa, cisti ovu bagru iz kluba..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/10/2020 : 20:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Najlakše je čistiti.Treba znat i stvarati nešto.Vidit će mo kakav će Jakobušić biti..

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 31/10/2020 : 21:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Najlakše je čistiti.Treba znat i stvarati nešto.Vidit će mo kakav će Jakobušić biti..



Slažem se, potjerat se može, ali onda pametno slagat kockice.... trebat će za to vremena i volje.....
Ali i Dinamo je krenuo iz Lige za bedaka.....

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/10/2020 : 22:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Dinamov način uzdizanja mi nije prihvatljiv.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 01/11/2020 : 10:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Dinamov način uzdizanja mi nije prihvatljiv.



Vjerujem da nije jer je to teži put.

Teži put uz Mamića za kojeg je sudskim postupkom dokazano da je oštetio samo Dinamo.

Inače uz onako uspješnu školu nogometa (među najboljima u svijetu) i proizvodnju mladih igrača koji su traženi u cijeloj Europi, odlično scoutiranje, sjajna transfer politika itd - gdje bi nam bio kraj.

Edited by - logo111 on 01/11/2020 10:42:17
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/11/2020 : 10:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Dinamov način uzdizanja mi nije prihvatljiv.


Ne nerviraj se, čovik se zajebava.
Ko normalan bi onako nešto napisa?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/11/2020 : 10:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Slusam onog Vukasa sinoc posli utakmice, kae lik nista ne valja ali momci su dobro trenirali, jbt pas je li moguce da je ovo na klupi Hajduka u 21 st., eksport import drustvo gdje je jedini cilj izvuc lovu priko ovih poluproizvoda od igraca, da imaju iti malo srama, obraza ma makar zrno postovanja prema klubu kojeg predstavljaju onda bi se ova garnitura koju je grobar Brbic dovea u klub odma jucer nakon utakmice pokupila ca..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 01/11/2020 11:02:09
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/11/2020 : 11:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ne nerviram se
Samo čovjek se rastuži kad vidi koliko jadnih ljudi postoji

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/11/2020 : 21:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Nakon dugo godina napokon sam postao zaintrigiran zbog novog predsjednika Jakobušića. Ako ništa, lik bar ima muda reći javno dijagnozu koja tišti klub.

Ako bar pokuša probati nešto učiniti bit će veliki uspjeh. Težak je put pred njim, vjerojatno pun spletki i spoticanja. Ne očekujem puno, ali je nadati se da će nešto krenuti u pozitivnom smjeru.

Edited by - Jerry Krause on 01/11/2020 21:57:23
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/11/2020 : 22:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by globinjo

Volio bih da sam u krivu-nece mu stoka dat mira. Vec sad mu sapunaju dasku.
Kad kazem stoka, mislim na Naš Hajduk.
Jedan gazda-onda se mozemo nečem nadati.
Dok je stoke i ostalih pizduna koji kao vampiri sišu klub
Bit cemo predmet sprdnje.
Jaki-podržavaš ovaj model?
Jesi kupio pretplatu ?
Od nas 6 pretplatnika ostali smo samo Bernard i ja.
A mi smo za jednog gazdu.
Kako to, kako to?!


Nisam. I sam si napisao zašto nisam a zašto vi jeste.
Vi ste prepoznali da je ovaj Brbićev Hajduk bio jedan gazda tip Hajduka a bit će i Jakobušićev(bar tako mislim).Mene jedan gazda klub baš i ne zanima toliko da bih bio pretplatnik.


omašio si ceo fudbal...koji Brbić...ga
da ponovim...jedan gazda znači da dođe netko,kupi hajduk, otkupi dionice,šta već i rastira grobare odnosno Naš Hajduk...nisam ja prepozna ništa...samo vidim da je hajduk nikad gori u povijesti...socijalistički model se provodi...nitko nije odgovoran...transparentnost?kodeks?
predsjednik torcide uvalio curu bez natječaja na dva ugovora u klub...lukša biran bez natječaja(nemam protiv čovika ništa, pari ok)...i još miljun malih pizdarija...ovo je 2020. nije 1980.
nema više ljubavi,rekli bi srbi-para vrti di burgija neće...boli me kurac šta su u plusu par iljada kuna,oću jebene titule i kupove,jebenu skupinu bar eurolige...rezultat je trend-ideal je vječan...nabijem njih i ideal...niakd gori hajduk u povijesti...gospodo, imali ste jebenih osam godina...uništili ste klub...napustiute klub, grad i državu pa prodajite maglu u burkinu faso...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/11/2020 : 22:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A vidiš ja mislin da nama baš triba jaki predsjednik. Normalno da ne u onon smislu u kojen Globinjo misli,



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/11/2020 : 23:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111
Teži put uz Mamića za kojeg je sudskim postupkom dokazano da je oštetio samo Dinamo.


pojasni ovo ''oštetio samo dinamo''

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 02/11/2020 : 00:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by logo111
Teži put uz Mamića za kojeg je sudskim postupkom dokazano da je oštetio samo Dinamo.


pojasni ovo ''oštetio samo dinamo''


Novcano - tako pise u presudi "izvlacio novce iz Dinama" - nista Osijek, Rijeka, Slaven, Hajduk....- samo Dinamo.

Ili ovako Mamic je prvenstveno problem Dinama. A vidim iz posta gore da si svjestan da i vi imate svoje "Mamice", Udruge....s kojima se trebate pozabaviti.

Edited by - logo111 on 02/11/2020 00:19:09
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/11/2020 : 09:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A vidiš ja mislin da nama baš triba jaki predsjednik. Normalno da ne u onon smislu u kojen Globinjo misli,





Ti protiv Mamića u stvari nemaš ništa.
Dapače, tvoja jedina zamjerka je šta nije u tvome klubu.
Zadnju titulu imaš 2005.
Klubon drma Štimac.
Trener je trener svih retardiranih trenera.
Glavnoga igrača Kranjčara nije dovea klub nego Štico i njegovi pajdaši.(Dino Pokrovac likes this).
Sva vridnost te titule se pokazala u onih 0:8 protiv Debrcena.
Sve prednosti "jedan gazda" modela su se vidile kroz tih 0:8, i kroz 100M Kn minusa u blagajni.
Al koga briga, tiitula je tu

Ako zadnjih par godina nisi doša pameti, pretpostavljan da i dalje oćeš Štimca u klubu?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/11/2020 09:03:03
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/11/2020 : 13:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A vidiš ja mislin da nama baš triba jaki predsjednik. Normalno da ne u onon smislu u kojen Globinjo misli,





Ti protiv Mamića u stvari nemaš ništa.



Ne da nema nista protiv nego prisjetimo se globine izjave da bi nosija Glavu od Poljuda do Zrnovice u slucaju da nam ovaj donese titulu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/11/2020 : 17:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
obično se skida gol

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/11/2020 : 15:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
https://slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/hari-vukas-vise-nije-trener-hajduka-1055463

I Hari je bivsi..

Momcad preuzima voditelj akademije Boro Primorac..odlican potez Lukse, zadnjih dana citam po portalima da bi klupu moga preuzet Zekic, to bi bilo lose s obzirom na njegov zivotopis i da nije neki upgrade u odnosu na Vukasa..sezona je vise manje izgubljena i bolje da Boro to vodi dok se ne nadje trener sa imenom i prezimenom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/11/2020 : 03:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A vidiš ja mislin da nama baš triba jaki predsjednik. Normalno da ne u onon smislu u kojen Globinjo misli,





Ti protiv Mamića u stvari nemaš ništa.
Dapače, tvoja jedina zamjerka je šta nije u tvome klubu.
Zadnju titulu imaš 2005.
Klubon drma Štimac.
Trener je trener svih retardiranih trenera.
Glavnoga igrača Kranjčara nije dovea klub nego Štico i njegovi pajdaši.(Dino Pokrovac likes this).
Sva vridnost te titule se pokazala u onih 0:8 protiv Debrcena.
Sve prednosti "jedan gazda" modela su se vidile kroz tih 0:8, i kroz 100M Kn minusa u blagajni.
Al koga briga, tiitula je tu

Ako zadnjih par godina nisi doša pameti, pretpostavljan da i dalje oćeš Štimca u klubu?


mamić je kriv za nh?
on ih instalira?mamić je napravio štetu-nepopravljivu,ali nije on bio kriv za sve...boli me q za štimca,ne triba mi on...znači,po tebi,NH je super...ludilo...tito kirigin je bio goli q za njega...tiutlu ćemo s njima vidit 2098...kakve jebene veze ima debrecen i 0:8...2005 je kupljena titula?vidio si kako se kupovala...drža si sviću štici i ostalima?još jedna u nizu debilnih mantra torcide...koja uredno puni kasu šukeru i gamadi...sve u svemu-zlatno 21 stoljeće hajdukovo bit će zapisano...to mi oćeš reć?Koliko su ti dica vidila titula zadnjih 15 godina...kupova...skupina eurolige...daj se osvisti, 1917. je davno prošla...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/11/2020 : 04:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A vidiš ja mislin da nama baš triba jaki predsjednik. Normalno da ne u onon smislu u kojen Globinjo misli,





Ti protiv Mamića u stvari nemaš ništa.



Ne da nema nista protiv nego prisjetimo se globine izjave da bi nosija Glavu od Poljuda do Zrnovice u slucaju da nam ovaj donese titulu..


a krivo...nosio bih ga bar do šibenika...jel se OM-u brisala titula prvaka europe...izbrisala mu se samo jedna francuska,tribalo ih je bar 5 maknit...koliko se dinamucroatijihaškgnkpitajbogakakosusesvezvali izbrisalo titula...jel se partizanu izbrisala titula 1976...

ima jedna duga cesta...je,kako da ne

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/11/2020 : 11:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A vidiš ja mislin da nama baš triba jaki predsjednik. Normalno da ne u onon smislu u kojen Globinjo misli,





Ti protiv Mamića u stvari nemaš ništa.
Dapače, tvoja jedina zamjerka je šta nije u tvome klubu.
Zadnju titulu imaš 2005.
Klubon drma Štimac.
Trener je trener svih retardiranih trenera.
Glavnoga igrača Kranjčara nije dovea klub nego Štico i njegovi pajdaši.(Dino Pokrovac likes this).
Sva vridnost te titule se pokazala u onih 0:8 protiv Debrcena.
Sve prednosti "jedan gazda" modela su se vidile kroz tih 0:8, i kroz 100M Kn minusa u blagajni.
Al koga briga, tiitula je tu

Ako zadnjih par godina nisi doša pameti, pretpostavljan da i dalje oćeš Štimca u klubu?


mamić je kriv za nh?
on ih instalira?mamić je napravio štetu-nepopravljivu,ali nije on bio kriv za sve...boli me q za štimca,ne triba mi on...znači,po tebi,NH je super...ludilo...tito kirigin je bio goli q za njega...tiutlu ćemo s njima vidit 2098...kakve jebene veze ima debrecen i 0:8...2005 je kupljena titula?vidio si kako se kupovala...drža si sviću štici i ostalima?još jedna u nizu debilnih mantra torcide...koja uredno puni kasu šukeru i gamadi...sve u svemu-zlatno 21 stoljeće hajdukovo bit će zapisano...to mi oćeš reć?Koliko su ti dica vidila titula zadnjih 15 godina...kupova...skupina eurolige...daj se osvisti, 1917. je davno prošla...


Kakve veze ima Debrecen???
Ima li jasnijeg pokazatelja koliko piza onava titula prvaka Hrvatske i i koliko je bitna?
I di ja pišen da je NH super...ludilo...? Kakve ja veze iman s Torcidon?
NH je ima priliku i zasra, to je apsolutno jasno, ali meni je sve bolje od onoga šta je bilo prije.
Tito Kirigin je isto ka i oni drugi Tito prošlo svršeno vrime. Osvisti se, nije više 1971.

Po meni najveća greška NH je šta su makli Tommyja iz kluba.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/11/2020 : 12:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Tommy se "sam" maka kad mu je propalo preuzimanje kluba uz pomoć Brbića.
Da li bi to ispalo dobro ili ne nikad nećemo znati.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/11/2020 : 06:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A vidiš ja mislin da nama baš triba jaki predsjednik. Normalno da ne u onon smislu u kojen Globinjo misli,





Ti protiv Mamića u stvari nemaš ništa.
Dapače, tvoja jedina zamjerka je šta nije u tvome klubu.
Zadnju titulu imaš 2005.
Klubon drma Štimac.
Trener je trener svih retardiranih trenera.
Glavnoga igrača Kranjčara nije dovea klub nego Štico i njegovi pajdaši.(Dino Pokrovac likes this).
Sva vridnost te titule se pokazala u onih 0:8 protiv Debrcena.
Sve prednosti "jedan gazda" modela su se vidile kroz tih 0:8, i kroz 100M Kn minusa u blagajni.
Al koga briga, tiitula je tu

Ako zadnjih par godina nisi doša pameti, pretpostavljan da i dalje oćeš Štimca u klubu?


mamić je kriv za nh?
on ih instalira?mamić je napravio štetu-nepopravljivu,ali nije on bio kriv za sve...boli me q za štimca,ne triba mi on...znači,po tebi,NH je super...ludilo...tito kirigin je bio goli q za njega...tiutlu ćemo s njima vidit 2098...kakve jebene veze ima debrecen i 0:8...2005 je kupljena titula?vidio si kako se kupovala...drža si sviću štici i ostalima?još jedna u nizu debilnih mantra torcide...koja uredno puni kasu šukeru i gamadi...sve u svemu-zlatno 21 stoljeće hajdukovo bit će zapisano...to mi oćeš reć?Koliko su ti dica vidila titula zadnjih 15 godina...kupova...skupina eurolige...daj se osvisti, 1917. je davno prošla...


Kakve veze ima Debrecen???
Ima li jasnijeg pokazatelja koliko piza onava titula prvaka Hrvatske i i koliko je bitna?
I di ja pišen da je NH super...ludilo...? Kakve ja veze iman s Torcidon?
NH je ima priliku i zasra, to je apsolutno jasno, ali meni je sve bolje od onoga šta je bilo prije.
Tito Kirigin je isto ka i oni drugi Tito prošlo svršeno vrime. Osvisti se, nije više 1971.

Po meni najveća greška NH je šta su makli Tommyja iz kluba.



2001?kvalifikacije za CL?
ispali smo od mallorce...jel ita titula kupljena...neš ti mallorce...
a šta ćemo sa 2004?
irski ribari...jel i to kupljena titula?
kako su makli tommyja, jel znaš?
a šta je to bolje?neka nova udrug?jedan gazda?ck skh?

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/11/2020 : 19:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Koji manijak moraš biti da sve ovo pratiš? Dva penala u dvije utakmice, umjesto 6 bodova samo 1. Koja nas je baba uklela nemam više pojma.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 07/11/2020 : 19:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Moras biti totalni manijak..

Lako za promasen penal, nego prije penala se par njih naguravalo i svadjalo ko ce pucat, ma totalni cirkus od kluba..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/11/2020 : 19:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ja bih stvarno stavio Hajduk 2 da igra u 1. ligi. Ma i da ispadnu igrali bi bar sa srcem (ako ništa zbog motiva da ih menadžer dobro proda). A ove Žradije i slične šminkere riješiti pod hitno.
Go to Top of Page
Page: of 607 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.25 seconds. Snitz Forums 2000