forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/07/2018 : 11:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Turci ćevape zovu kefte (köfte).
U toku vremena su prihvatili na zapadu ipak naš naziv, pa sada i u većini njihovih prodavnica ih prodaju kao ćevapčiće.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2018 : 11:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Mislim da Dalmatinci, Bosanci a posebice Srbi imaju u sebi najvise Turske krvi, mislim pogledajte samo fizionomiju, najvise bacamo na njih, a ove bajke sta si prodajemo je zbog toga sta ne mozemo prihvatiti cinjenicu da su ode bili 500 godina i jebali nas u dupe.


Stari Turci su baš bili veliki pederi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/07/2018 : 11:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Turci ćevape zovu kefte (köfte).
U toku vremena su prihvatili na zapadu ipak naš naziv, pa sada i u većini njihovih prodavnica ih prodaju kao ćevapčiće.



Nisu li to ipak ćufte. No i to je tradicionalna iranska kuhinja.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2018 : 11:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/primera/moze-li-hrvatski-maestro-biti-vrhunski-i-na-euru-2020-godine-postoji-jedan-drugi-kut-a-dosta-nam-o-njemu-govori-slucaj-zvonimira-bobana/7640706/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 23/07/2018 : 12:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Dok je ljudi, koji se opterećuju sa tim, hrvatsko ime, srpsko ime, Köfte, Ćevapi, na Balkanu nikad... ma piši propalo.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/07/2018 : 12:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Nikad neće da mi bude jasno zašto je bitno je li Subašić pravoslavac ili ne, Srbin ili Hrvat ili Marsovac. Kao i u Srbiji, tako i u Hrvatskoj, građani treba da imaju drugačiji naziv od nacionalne odrednice. Tako bi za njih trebalo da važi da su Srbijanci i Hrvaćani.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 23/07/2018 : 12:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Nikad neće da mi bude jasno zašto je bitno je li Subašić pravoslavac ili ne, Srbin ili Hrvat ili Marsovac. Kao i u Srbiji, tako i u Hrvatskoj, građani treba da imaju drugačiji naziv od nacionalne odrednice. Tako bi za njih trebalo da važi da su Srbijanci i Hrvaćani.

Hırvatlari

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/07/2018 : 12:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Dok je ljudi, koji se opterećuju sa tim, hrvatsko ime, srpsko ime, Köfte, Ćevapi, na Balkanu nikad... ma piši propalo.



Meni ovo ne liči na ćevape:

https://www.24sata.hr/lifestyle/marokanske-kefte-u-umaku-od-rajcice-fini-egzoticni-okusi-479655

https://www.coolinarika.com/recept/sahan-kofte-turske-okruglice-od-mesa-iz-pecnice/

Očito su Turci u krađi iranskih jela, a bogme i bosanskih ( jer su ćevapi što se tiče ovih prostora bosansko jelo ) nešto pobrkali.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/07/2018 : 13:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
https://www.collinsdictionary.com/dictionary/english/off-topic

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/07/2018 : 14:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by VALTER
Užasne su ove ideje s prebrojavanjem zrnaca, "čistim" ovim ili onima, i idejom da su to sve zapravo drugi. Dobro Francuzi kažu: svi građani Republike su Francuzi.


Na žalost svi građani Hrvatske nisu Hrvati. Prebrojavati krvna zrnca nema smisla. Čovjek po krvi može biti pola Mađar, a pola Crnogorac i opet biti Hrvat. Znam za puno takvih ljudi. Jedan poznanik mi je od oca Albanca, majke Srpkinje, a on je Hrvat. Čovjek je ono za šta se osjeća i za koju državu mu srce kuca. Ako percipiraš Hrvatsku kao svoju domovinu, navijaš za HR reprezentaciju ti si Hrvat. Tko zna koliko mađarske ili turske krvi ima u mojim venama (možda ništa, možda puno). Niti se smatram Mađarom, niti Turčinom niti mi smetaju takve pomisli. Ja sam rođen Jugoslaven i to ću biti do trenuka svoje smrti. Nikakva druga država nikada neće biti moja domovina bez obzira gdje živio i koja državljanstva imam. Znam da moja nacionalna pripadnost praktično više i ne postoji i znam da nije omiljena. I šta ja sada trebam? Da se povijem kako vjetar piri i budem nešto drugo. Ne. Ja nisam ta osoba i ponosim se time što nisam. Čovjek ima samo jednu majku, ona druga koliko god dobra bila zove se maćeha. Isto je i sa domovinom - jedna i jedina. I zato budite sreti što imate svoju domovinu, neprocjenjivo je to i čuvajte ju. Ja više nemam, razorena je u ratu i nestala. Živi samo u sjećanju.
I znam da je ovo politika. Pa i ne može tema HR nogometna reprezentacija biti lišna politke. U svakom slučaju nisam nikoga htio uvrijediti mada sam siguran da će biti i takvih. No, barem sada znate s kim imate posla.


Obi-wane, težak križ nosiš, pretežak. Ali sam si ga sebi natovario, kao i svi mi ostali.
Živjeti u državi koju ne voliš, sredini koju ne voliš, radiš posao koji ne voliš. Još ako imaš djecu i oni to gledaju svaki dan.
Ja bi pokušao nešto promijeniti ili se ubio. Bez zajebancije

Have mercy
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/07/2018 : 14:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Svašta. Ima se čovjek pravo osjećati kako hoće, i u pravu je kada kaže da je nacionalnost više stvar opredjeljenja, nego podrijetla (iako sam i ja u pravu kada govorim o državljanskom principu). Ima većih sranja i problema zbog kojih možeš biti nesretan u životu, nego što je nepostojanje države koju si smatrao svojom. Ali, čisto kao zanimljivost da napomenem da su oni koji su se deklarirali kao "Jugoslaveni" i u bivšoj Jugoslaviji bili manjinci, svrstavani pod "ostale", da se čak smatralo da je takvo deklariranje antijugoslavensko i protivno federalističkoj koncepciji (jer da bi bio Jugoslaven, prvo moraš biti Slovenac, Hrvat, Srbin, Musliman, Makedonac, Crnogorac, ili pripadnik neke od "narodnosti").
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/07/2018 : 14:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
http://sport.hrt.hr/453525/izbori/gdje-ce-zavrsiti-vida-europski-velikani-u-borbi-za-hrvatskog-stopera
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/07/2018 : 15:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko
Obi-wane, težak križ nosiš, pretežak. Ali sam si ga sebi natovario, kao i svi mi ostali.
Živjeti u državi koju ne voliš, sredini koju ne voliš, radiš posao koji ne voliš. Još ako imaš djecu i oni to gledaju svaki dan.
Ja bi pokušao nešto promijeniti ili se ubio. Bez zajebancije



Što me ne ubije ojača me. Pa živim ja tako već 27 godina, radim u HR nekih 12. Ne gleda to nitko, ne oglašavam. Nemaju ljudi pojma šta ja mislim, najviše se otvorim na forumu gdje su ljudi koji ne mare ili me ne znaju. Ubit se neću za inat a promjenit se? Čovjek ne može promjenit šta jeste, ljudi se ustvari ne mjenjaju. Možeš samo lagat sebi, a ja to neću. Stisneš zube i živiš život koji imaš. Nije sve tako crno, navikao sam se, nije da mrzim okruženje ili posao, jednostavno to nije prava stvar. I ima puno puno ljudi ovdje koji misle isto što i ja pa žive kako mogu i moraju. Sretan sam što sam živ, sretan sam što sam tu gdje sam rođen, imam posao, imam što jesti. Puno je ljudi koji to nemaju pa ne želim biti nezahvalan na ovome što imam.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 23/07/2018 15:16:05
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/07/2018 : 15:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Budimo realni:
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/reprezentacija/zdravko-mamic-progovorio-o-temi-o-kojoj-bruji-cijela-hrvatska-nisam-rusio-dalica-budimo-realni-kako-bi-bio-izbornik-da-sam-ja-bio-protiv/7638012/

Bonus, još malo teške orjunaške artiljerije:
https://www.jutarnji.hr/komentari/jurica-pavicic-moram-postaviti-pitanje-koje-svi-izbjegavaju-jer-bi-postavljanje-tog-pitanja-zvucalo-kao-psovka-u-crkvi-kao-partibrejkerstvo/7637193/

"Većina mojih kolega novinara su čestiti ljudi i dolični patrioti koji silno žele pomiriti navijanje za “repku”, nacionalni ponos i prijezir prema močvari zvanoj HNS. Stoga su se tijekom ovih tjedana potrudili konstruirati ideološki narativ koji osobno više politički podržavam nego što u njega vjerujem. Ovog uspjeha ne bi bilo, reći će, da kleptokraciji nisu potkresana krila. Da Mamić nije pravosudno istjeran, da neuspjesi HNS nisu stjerali u kut, da onaj finski stoper somalijskog podrijetla nije na Rujevici izjednačio na 1:1 - dakle, da se HNS-ovski ancien régime nije urušio u svom neuspjehu - ne bi Dalić postao selektor, u reprezentaciju nikad ne bi ušli Rebić i Strinić, ne bi se stvorilo “pozitivno ozračje” i “klima povjerenja”, te se čarobni rezultat nije dogodio.

Prema tom narativu, uspjeh reprezentacije zapravo je prvi usputni simptom raščišćavanja močvare, “sprovedenih reformi” i kao takav putokaz da bi i društvo u cjelini moglo napraviti isto te isušiti stare strukture. Razlika je samo u tome što tko podrazumijeva pod “starim strukturama”, a to ovisi o ideološkom predznaku analitičara: jednima su to HDZ-ovi lišaji poput Mamića, drugima djeca komunizma, trećima ratni profiteri ili briselski sluge.

Svima je - međutim - zajedničko to da vjeruju da je u nogometu u nekom trenutku počelo neko raščišćavanje, da je to raščišćavanje urodilo nekakvim rezultatima, bez kojih ovog uspjeha na SP-u ne bi bilo. Samim tim, zajedničko im je i to da vjeruju da će ovaj sportski uspjeh pogurnuti da se taj proces “reforme” dovrši do kraja.

Hoćete me strašno mrziti ako vam kažem što o tome mislim? Mislim da je to bulšit."
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/07/2018 : 15:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by VALTER
Užasne su ove ideje s prebrojavanjem zrnaca, "čistim" ovim ili onima, i idejom da su to sve zapravo drugi. Dobro Francuzi kažu: svi građani Republike su Francuzi.


Na žalost svi građani Hrvatske nisu Hrvati. Prebrojavati krvna zrnca nema smisla. Čovjek po krvi može biti pola Mađar, a pola Crnogorac i opet biti Hrvat. Znam za puno takvih ljudi. Jedan poznanik mi je od oca Albanca, majke Srpkinje, a on je Hrvat. Čovjek je ono za šta se osjeća i za koju državu mu srce kuca. Ako percipiraš Hrvatsku kao svoju domovinu, navijaš za HR reprezentaciju ti si Hrvat. Tko zna koliko mađarske ili turske krvi ima u mojim venama (možda ništa, možda puno). Niti se smatram Mađarom, niti Turčinom niti mi smetaju takve pomisli. Ja sam rođen Jugoslaven i to ću biti do trenuka svoje smrti. Nikakva druga država nikada neće biti moja domovina bez obzira gdje živio i koja državljanstva imam. Znam da moja nacionalna pripadnost praktično više i ne postoji i znam da nije omiljena. I šta ja sada trebam? Da se povijem kako vjetar piri i budem nešto drugo. Ne. Ja nisam ta osoba i ponosim se time što nisam. Čovjek ima samo jednu majku, ona druga koliko god dobra bila zove se maćeha. Isto je i sa domovinom - jedna i jedina. I zato budite sreti što imate svoju domovinu, neprocjenjivo je to i čuvajte ju. Ja više nemam, razorena je u ratu i nestala. Živi samo u sjećanju.
I znam da je ovo politika. Pa i ne može tema HR nogometna reprezentacija biti lišna politke. U svakom slučaju nisam nikoga htio uvrijediti mada sam siguran da će biti i takvih. No, barem sada znate s kim imate posla.


Obi-wane, težak križ nosiš, pretežak. Ali sam si ga sebi natovario, kao i svi mi ostali.
Živjeti u državi koju ne voliš, sredini koju ne voliš, radiš posao koji ne voliš. Još ako imaš djecu i oni to gledaju svaki dan.
Ja bi pokušao nešto promijeniti ili se ubio. Bez zajebancije


ima nas dvoje Jugoslavena na forumu. Brate Obi :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/07/2018 : 16:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
izivko, ubijanje samog sebe nije opcija za nas Jugoslavene

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/07/2018 : 16:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

izivko, ubijanje samog sebe nije opcija za nas Jugoslavene


Zašto ne, meni se čini sasvim solidna opcija.

Have mercy
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/07/2018 : 16:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by mamlaz

izivko, ubijanje samog sebe nije opcija za nas Jugoslavene


Zašto ne, meni se čini sasvim solidna opcija.


stoko

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/07/2018 : 16:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Budimo realni:
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/reprezentacija/zdravko-mamic-progovorio-o-temi-o-kojoj-bruji-cijela-hrvatska-nisam-rusio-dalica-budimo-realni-kako-bi-bio-izbornik-da-sam-ja-bio-protiv/7638012/

Bonus, još malo teške orjunaške artiljerije:
https://www.jutarnji.hr/komentari/jurica-pavicic-moram-postaviti-pitanje-koje-svi-izbjegavaju-jer-bi-postavljanje-tog-pitanja-zvucalo-kao-psovka-u-crkvi-kao-partibrejkerstvo/7637193/

"Većina mojih kolega novinara su čestiti ljudi i dolični patrioti koji silno žele pomiriti navijanje za “repku”, nacionalni ponos i prijezir prema močvari zvanoj HNS. Stoga su se tijekom ovih tjedana potrudili konstruirati ideološki narativ koji osobno više politički podržavam nego što u njega vjerujem. Ovog uspjeha ne bi bilo, reći će, da kleptokraciji nisu potkresana krila. Da Mamić nije pravosudno istjeran, da neuspjesi HNS nisu stjerali u kut, da onaj finski stoper somalijskog podrijetla nije na Rujevici izjednačio na 1:1 - dakle, da se HNS-ovski ancien régime nije urušio u svom neuspjehu - ne bi Dalić postao selektor, u reprezentaciju nikad ne bi ušli Rebić i Strinić, ne bi se stvorilo “pozitivno ozračje” i “klima povjerenja”, te se čarobni rezultat nije dogodio.

Prema tom narativu, uspjeh reprezentacije zapravo je prvi usputni simptom raščišćavanja močvare, “sprovedenih reformi” i kao takav putokaz da bi i društvo u cjelini moglo napraviti isto te isušiti stare strukture. Razlika je samo u tome što tko podrazumijeva pod “starim strukturama”, a to ovisi o ideološkom predznaku analitičara: jednima su to HDZ-ovi lišaji poput Mamića, drugima djeca komunizma, trećima ratni profiteri ili briselski sluge.

Svima je - međutim - zajedničko to da vjeruju da je u nogometu u nekom trenutku počelo neko raščišćavanje, da je to raščišćavanje urodilo nekakvim rezultatima, bez kojih ovog uspjeha na SP-u ne bi bilo. Samim tim, zajedničko im je i to da vjeruju da će ovaj sportski uspjeh pogurnuti da se taj proces “reforme” dovrši do kraja.

Hoćete me strašno mrziti ako vam kažem što o tome mislim? Mislim da je to bulšit."



Koje su ovo gluposti i idiotarije. Rebić je igrao na SP 2014, a i Strinić je igrao prije ovog SP-a u repki.
Naša repka ima dobre rezultate i prije. Treba se plasirati na ovakva natjecanja, dakle HNS radi dobar posao, možda ne najbolje ali da dobro radi pokazuju rezultati.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5278 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/07/2018 : 17:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by izivko
Obi-wane, težak križ nosiš, pretežak. Ali sam si ga sebi natovario, kao i svi mi ostali.
Živjeti u državi koju ne voliš, sredini koju ne voliš, radiš posao koji ne voliš. Još ako imaš djecu i oni to gledaju svaki dan.
Ja bi pokušao nešto promijeniti ili se ubio. Bez zajebancije



Što me ne ubije ojača me. Pa živim ja tako već 27 godina, radim u HR nekih 12. Ne gleda to nitko, ne oglašavam. Nemaju ljudi pojma šta ja mislim, najviše se otvorim na forumu gdje su ljudi koji ne mare ili me ne znaju. Ubit se neću za inat a promjenit se? Čovjek ne može promjenit šta jeste, ljudi se ustvari ne mjenjaju. Možeš samo lagat sebi, a ja to neću. Stisneš zube i živiš život koji imaš. Nije sve tako crno, navikao sam se, nije da mrzim okruženje ili posao, jednostavno to nije prava stvar. I ima puno puno ljudi ovdje koji misle isto što i ja pa žive kako mogu i moraju. Sretan sam što sam živ, sretan sam što sam tu gdje sam rođen, imam posao, imam što jesti. Puno je ljudi koji to nemaju pa ne želim biti nezahvalan na ovome što imam.


Obi-Wane, kako ti sam nik kaze, ti si ljudina
Cast mi je


Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5278 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/07/2018 : 17:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

izivko, ubijanje samog sebe nije opcija za nas Jugoslavene


Troje
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/07/2018 : 17:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by mamlaz

izivko, ubijanje samog sebe nije opcija za nas Jugoslavene


Troje


Još malo pa ćemo ponovo osnovati Staru Republiku ako se ovako nastavi...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5278 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/07/2018 : 18:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by mamlaz

izivko, ubijanje samog sebe nije opcija za nas Jugoslavene


Troje


Još malo pa ćemo ponovo osnovati Staru Republiku ako se ovako nastavi...


Tako je predsednice
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/07/2018 : 18:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by mamlaz

izivko, ubijanje samog sebe nije opcija za nas Jugoslavene


Zašto ne, meni se čini sasvim solidna opcija.


stoko


Drago mi je vidjeti da još živi stari jugoslavenski humor i šarm.

Have mercy
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 23/07/2018 : 19:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by anto

ja nikako da pitam:
kad je bila ona frka sa prozivanjem rusko-ukrajinskih odnosa,akteri su bili Domagoj Vida i neki Ognjen kako_već;i upalo mi je u oko (ali sve zaboravim da pitam) ime ovog drugog - Ognjen;zar ima Hrvata koji se zovu Ognjen.



Ima. Ja znam, ili bolje znao sam, jednog Ognjena iz Slavonije.





Ja sam cuo da postoje tri brata
Ognjenko Plamenko i Vatrenko
Paligorić
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.92 seconds. Snitz Forums 2000