forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 550

Poli
Advanced Member

Slovenia
25748 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/07/2018 :  19:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ja nikako da pitam:
kad je bila ona frka sa prozivanjem rusko-ukrajinskih odnosa,akteri su bili Domagoj Vida i neki Ognjen kako_već;i upalo mi je u oko (ali sve zaboravim da pitam) ime ovog drugog - Ognjen;zar ima Hrvata koji se zovu Ognjen.

Ima. Ja znam, ili bolje znao sam, jednog Ognjena iz Slavonije.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivi skoj
Average Member

Croatia
931 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/07/2018 :  21:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Anto, Ognjen Vukojević se intelektualac zove, pa ti je sad jasno da ni jedan Srbin ne bi imao nikakve veze sa vukovima u prezimenu.
Mislim da mu je Wolfgang Amadeus nešto u rodu jer od klasika najviše voli Thompsona.
Ne pada jabuka daleko od stable.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik

Croatia
3729 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 22/07/2018 :  22:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by ivi skoj

Došo mi frend i kaže.
Zamisli mi drugi na svjetu, a kakva bi tek repka bila da se juga nije raspala, koja bi to momčad bila.
Subašić, Vrsaljko, Vida, Lovren, Strinić, Brozović, Rakitić, Modrić, Rebić, Perišić, Mandžukić.

sad videh ovo;dobra fora.

međutim - ako se uzme u obzir da je ovde Domagoj Vida imenom,prezimenom i fizionomijom lobanje jedini autentični Hrvat, ovaj fazon se može sagledati i na neke druge načine.

Slovenci su uzeli prošle godine EP sa pet (ili 6) Srba u timu i Srbinom na kormilu;
Vi ste uzeli srebro sa upitnim brojem čistih Hrvata u prvoj postavi.
Pitanje je koliko bi se tu našlo srpskih krvnih zrbaca kad bi smo malo prokopali u zadnjih par generacija ovih igrača.
Koliko se sećam,a jako se dobro sećam,Subašić u šutiranju penala sa Dancima kreće na gol i prekrsti se na pravoslavan način
Perišić - klasično srpsko prezime;Modrić - ovom su barem jedna baba i bar jedan deda bili Srbi;Rakotić,Mandžukić...

Pa i bronza iz Francuske je malo i naša - ako ništa,a ono sigurno znam da je majka Roberta Prosinečkog iz Trnave kod Čačka - upoznao sam neku njegovu familiju (braća od ujaka u nekom drugom,trećem kolenu) koji su mi pokazivali slike sa Robertom i hvalili se slavnim rođakom;hvala bogu i imali su sa kim!

Pa kalo je moguće da je Srbija onda ispala u grupnoj fazi iako je imala 11 autohtonih Srbina, nešto tu ne štima

It's my will against yours, and you will lose
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3113 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/07/2018 :  22:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:

quote:
Originally posted by ivi skoj

Došo mi frend i kaže.
Zamisli mi drugi na svjetu, a kakva bi tek repka bila da se juga nije raspala, koja bi to momčad bila.
Subašić, Vrsaljko, Vida, Lovren, Strinić, Brozović, Rakitić, Modrić, Rebić, Perišić, Mandžukić.

sad videh ovo;dobra fora.

međutim - ako se uzme u obzir da je ovde Domagoj Vida imenom,prezimenom i fizionomijom lobanje jedini autentični Hrvat, ovaj fazon se može sagledati i na neke druge načine.

Slovenci su uzeli prošle godine EP sa pet (ili 6) Srba u timu i Srbinom na kormilu;
Vi ste uzeli srebro sa upitnim brojem čistih Hrvata u prvoj postavi.
Pitanje je koliko bi se tu našlo srpskih krvnih zrbaca kad bi smo malo prokopali u zadnjih par generacija ovih igrača.
Koliko se sećam,a jako se dobro sećam,Subašić u šutiranju penala sa Dancima kreće na gol i prekrsti se na pravoslavan način
Perišić - klasično srpsko prezime;Modrić - ovom su barem jedna baba i bar jedan deda bili Srbi;Rakotić,Mandžukić...

Pa i bronza iz Francuske je malo i naša - ako ništa,a ono sigurno znam da je majka Roberta Prosinečkog iz Trnave kod Čačka - upoznao sam neku njegovu familiju (braća od ujaka u nekom drugom,trećem kolenu) koji su mi pokazivali slike sa Robertom i hvalili se slavnim rođakom;hvala bogu i imali su sa kim!

Pa kalo je moguće da je Srbija onda ispala u grupnoj fazi iako je imala 11 autohtonih Srbina, nešto tu ne štima

Deset...a to je ipak mnogo
Go to Top of Page
Page: of 550  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.22 seconds. Snitz Forums 2000