forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 563

Hercule Poirot
Senior Member

2415 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 16/11/2018 :  11:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Svaka čast, tako i treba igrati, da su i izgubili ne bi bilo zamjerki. Bit će zanimljivo na Wembleyu!!!

Baš tako. Kad daš sve od sebe, poslije si ne možeš ni na čemu zamjeriti.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
Senior Member

2415 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 16/11/2018 :  11:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@tonka, vidim da nisi tipovao ova sportska natjecanja, već sam pomislio da su te "otjerali" s foruma... Drago mi je da si tu.
Go to Top of Page

don_draper
Junior Member

335 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 16/11/2018 :  14:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
vidi se da Dalić jako pozitivno djeluje na ovu generaciju, vrlo korektan trener koji ih dobro motivira i prati i samim time kvaliteta igre se diže
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

5109 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/11/2018 :  15:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Covjek je sam rekao, da ih on nema sto nauciti, samo im je malo pospremio 'kutije' na ramenima. A izgleda da je to i uspjelo. Sto je i nama najvaznije i najbitnije.
Go to Top of Page

nenno
Senior Member

Croatia
2334 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 16/11/2018 :  15:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Prvi cilj je ostvaren, odnosno ostajemo nositelji kod izvlačenja za kvalifikacije za Euro. U Engleskoj barem da izvućemo neriješeno uz golove pa da budemo drugi i da ne padnemo u II jakosnu skupinu. E sad, da li ići na prvo mjesto i na "final-four" pa pokušati kroz osvajanje toga osigurati izravan plasman na Euro.....? Mislim da Engleze možemo dobiti, zašto ne pokušati.....

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

5109 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/11/2018 :  15:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dobit ih gore, vratit im onaj katastrifalni poraz u Zagrebu, biti prvi, biti nositelji, biti u zavrsnici, plasirati se direktno, i samo takve natjecateljske misli imati...sve drugo vec imaju u sebi, od znanja,iskustva do tehnike.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
14034 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/11/2018 :  18:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
123 km su pretrčali jučer, impresivno, gdje je ona teza da naše momčadi ne trče... Takav su presing igrali veći dio utakmice da je to milina, i to protiv super jakog protivnika. Gušili gdje treba, napadali koridore gdje je to bilo najlakše, uz brzi prijenos lopte i odlično kretanje bez nje. Jedino mi se nije svidjelo prečesto kompliciranje u obrani, ali i to je pokazalo da momčad ima samopouzdanja.
Daliću svaka čast, opet je dokazao da je svemirski brod za niz nesretnika prije njega.
Go to Top of Page
Page: of 563  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.05 seconds. Snitz Forums 2000