forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

ivanl
Advanced Member

5409 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/12/2018 :  01:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by ivanl

quote:

Ameba gogo-neki broj uzvraća udarac.

Covjek ti je dobro napisao.

Da, ako si na drogama. Napisao je takve ne buloze da nema ni smisla na njih odgovarati. Modrić kompletniji igrač od nabrojanih. Nogometaš koji zabije svake prijestupne, ne zna izvoditi jedanaesterce, a heading i slobodnjaci su znanstveno-fantastični pojmovi je kompletniji igrač od jednog npr. Ibrahimovića?

A njegova izjava "cijeli svijet se divi modriću" tek pokazuje koliko je imaginaran svijet u kojem živi, pa dovoljna su dva klika mišem za saznati da je ovo najkontroverznija dodjela zlatne lopte unazad ohoho godina i kakvu je podjelu izazvala.

Ja sam već napomenuo da mislim da je Lukica zasluženo uzeo nagradu, i čak vjerujem da je u globalu dobar dečko, samo ga je životni put slizao s lošim ljudima skroz do u najprivatniju sferu njegovog života, tako da ne mogu zapravo imati ništa osobno protiv njega. Ono što mi smeta je neobjektivnost panjeva na ovom forumu.

Droge,droze...heh, sve ti je to individualni pristup, kolektivnom stajalistu. No, kako je onomad car, Keith Richards, odgovorio na novinarsko pitanje; zasto imate problema sa drogama? A on ce; ja nemam problem sa drogama, imam problema samo sa policijom.
Tako ti je i ovo standardni primjer u zurnalistici, izdvajanja od konteksta. Vadenje, jednog dijela iz smisla, (konkretno), mog teksta...
Ali da izbjegnemo dosadne, daljnje rasprave, rekli bi ti negdasnji Nele i Sejo; citao je ono, samo podvuceno...
Go to Top of Page

zovko
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 09/12/2018 :  08:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:

Ameba gogo-neki broj uzvraća udarac.

Cemu takve rijeci? Covjek ti je dobro napisao.
Ne volis Luku Modrica? Okej. Ne volim i ja stosta, pa moram s tim zivjeti. Ali znaj nekidan u Hong Kongu, uzima carinik moju putovnicu i kaze, a Croatia, Luka Modric, yes,yes...jebiga, sto to nije vec 'ludilo'? Ili prije par mjeseci u Tokyu, ista stvar. I u Koreji, Kini... Meni je to uspjeh svih nas i nase zemlje.

"Ivanl? Ti si cal! To kako ti pises i sta pises, mi iz Hong Konga i Makaa ti se divimo! Ti si nas Dzeki Cen".
Kakav luka, ivanl je car careva, biser
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

5409 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/12/2018 :  11:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jbg. kad jest. Puno trosim dzonove cipela po svijetu, pa i vidim stosta...a nije bas da mi se da vise...da mogu, ne bi se micao dalje od Solina...
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.68 seconds. Snitz Forums 2000