forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Orka Sp. 11 - Daleko susjedstvo
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Tonto
Senior Member

2832 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/03/2016 :  20:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zasto, ali ovo me uvijek zabavi

Google prevoditelj:

To je stripčina !
Prije nego što sam pročitao samo kolica ( http://www.fibra.hr/autori/jiro-taniguchi/89/ ), koji mi je već prije nekoliko godina preuzeo kao poklopac , koji sam odmah pala na oku kao na priču, samo za čitanje nekoliko godina kasnije ... nema proboj . Ali ovaj strip ... šteta što na 2012 Oscara trake uvukao " samo na 8. mjestu."
Taniguchi stvarno majstor , kape off ! 2-3 U one dane, kad sam pročitao ovo remek-djelo , bio sam potpuno vozio u njegov svijet. Rijetke su takve stripove danas, šteta ... ili samo meni ne dođe pod ruku ( vjerojatno činjenica da nisam pročitao zagorsku Kit Teller i kapetana Mickey Evo, pitam se što bi " bankomat ", rekao je ovaj strip .. . ako ga pročitati , a ne samo prelistao ) .
Spomenar mog Oca sam još uvijek čeka na polici Top bogovi i zooloških vrtova zima tek biti

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
26367 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/03/2016 :  20:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ROFL, vidi teller je postao bankomat

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1955 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/03/2016 :  23:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

ROFL, vidi teller je postao bankomat

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member

Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/03/2016 :  23:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ne znam zasto, ali ovo me uvijek zabavi

Google prevoditelj:

To je stripčina !
Prije nego što sam pročitao samo kolica ( http://www.fibra.hr/autori/jiro-taniguchi/89/ ), koji mi je već prije nekoliko godina preuzeo kao poklopac , koji sam odmah pala na oku kao na priču, samo za čitanje nekoliko godina kasnije ... nema proboj . Ali ovaj strip ... šteta što na 2012 Oscara trake uvukao " samo na 8. mjestu."
Taniguchi stvarno majstor , kape off ! 2-3 U one dane, kad sam pročitao ovo remek-djelo , bio sam potpuno vozio u njegov svijet. Rijetke su takve stripove danas, šteta ... ili samo meni ne dođe pod ruku ( vjerojatno činjenica da nisam pročitao zagorsku Kit Teller i kapetana Mickey Evo, pitam se što bi " bankomat ", rekao je ovaj strip .. . ako ga pročitati , a ne samo prelistao ) .
Spomenar mog Oca sam još uvijek čeka na polici Top bogovi i zooloških vrtova zima tek biti

Ovako bi to glasilo kad bi nam premijer odlučio staviti post o stripu.

Ostati mirni i čitati na!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster

Croatia
24731 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/06/2018 :  23:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Od danas u prodaji reprint Dalekog susjedstva i Bosanskih basni.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3458 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 19/06/2018 :  07:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Od danas u prodaji reprint Dalekog susjedstva i Bosanskih basni.

To Markooo...mislim na Basne
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000