forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Punisher 1 & 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Kerempir
Average Member

809 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 13/01/2021 :  11:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam od Punishera samo ono što je objavila Fibra (ne računam usputna pojavljivanja u nekim drugim stripovima), i sa mog stajališta su prosvjednici krivo interpretirali Castleov lik, s time da mi on uopće nije pozitivac.

Gledajući meni inače dobru seriju Watchmene, bunio me sličan slučaj je kako je Rorshach postao simbol bijelih supremacista, ali sad sam se opet osvjedočio kako fikcija može postati stvarnost.
Go to Top of Page

Red Marquis
Senior Member

Serbia
1241 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 13/01/2021 :  14:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Najgluplja moguća stvar na planeti je povinovati se ovakvom desničarskom trolovanju kao sa Punisherom. Već su to radili New Balance patikama koje nacisti furaju zbog N slova, pa Proud Boysi koji su nosili žuto crne Fred Perry majice...Kooptiraće još ko zna šta.

Rešenje nije gasiti i ukidati produkte, jer će to samo dovoditi do toga da će sve više stvari fašisti namerno "ukaljati" već kreatori i firme po meni sve što treba da urade je da se jasno i javno ograde od istih. Ništa manje, ništa više.
Go to Top of Page

jagodanbg
Average Member

590 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 13/01/2021 :  18:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Ovo za New Balance nisam znao!
Inace mi je medju omiljenim sportskim brendovima 🙂
Sad cu bas da obucem Punisher pantalone i obujem NB patike 😁

Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000