forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 267 - Antarktika
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Curunir
Advanced Member

Croatia
8114 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 12/11/2017 :  17:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
dozira akciju???
nisam odavno čitao strip s manje akcije.
izgleda da su kriteriji za akciju danas zaista nisko.
strip niti je napet niti ima akcije, tona teksta, ali da je posve loš, nije.
no kad boselli, majstor u otvaranju priče, počne ovako, onda onaj njegov inače loš svršetak neće biti loš nego - opća katastrofa.
sve u svemu, cijela JA saga je, uz pokoju iznimku, težak proljev i potpun fijasko.
bogu fala još malo pa gotovo.
ne ponovilo se.

Život ne pocinje ni zacecem ni rodjenjem nego odlaskom iz ove primitivne vukojebine.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

7271 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/11/2017 :  17:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ovo posle ti nastavlja u istom ritmu
vi koji citate zagora ostavite svaku nadu

Edited by - kasper on 12/11/2017 17:18:56
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member

Azores
1096 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 12/11/2017 :  18:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666

Vrlo dobra epizoda za sada.
Boselli majstorski vodi paralelnu radnju (istraga i potraga), dozira napetost i akciju ali ne na uštrb priče. Uspio je stvoriti izvrsnu atmosferu hladnoće u ledenom abisu. Skeptičan sam oko nastavka jer nažalost slijedi već notorno otkriće Atlantidine pećine sa svim tim skrivenim moćnim oružjem, ali ne želim suditi unaprijed. Za sada sam uživao.

Della Monica je posebna priča. Čovjek je naprosto rasturio! Ovo je apsolutni crtački vrhunac JA sage.

Prvi deo je navlakusa
Drugi deo je mrsomud sehn
Treci deo je da se zapitas, vat a fak sam upravo procitao? bolje da sam to vreme iskoristio da nahranim golubove u parku.

Krenuo da zaradjuje, unapredio posao, pocheo da šeta kuchicje nekih austrijskih grofica.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
12361 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/11/2017 :  19:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Tako nešto je i bilo za očekivati od Bosellija i "atlantida"... I ja kažem, fala k. da je kraj te sage došao.
Go to Top of Page

ike666
Average Member

684 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 12/11/2017 :  23:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Nekada je manje više. Treba razviti likove i radnju da bi akcija imala smisla. Boselli i ostali majstori to dobro znaju. Ima previše priče? Ne bih rekao, jer je sva u svrhu razvoja priče, a ne nepotrebno nabrajanje činjenica iz prošlosti.
Nisam čitao nastavke, pričam samo o ovoj epizodi koja je scenaristički vrlo dobra, a crtački naprosto izvrsna.

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member

Azores
1096 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 13/11/2017 :  00:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
jedva cekam tvoje impresije po pitanju crteza i scenarija, kad se dohvatis nastavaka.

Krenuo da zaradjuje, unapredio posao, pocheo da šeta kuchicje nekih austrijskih grofica.
Go to Top of Page

ike666
Average Member

684 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 15/11/2017 :  00:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Budem napisao, ne bi bilo prvi puta da se razočaram, ali za sada je sve na mjestu

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
12694 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/11/2017 :  14:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Meni je ta ANTARTIKA odlična...ne pršti akcije ali se radnja lijepo razvija..
ugođaj je pravi zimski ledeni što je zasluga Monice naravno...odgovara mu taj bijeli pejsaž...
odličan Zagor, bolji recimo od SEDAM MOČI iz extra serije..uz svu nostalgiju...
ta saga je sve bolja što se bliži kraju...još malo pa ču požalit da završava...
Ali ima draž taj POVRATAK KUĆI i "moj" Verni, pa jedva čekam.

----KARABINA SLIM-----zaslužuje bolje izdanje! Nepravedno zapostavljen junak se mora vratiti u staroj slavi!
Da je pravde Fibra bi ga objavila jer je SAMO DOBAR STRIP!
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member

Azores
1096 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 16/11/2017 :  14:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ugođaj je pravi zimski ledeni što je zasluga Monice naravno...odgovara mu taj bijeli pejsaž...

Pa jeste, nije morao ni da ga crta.

quote:

Ali ima draž taj POVRATAK KUĆI i "moj" Verni, pa jedva čekam.

tvoj verni tek posle ferrija. lakopo loma, mojne srljat s njega.

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
12361 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/11/2017 :  21:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Treba pohvaliti fantastičnog Della Monicu, to stoji, prekrasan crtež.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000