forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR. ZAGOROLOG: Trenuci zebnje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

igor 12
stripovi.com suradnik

4027 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 19/12/2018 :  11:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
dobri stari drug brko. da je on živ, ne bi bilo izbora za dr. zagorologa, samo bi amenovao: igore, ti si taj.

Aaaaaaahhhhyaaaaaakkkkk
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member

Croatia
5364 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/12/2018 :  13:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Radi se o izborima zabavnog, pomalo takmičarskog i humanog karaktera gdje se da priznanje pojedincima i njihovom radu, ljubavi prema junaku ili čemu već.

Da je ovo nekome zabavno, još mogu i prihvatiti. Ali zašto bi to bilo 'humanog karaktera'?
Go to Top of Page

Dexters
Average Member

Croatia
718 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 19/12/2018 :  14:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Zato što se nagrada uručuje pripadniku ljudske vrste
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
15471 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/12/2018 :  14:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnica

Germany
932 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 19/12/2018 :  21:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nemam ja što rješavati taj problem.
To nije problem mene nego zagorovske zajednice, a za koju očito nisam dovoljno radikalan da joj pripadam.
I, naravno, kao i Vice, volim Zagora, toga me nije sram. Možda si to pomiješala sa susamljem koje osjećam prema ljudima koji ovaj izbor ozbiljno shvaćaju.

Imao si "problem" onog trena kad si dobio etiketu da si ridikul jer si Zagorov fan. Riješio si ga tako da si sjeo na dvije sjedalice i to proglasio objektivnošću/istinskom kritikom. Zato sam ti kazala da taj problem moraš riješiti sam sa sobom. Nisi ga riješio, samo si ga maskirao.
A ovo što se tiče zajednice... Nitko na svijetu nije baš sam samcat ko ćuk, neprihvaćen, odbačen. Tako je i na forumu. Svi imamo neke ljude koji nas vole i poštuju. Imaš ih i ti. Ne kužim što briješ. Stvarno. Ako i imaš osjećaj da te netko ne simpatizira. Ne znam što bi ti rekla. Pa nisi valjda jedan od onih koji sebi uprde u glavu da ih moraju voljeti baš oni kojima se ne sviđaju?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

14867 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/12/2018 :  21:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Tko me ne simpatizira?
Pa mene svi vole.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member

Croatia
6101 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/12/2018 :  21:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:

Tko me ne simpatizira?
Pa mene svi vole.

I baš zato je moj glas iša Igoru.
Ti si još dite, nisi ništa kriv.

Doduše, bila bi dobra šema da drugi put kod predstavljanja na Potjeri možeš reć "Tin Jurko, doktor Zagorologije".

Možda dobiješ prilagođena pitanja.

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnica

Germany
932 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 19/12/2018 :  21:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:

Tko me ne simpatizira?
Pa mene svi vole.

Ukoliko te ja volim ulazim li službeno u kategoriju Cougar?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

19194 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/12/2018 :  06:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Radi se o izborima zabavnog, pomalo takmičarskog i humanog karaktera gdje se da priznanje pojedincima i njihovom radu, ljubavi prema junaku ili čemu već.

Da je ovo nekome zabavno, još mogu i prihvatiti. Ali zašto bi to bilo 'humanog karaktera'?

Pisao sam o tome i prije:

quote:

2009. godine imali smo izbor za forumasa godine, u to vrijeme je legendarna Juzna pruga bila jaka grupacija na forumu, jedan od njih je bio i Bruce. U finalu sam za dlaku pobijedio ispred njega, ali sam bio misljenja da i tog covjeka treba na neki nacin nagraditi.

Tako sam dosao na ideju za "Dr.Zagorolog" titulu.
Medjutim, bio je jedan mali problem. U to vrijeme Bruce, profa-inz i ja smo bili nesto kao vodeci fanovi ovog tabora, dakle nije bilo sigurno da ce Bruce zaista trijumfovati. Racunao sam s time da profa nije bas omiljen na forumu i da ljudi ipak nece za njega u vecem broju glasati, sto se na kraju i potvrdilo.

Dakle, morao sam maknuti najvecu Bruceovu prepreku na putu prema pobjedi, tj. samog sebe.

Tako sam i uradio, stavio sam 15 takmicara u poll, sebe sam izostavio. U velikom finalu, kao sto se i ocekivalo, Bruce je pobijedio ispred drugoplasiranog profe. Tek naredne godine stavio sam i sebe u poll i tada sam i pobijedio.
Zoka je veliki covjek i jedan od najvecih fanova naseg junaka, to je i vise nego zasluzio.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=36166&whichpage=1

Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member

Croatia
5364 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2018 :  06:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Kakvo čovjekoljublje, kakvo pregalaštvo u ostvarivanju najplemenitijih ciljeva...!! SANTO SUBITO!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

14867 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2018 :  10:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:

Tko me ne simpatizira?
Pa mene svi vole.

Ukoliko te ja volim ulazim li službeno u kategoriju Cougar?

Ako pratiš Gospodina savršenog, znaš da su godine samo broj.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

14867 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2018 :  10:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:

Tko me ne simpatizira?
Pa mene svi vole.

I baš zato je moj glas iša Igoru.
Ti si još dite, nisi ništa kriv.

Doduše, bila bi dobra šema da drugi put kod predstavljanja na Potjeri možeš reć "Tin Jurko, doktor Zagorologije".

Možda dobiješ prilagođena pitanja.

A možda i uputnicu za pojedine pretrage.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

5789 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/12/2018 :  18:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Heh, uputnica za pojedine pretrage/preglede nikad dosta...
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000