forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/12/2019 : 00:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Barem ovaj put nećemo u osmini ispasti od trećeplasiranog (ako kojim čudom budemo prvi u skupini) kao na prošlom Euru.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/12/2019 : 02:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dakle, najbolje je rijesenje; sve dobit odreda, I to je to...
Salim se, bit ce tu kalkulacija, kako nije do sad bilo, I s nase I s engleske strane. Skota se pribojavam (ako produ baraz),zato sto ih do sada nismo nikad dobili, ali I tradicije su tu da se ruse... Ima tu gadnih mogucnosti, ako produ I susjedi baraz...Taj ce naboj biti I najveci moguci na cijelom prvenstvu, (ako produ)… To sigurno ne bi bila samo utakmica...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/12/2019 : 09:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Najbolje se drzati one stare: If you want to be the best, you've got to beat the best!

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/12/2019 : 15:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Škotska gotovo nikad nije bila slabija, u kvalifikacijama se Belgija i Rusija poigravali s tom reprezentacijom, a čak ju i Kazahstan pobijedio 3:0.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/12/2019 : 20:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Škotska gotovo nikad nije bila slabija, u kvalifikacijama se Belgija i Rusija poigravali s tom reprezentacijom, a čak ju i Kazahstan pobijedio 3:0.



Svi su se poigravali i sa Azerbajdžanom pa su nama zapaprili.

Mi bi trebali za takve utakmice imati rezervnu reprezentaciju - recimo reprezentaciju 3. HNL.
Oni bi lakše izašli na kraj s takvima.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/12/2019 : 08:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nego, engleske tiskovine vec sad prijete i pozivaju na osvetu Hrvatskoj. Sta ja znam, i na Mundialu su dobrano seruckali, pa im se o glavu odbilo. Moze i sada, sto se mene tice...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 03/12/2019 : 14:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Neka Englezi seruckaju.
Ekipa im je dobra i mogli bi puno napraviti, ali tako se već 50 godina čeka da puno naprave pa uvijek ćorak.
Našima paše da nisu u ulozi favorita.
Još da ostanu ponizni i ozbiljni i Luka u formi..
Bojim se samo sudaca.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/12/2019 : 18:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote


https://sportske.jutarnji.hr/euro2020/foto-procurio-novi-dres-vatrenih-koji-bi-mogao-oduseviti-navijace-neodoljivo-podsjeca-na-jedan-od-najvecih-uspjeha-u-povijesti-hrvatskog-nogometa/9700759/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/12/2019 : 18:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa nije los, uopce ne. Ali meni je uvjek bio drazi dizajn dresa cijelokupno ispunjen kockicama. I to ne malim, vec onim 5x5. A i onaj lanjski 'crni' mi je bio odlican, no dobro je i ovo...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28972 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/12/2019 : 15:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Katić odlučio Old Firm, može li zaslužiti i poziv u repku?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/12/2019 : 23:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Katić igra sjajno, no vidjeli smo da, kada je gorilo sa stoperima, nije bio niti na širem popisu.
Neću sada biti bezobrazan prema Daliću, možda on jednostavno ne misli da mu je potreban. Iskreno, Perić je bolji na lopti, ali je Katić daleko bolji u duelima, bilo na zemlji, bilo u zraku. Mislim da je i u HNL-u bio uvjerljivo najbolji u tom segmentu igre i to nakon što je došao u Slaven iz 3.lige...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/01/2020 : 13:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
I eto, dode i ta 2020-ta...godina za europsko prvenstvo...i velike stvari za hrvatsku reprezentaciju...sto im,(nama), od srca zelim!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 02/01/2020 13:06:31
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/03/2020 : 21:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Naklon dečki.....

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/nogomet-mix/vatreni-odusevili-domovinu-milijunskom-pomoci-ali-jedan-dio-ostat-ce-tajna-evo-kakav-je-veliki-potez-iz-vlastitog-dzepa-povukao-sime-vrsaljko/10130794/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/03/2020 : 09:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa kazu momci, nakon onakve podrske naroda na njihovom pohodu u Rusiji, sad je vrijeme da se nesto i 'vrati' narodu. Sto je okej i lijepo i normalno. To jest, valjda bi svako normalan to uradio sa kojom 'kintom viska'.
A inace, igre sto se tice, mislim da mozemo zaboraviti na reprezentaciju ove godine...
Bye,bye Euro, adio turniri, do neke bolje prilike i sretnijih vremena.
Steta.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/03/2020 : 17:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Šteta što su neki naši igrači u poznim godinama za sportaša i ova odgoda samo ubrzava mogućnost da ih više ne gledamo u reprezentaciji... Mislim najviše na Modrića, naravno.
Ali što je, tu je, imamo sad i puno većih briga.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 02/04/2020 : 20:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Sad kad imamo i više nego dovoljno vremena za razmišljanje hoćemo li probat sastavit najbolju reprezentaciju u povijesti Hrvatske.
Evo ja bi ovako odabrao. Prvo sustav bi bio 3-5-2 jer tu mogu možda i najbolje uklopiti i staru i novu generaciju.

Subašić
Srna, Bilić, Štimac, R.Kovač, Jarni
Brozović, Modrić, Boban
Šuker, Manđukić

Dvojbe su bile Šimunić ili R.Kovač, ali Kovač je bio brži i malo pametniji igrač, Brozović ili Rakitić, Asanović, Prosinečki - izabrao sam Brozovića jer su Boban i Modrić vrhunski tehničari, a Brozović bi dao i onu "njemačku" snagu. Treća dvojba bila je Manđukić ili Bokšić, a odabrao sam Manđukića jer iako je Bokšić bio bolji igrač, Manđukić bi se po meni bolje slagao sa Šukerom, a bolji je i u igri glavom, a s obzirom da se Šuker nije baš vraćao u obranu anđukić je tim više potrebniji. Uglavnom to bi bio moj odabir.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/04/2020 : 20:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Hrvatska nije imala boljeg napadača od Prše, ako mene pitaš. Taj je sam vukao gomilu poluproizvoda.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11581 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/04/2020 : 20:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ladić (Subašić)
Srna (Vrsaljko), Kovač (Šimić), Lovren (Ćorluka), Jarni (-)
Modrić (-), Prosinečki (Boban), Brozović (N.Kovač), Rakitić (Aljoša),
Šuker (-), Mandžukić (Bokšić)

Izbornik: Dalić
Supervizor: Ćiro

Da nadodam zamjene.

Have mercy

Edited by - izivko on 03/04/2020 16:51:20
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2020 : 20:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Hrvatska nije imala boljeg napadača od Prše, ako mene pitaš. Taj je sam vukao gomilu poluproizvoda.


Meni je Pršo najdraži, ali nije najbolji.
Nekidan san gleda Hrvatska vs Danska sa Eura96. Na stranu onaj lob, ali kakav je Šuker bija igrač, to je čudo neviđeno.
Mojih 3-5-2
Pletikosa
Bilić/Kovač/Averel
Srna/Boban/Modrić/Asanović/Jarni
Šuker/Manđukić

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/04/2020 20:46:49
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/04/2020 : 22:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
>Meni je Pršo najdraži, ali nije najbolji.

Ma u pravu si, ali volio bi vidit kako bi mu izgledala karijera da je nisu uništile ozljede i da se malo ranije probio. Čujem da danas jedva hoda.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/04/2020 : 22:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2020 : 22:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

>Meni je Pršo najdraži, ali nije najbolji.

Ma u pravu si, ali volio bi vidit kako bi mu izgledala karijera da je nisu uništile ozljede i da se malo ranije probio. Čujem da danas jedva hoda.


On je stvarno tih godina praktički sam sve vuka, a zbog njegovog pristupa nisi ga moga ne volit.
Žaj mi je šta je Bokšić više bija polomljen nego zdrav jer san ga obožava.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2020 : 22:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
E da, kad smo kod polomljenih napadača, DaSilva je isto ima potencijal za srušit neke rekorde.
Nikad neću zaboravit onaj mesarski start.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/04/2020 : 22:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Hrvatska nije imala boljeg napadača od Prše, ako mene pitaš. Taj je sam vukao gomilu poluproizvoda.


Meni je Pršo najdraži, ali nije najbolji.
Nekidan san gleda Hrvatska vs Danska sa Eura96. Na stranu onaj lob, ali kakav je Šuker bija igrač, to je čudo neviđeno.
Mojih 3-5-2
Pletikosa
Bilić/Kovač/Averel
Srna/Boban/Modrić/Asanović/Jarni
Šuker/Manđukić





tko je Averel?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2020 : 22:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Hrvatska nije imala boljeg napadača od Prše, ako mene pitaš. Taj je sam vukao gomilu poluproizvoda.


Meni je Pršo najdraži, ali nije najbolji.
Nekidan san gleda Hrvatska vs Danska sa Eura96. Na stranu onaj lob, ali kakav je Šuker bija igrač, to je čudo neviđeno.
Mojih 3-5-2
Pletikosa
Bilić/Kovač/Averel
Srna/Boban/Modrić/Asanović/Jarni
Šuker/Manđukić





tko je Averel?


Joe.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.06 seconds. Snitz Forums 2000