forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

legaz
Senior Member

Serbia
1975 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 16/10/2017 :  12:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Nova vest iz Italije
dvojac Burattini/Verni rade povratak Supermikea, radna verzija se zove "Finalna runda"
Verni je do sada nacrtao 7 tabli
Priča bi trebala izaći za dve godine

Oh, mojoj sreći nema kraja. Sada ćemo saznati da je Majki morao da postane super jer je kao klinac bio izrazito pegav, pa je imao komplekse kod devojčica. I kada sve to Bure upakuje u njegovo žvalavljenje kao i kod Helingena onda prosto izgaram od želje da se to što pre pojavi.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
12577 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/10/2017 :  14:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma..nek vrate Majkija, kako god ispalo, ja se veselim.

----KARABINA SLIM-----zaslužuje bolje izdanje! Nepravedno zapostavljen junak se mora vratiti u staroj slavi!
Da je pravde Fibra bi ga objavila jer je SAMO DOBAR STRIP!
Go to Top of Page

vice
Advanced Member

Croatia
3855 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/10/2017 :  16:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja nemam ništa protiv origin priča, dok god je to urađeno kako treba.

Ok, Bure tu uvijek ode predaleko i ne pogodi u srž, ali čini mi se kako vam se refleksno želudac diže čim čujete o tome. Ja bih osobno želio doznati malo o Supermikeovoj prošlosti. U prvom pojavljivanju bio je praktički karikatura ubermenscha, te protuteža i izazov Zagoru, i kao takav se nije trebao ni vraćati. No, ako se već vraća, želim malo doznati i o njegovoj motivaciji.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Kontrast 2
Average Member

736 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 18/10/2017 :  00:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo je, da je Bure skoro sve vraćene likove i ubio.
(bilo kao scenarista, bilo kao urednik koji nadgleda i odobrava scenarije)
Bimbo Saliven - ubijen
Darma - ubijena
Alhemičar - ubijen
Mutant - ubiven
Lujzijana King - ubijen

Koga sam preskočio?
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik

Austria
8984 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/10/2017 :  13:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Olafa

Dnevnici citanja
www.mrgan-dnevnik.blogspot.com
Go to Top of Page

Vlladimir
Average Member

Azores
957 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 18/10/2017 :  14:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

Zanimljivo je, da je Bure skoro sve vraćene likove i ubio.
(bilo kao scenarista, bilo kao urednik koji nadgleda i odobrava scenarije)
Bimbo Saliven - ubijen
Darma - ubijena
Alhemičar - ubijen
Mutant - ubiven
Lujzijana King - ubijen

Koga sam preskočio?

Droca Saliven, kakvo ime bem ti...
Lujzijana King-ko nadimak nekog pevaca nardonih pesama.

Ja se nadam povratku Dijablara i Jetija
Povratak ljudi zaba bi bio kul, s tim da ih vodi nekako preziveli old skul vukodlak. I da u nekoj od tih epizoda eleminisu Taravu.

Ne bi bilo lose da se Bure pozabavi i eleminisanjem good gajza, tipa

Kejn - sto da ga ne ubije, nije njegov lik, sta ga boli dupe, ionako vise nema svrhu. Jimi Gitara, da ga neko zvekne kroz gitaru.

Dexter Green, taj mora pasti negde u Evropi.

Gambit-neki segment, bitch prevari nekog na kartama, ubije je sin jedookog jacka, koji je bio prisutan. I onda Zagor krene da ga vija, i sretne Olafa, i potuku se. u Medjuvremenu Gambit zagine.

Ili Mari Lavu, ne mora da zagine, al tipa udala se za kokoshara sa Haitija, i ta vest stigne do Zagora, i krene na svadbu, al tamo se pojavi KKK koji zeli da protera crnce i ostale skinhedse sa haitija.

Tonka dobio sina, neka druga epizoda, Zagor kum, i krenu oni na proslavu rodjendana od malog, al pojavi se Nat Murdo i gepekuje malog, al pojavi se recimo Kejn, padne fajt, i oba poginu. Zagor se smori. i tako... imalo bi materijala za jos 500 zagora, dok se ne pobuija ceo univerzum.

Cak i povratak ekipe iz kuce uzasa sa sve kucjom, ne bio bio los.

Krenuo da zaradjuje, unapredio posao, pocheo da šeta kuchicje nekih austrijskih grofica.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
22817 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/10/2017 :  14:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kažeš "Zagor se smori?"
Ja mislim da bi se nakon toliko povrataka puno prije smorili čitatelji i dignuli ruke od svega.

Satanas Vobiscum et Spiritum Tuo
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Russia
1973 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 18/10/2017 :  17:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Kralja Orlova pod hitno vratit makar jos 1 put.
Hellingena jos 10 pojavljivanja uradit.
Vratit cak i vukodlaka ako treba...

Go to Top of Page

RadioClash
New Member

Bosnia and Herzegovina
247 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 18/10/2017 :  17:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Trebaju se vratiti Molok i Crni Šeik.
Crni Šeik može i kalifat u Darkwoodu uspostaviti.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."

Edited by - RadioClash on 18/10/2017 19:20:42
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
22817 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/10/2017 :  17:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Molok je propao u živo blato i tu više nema povratka, jedino da je složiti drugoga.

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Russia
1973 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 18/10/2017 :  19:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Al ozbiljno sada, nemojte se ba smijat ozbiljan sam, volio bih vidit povratak Moloka.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
22817 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/10/2017 :  19:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Smiling Joe je bio zanimljiv lik, šteta što je sve ostalo samo na jednom pojavljivanju.
Nikada neću zaboraviti kako je htio počastiti Zagora i Chica; "ako ste gladni slobodno zavirite u ostavu i sami se poslužite. Ondje ćete pronaći ukusna korijenja a i bobice koje sam jutros ubrao".

Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member

Spain
1867 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 18/10/2017 :  19:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Ja bih volio da se vrati Alan Stanford, da saznamo kako zivi sve ove godine u Bostonu, cisto da poprica za Zagorom sta ima, di radi, jel se zenio, djeca, jel i dalje proklet ili je nasao srecu u Bostonu, i tako to...

Bel Tenebroso
Go to Top of Page

Vlladimir
Average Member

Azores
957 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 18/10/2017 :  20:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi lepo videti i neke likove da ''izadju''. ima tu sumnjivih, bure sigurno zna koji su (npr.Torkel, Kvanek, Boston Jack, Satko, Romeo i Horacije Saliven...). Al' prvi Zagor da prizna.
Da kaze ko covek> ''Jesam, pa sta. To i Ciko zna, a zna i da u Kerol ne idemo samo zato sto u krcmama pustaju dobru muziku.'''

Krenuo da zaradjuje, unapredio posao, pocheo da šeta kuchicje nekih austrijskih grofica.
Go to Top of Page

Kontrast 2
Average Member

736 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 19/10/2017 :  00:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:

Olafa

Tačno.
Zaboravio sam ta sporedna izdanja.

U svakom slučaju Majk - drž se dobro, kad Bure piše scenario.
Da ne bude: "a bio je tako divan mladić..."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik

USA
5921 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/10/2017 :  19:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Olafa

Tačno.

Eh, cekaj kad ruzni rasista Hellingen, tj. Garth cuje za Supermajka pa odluci da ga klonira kao perfektnog Arijevca. Ono Hellingen i Supermike se udruze. Mozda i nije losa ideja: Zagor protiv vojske Supermikova, a Hellingen na celu.

www.facebook.com/epicentercomics
Go to Top of Page

vice
Advanced Member

Croatia
3855 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/10/2017 :  22:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:

quote:

Olafa

Tačno.

Eh, cekaj kad ruzni rasista Hellingen, tj. Garth cuje za Supermajka pa odluci da ga klonira kao perfektnog Arijevca. Ono Hellingen i Supermike se udruze. Mozda i nije losa ideja: Zagor protiv vojske Supermikova, a Hellingen na celu.

Ovo čak ima veliku vjerojatnost zabavne epizode.

Zamisli samo, Zagor i Supermike se udruže kako bi spriječili vojsku genetski modificiranih vojnika sa genomom Mikea Gordona. Možda čak i kakav koktel Mikea i Patricka, da do kraja zađemo u sf genetiku.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 19/10/2017 22:32:22
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.62 seconds. Snitz Forums 2000