forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 GNK DINAMO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 518

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/05/2012 : 21:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by globinjo

http://www.24sata.hr/nogomet/s-mrkim-medvjedom-na-tekmu-ulaznice-za-dinamo-po-5-kuna-265520


a joj,da nema dinama,nikad se ne bih grohotom nasmijao...koji luzeri


je sad...ali,dovoljna je šibica,pa da sve plane...tako je uvik bilo i bit će...ako me razumiješ...

Hm, "luzeri" su ipak malo južnije.


luzeri su na jugu,da...na terenu su...ali u svemu ostalom smo bolji...a to vi nećete nikad imat
da budete prvaci europe,dočekalo bi vas 25 tamburaša i 100 navijača...
da je hajduk prvak dva put zaredom,sve bi gorilo...a da je prvak 7 puta zaredom,o tome neću ni pričat...



Slažem se, makar moram priznati da imam dojam da ne bi to bilo kao i prije. Nekako imam dojam da je malo i dolje atmosfera "sumorna" pomalo.


https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/05/2012 : 23:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Drugi kup zaredom i sedmi naslov zaredom... ma tko više broji postali smo dosadni još tri godine... Mamić je obečao 10
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 16/05/2012 : 00:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by globinjo

http://www.24sata.hr/nogomet/s-mrkim-medvjedom-na-tekmu-ulaznice-za-dinamo-po-5-kuna-265520


a joj,da nema dinama,nikad se ne bih grohotom nasmijao...koji luzeri



Hm, "luzeri" su ipak malo južnije.


luzeri su na jugu,da...na terenu su...ali u svemu ostalom smo bolji...a to vi nećete nikad imat
da budete prvaci europe,dočekalo bi vas 25 tamburaša i 100 navijača...
da je hajduk prvak dva put zaredom,sve bi gorilo...a da je prvak 7 puta zaredom,o tome neću ni pričat...



malo si se zenul
moguce je da bi dinamovce docekal 25 taburasa i 100 navijaca ( mada sumnjam, a i ti takodjer, ionak si svjestan koliko mos gluposti izvalit protiv dinama ) koji bi stvarno navijali za dinamo
no hajduk bi docekali ljudi koji bi mu sutra noz zabil u ledja tvrdeci da je to za hajduk koji ionak gubi vjecno, toliko o vjernosti hajduku koja je ionak upitna, al pred mnostvom se prsit treba
tko vas hajdukovce ne zna taj vas ne zna, tko vas znade, bogme znade vas, a ima nas koji nismo hajdukovci a zanademo vas
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/05/2012 : 01:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Krugeru pusti vidiš da se njihovo kukanje, plakanje i cviljenje čuje čak do UEFINIH ljudi.
Sad je Šuker na vrhu HNS-a to im je izlika za narednih 20 godina što neće biti prvaci a Štimac će im biti izlika kao prodana duša kao izlika da nisu dali 15 godina niti jednog reprezentativca...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/05/2012 : 01:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Drugi kup zaredom i sedmi naslov zaredom... ma tko više broji postali smo dosadni još tri godine... Mamić je obečao 10


Predomislio se, neki dan je rekao nešto kao Ferguson, kao neće Hajduk bit prvak dok je on živ

Have mercy
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/05/2012 : 01:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ma Hajduk bi sljedeće sezone ako se drastično ne pojača mogao završiti na četvrtom mjestu HNL-a.
Rijeka - Po meni borit će se za sam rh sa Dinamom, sigurno su drugi
Istra - Vidi se da je to jaka ekipa koja ce sljedecu sezonu igrati jaku ulogu u HNL-u dobija i hajduka i dinama
Zagreb - kod njih se nešto značajno događa to pokazuju pobjede u zadnjih 4-5 kola
Slaven Belupo - što reci ne znam kako vec ove sezone nisu ispred hajduka
Split- takoder jedna ekipa protiv koje hajduk jako tesko igra
Lokomotiva- protiv njih hajduk u zadnje vrijeme jedva zabije gol kamoli sta drugo.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/05/2012 : 01:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
A dinamo treba se pojačati bar još jednog " čvrstog " stopera koji nije rupetina... i dva napadača jednog pravoga koji ce znati zabiti gol... jer iskreno danasnje dinamove napadace ne smatram uopće napadacima... tesko ce oni u ligu prvaka ako ne dovedu bar jednog napadaca.
I da onog lutka čačića treba potirati što prije...
A sto se tice HNL-a za sve ostalo tu je Šuker,Mamić i suci
Ne bez zafrkancije mislim da bi rijeka sa volpijevim milijunima opasno mogla ugroziti Dinamo.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/05/2012 : 02:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

A dinamo treba se pojačati bar još jednog " čvrstog " stopera koji nije rupetina... i dva napadača jednog pravoga koji ce znati zabiti gol... jer iskreno danasnje dinamove napadace ne smatram uopće napadacima... tesko ce oni u ligu prvaka ako ne dovedu bar jednog napadaca.
I da onog lutka čačića treba potirati što prije...
A sto se tice HNL-a za sve ostalo tu je Šuker,Mamić i suci
Ne bez zafrkancije mislim da bi rijeka sa volpijevim milijunima opasno mogla ugroziti Dinamo.


Jarane, vidi se da se razumiš u fuzbal

Have mercy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/05/2012 : 23:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ma Hajduk bi sljedeće sezone ako se drastično ne pojača mogao završiti na četvrtom mjestu HNL-a.
Rijeka - Po meni borit će se za sam rh sa Dinamom, sigurno su drugi
Istra - Vidi se da je to jaka ekipa koja ce sljedecu sezonu igrati jaku ulogu u HNL-u dobija i hajduka i dinama
Zagreb - kod njih se nešto značajno događa to pokazuju pobjede u zadnjih 4-5 kola
Slaven Belupo - što reci ne znam kako vec ove sezone nisu ispred hajduka
Split- takoder jedna ekipa protiv koje hajduk jako tesko igra
Lokomotiva- protiv njih hajduk u zadnje vrijeme jedva zabije gol kamoli sta drugo.



dobro receno

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/06/2012 : 07:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote

Duje Čop u Dinamu! Bivši igrač Hajduka potpisao na četiri godine

Dinamo je krenuo u ljetni šoping! Nakon kratkotrajnog zatišja poslije proslave dvostruke krune, u maksimirskim dvorima su odlučili pojačati kadar s kojim će napasti Ligu prvaka, a tijekom nedjelje je procurila informacija kako je zgotovljen prvi posao u ljetnom prijelaznom roku.

Prva lasta u svlačionici Dinama postao je Duje Čop, bivši igrač Hajduka i donedavni napadač Splita koji je ovih dana stavio autogram na vjernost Dinamu u trajanju od četiri godine.

Doduše, službene potvrde iz Maksimira još uvijek nema, ali zagrljaj i poljubac Zdravka Mamića kojim je darivao Čopa pred mnogobrojnim svjedocima stadiona u Koprivnici sasvim dovoljan je dokaz da je posao zaključen.

Trener Ante Čačić, koji je pobjegao je na par dana sa zagrebačkog asfalta u svoju ljetnu bazu u Sukošanu nije htio ulaziti u detalje transfera sve dok se iz kluba ne oglase službenim priopćenjem.

- Zdravko radi taj posao. Ne znam jel’ ga zaključio - pristojno će Ante Čačić koji ne krije kako je u razgovorima oko igračke križaljke bilo puno govora o angažmanu napadača koji je zaključio posljednju sezonu na Parku mladeži.

- Pričali smo o Duji Čopu i mogu reći kako ne bih imao ništa protiv da zaoštri konkurenciju u napadu - bio je štur trener Dinama, ali sasvim dovoljan!

Duje Čop je u prošloj sezoni odigrao 29 prvenstvenih utakmica za Split i zabio osam pogodaka. Dodao je još dva u kvalifikacijama za Europsku ligu, a standardni je član U-21 reprezentacije koju vodi Ivo Šušak. Sin je bivšeg Hajdukova napadača Davora Čopa.

Iako je sa 17 godina debitirao u dresu Hajduka, u Maksimiru već dugo godina razmišljaju o njemu. No, do dresa Dinama je Duje Čop stigao obilaznim putem. Probao je u portugalskom Nacionalu iz kojeg se vratio na Poljud. Mala minutaža u Hajduku natjerala ga je da prošlo ljeto uzme papire i okuša se u Splitu. Relativno uspješna sezona ponovno je pobudila interes Dinama koji ga je doveo kao slobodnog igrača.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 04/06/2012 : 16:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
AJME KOJEG JE KAPITALCA DOVEO MAMINJO
pa valjda bivši igrač splita,tamo je igrao prije dinama...u hajduka kao da nije ni bio,s obzirom na prejadan učinak...služio je za sprdanje,kako publike ,tako i trenera...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/06/2012 : 22:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ode naš lipi dektiva

Have mercy
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 07/06/2012 : 10:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
pa nije čop u dinamu zbog igračkih kvaliteta već je u pitanju klasično pranje love. pol maminju, pol menažderu, pol igraču, a neka crkavica i rnk-u.

palić, dodo, brezovec... ista spika
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/06/2012 : 00:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Čini se da bi Dinamo moga odma nakon prvog kola doma. Zajeban je ovaj bugarski prvak.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/06/2012 : 07:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
istina, Bugari su kao Dinamo, kolonija stranaca, uglavnom Brazilaca, i bivši Dinamovac Guella, 2010. ušli u prvu ligu i vrlo brzo do naslova i kupa lani, ali svejedno su malo slabiji od Dinama, jedino se bojim zbog Lyona da nam ne pošalju sjajne suce , ali da smo dobili najnezgodnijeg protivnika, jesmo, ali već viđeno, ždrijeb nas nikad nije mazio...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/06/2012 : 23:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Čini se da bi Dinamo moga odma nakon prvog kola doma. Zajeban je ovaj bugarski prvak.



Za Dinamo, vrlo zajeban...

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 27/06/2012 : 00:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ma nama je zajeban i prvak Malte a neteli - pazi koji izraz - prvak Bugarske. Ma najebali smo ziher

Have mercy
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 27/06/2012 : 12:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Topics in this forum cannot be edited after 365 days.
Contact Forum Administrator or Moderator for more information.

--

Eto, ako tko od modova vidi, neka samo bar promjeni naziv topica u "GNK Dinamo [2012/13]". Zahvaljujem.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/06/2012 : 00:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

Topics in this forum cannot be edited after 365 days.
Contact Forum Administrator or Moderator for more information.

--

Eto, ako tko od modova vidi, neka samo bar promjeni naziv topica u "GNK Dinamo [2012/13]". Zahvaljujem.


ni mrtavpitaj mladju ili manhuntera...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/06/2012 : 20:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
ŠTO RADI CIGO KAD NAĐE 10 KUNA NA ULICI?
VODI CIJELU OBITELJ NA UTAKMICU DINAMA










https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/07/2012 : 09:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
IVAJLO PETEV UVJEREN

'Bit će to teške i spektakularne utakmice, ali siguran sam da će Ludogorec izbaciti Dinamo'



- A, stigli ste, pa gdje ste dosad?

- Vidjet ćete, bit će to strašno teške utakmice za nas i za Dinamo. Ali, isto tako, bit će i spektakularne za gledatelje. Mi i Dinamo igramo otvoren i maštovit nogomet, ljudi će uživati.

Tko će nastaviti natjecanje u kvalifikacijama za Ligu prvaka?

- Nadam se da će to biti moja momčad, vjerujem da će Ludogorec izbaciti Dinamo.

Otkuda vam toliki optimizam?

- Temeljim ga na snazi svoje momčadi, na našem zanosu, poletu, kvaliteti. Poštujem Dinamo, uostalom, rekao sam sve najbolje, ali sam isto tako siguran da se klub iz Zagreba može preskočiti, da nije bolji od nas. Hajde, kažimo da su šanse 50:50...

Tko je po vama najbolji igrač Dinama?

- Ja poznajem sve igrače Dinama. Nitko me ne može iznenaditi. A najviše od svih mi se sviđa Milan Badelj! To je europski igrač, pravi nogometni majstor.




"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2012 : 19:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ovi bugari su stvarno opasni, Dinamo bi trebao proći ali treba biti oprezan težeg protivnika nisu mogli izvuči nikako. A opet ako izgube propada cijela sezona.

Idalje samo jedan " Normalan " napadač u Dinamu - Duje Čop.
Ja ne znam sto su oni čekali sa H. Belleom... Stvarno ti mamići nekad znaju biti slijepi.
Kao trazi se zamjena za onog Fatosa B., neka samo utope njega negdje a dovedu normalnog napadača i odlično.
Stvarno ako mamić proda taj panja za 4 mil. eura onda je sve rečeno.
Badelja pod hitno prodati i Šimunića... a Ibanez se pokazao kako sam i govorio pravi igrač za naprijed kod onog Jurčića je bio totalna rupetina na beku.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 17/07/2012 : 15:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Neznam kako ti "normalan" napadač može biti Duje Čop, čovjek je objektivno naša zadnja špica po kvaliteti. Naša prva špica, a ne panj trebao bi biti Bećiraj, no slažem se kako 4 milijuna eventualnog transfera ne bi bio loš posao. Non-stop nešto kritiziraš Bećiraja, a nikad nisi dao par razumljivih i agrumentiranih rečenica zašto je to tako.

Ponovno se ne slažem ovo u vezi Belleom, to je igrač solidan za okvire Istre, možda i Splita, ali ništa više. Takvih kao on ima hrpu na tržištu, a ima sigurno i normalnijih tipova. Belle je poprilično problematičan i neznam što bi radio u Dinamu... Uostalom, imamo već Sammira što se ovih "ekstravagantnih" tiče, ne treba još jedan.

Za Ibaneza ćemo još vidjeti, to što je na pripremama navodno bio dobar, volio bih vidjeti i u službenim utakmicama.

--

Inače, Badelj nažalost odlazi nakon prve utakmice, prodan za 4 milijuna. Očekivao sam i veći transfer, ali kako mu ugovor ističe iduće godine, nije ovo loš posao. Ako ništa, simpatiziram HSV pa mi je drago da je tamo otišao. Barem više neće trpjeti teško razumljiva vrijeđanja onih idiota koji se nazivaju BBB-ima i koji su ga iz čistog mira proglasili "Srbinom" u smislu uvrede. Nevjerovatno je to, hvala Mikiju na svemu, ja ću njegove igre nastaviti pratiti dalje :)

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 17/07/2012 : 15:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
duje čop nebi trebal biti na klupi u lokosima,a kamoli kaj radit u dinamu. još jedan primjer klasičnog pranja love, ovaj put u režiji joce mastercarda i žužula.

belle? šitum je avion za njega.

badelju je zadnja godina ugovora,teško bi za njega mogli dobit više. naravno, miki je bil žrtva, od strane retardiranih debila sa sjevera,a realno gledajući nakon odlaska modrića, dinamov najbolji igrač.

al uostalom, ko još prati dinamo? :)

ovakav odvratni klub kaj zadnje 22 godine obitava u maksimiru nema veze sa svojim slavnim imenom,prošlošću i uspjesima.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4341 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/07/2012 : 10:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
rekli su jučer na dnevniku da Badelj može igrati sve kvalifikacijske utakmice u europi, je li to istina?
Go to Top of Page
Page: of 518 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000