forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 STAR TREK DISCOVERY
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

panzer
Advanced Member

9980 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 03/01/2018 :  14:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

meni
i naravno da kad probaš klingonku, onda ti više homo sapienke nisu dovoljne :))

Ako preživiš...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

fandango
New Member

209 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 03/01/2018 :  15:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Evo za sve ljubitelje Klingonki silovateljica Cure su navodno pofarbane u sve Star Trek i Star Wars boje. Poslovna ideja za deset. Di je 1Euro da nam prevede koncept na Balkan?

https://broadly.vice.com/en_us/article/nz88vz/take-me-to-your-boner-inside-nevadas-alien-themed-brothel
Go to Top of Page

mladjo
Moderator

Croatia
15682 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/01/2018 :  22:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
S10

Odlično!!!

Prvo - spika gdje su završili.
Drugo - directed by Jonathan Frakes. Good old Number one is still in the game.
Treće - krc! Krak! Uhhh, ovo je bilo iznenađenje. Znali smo da će se (vjerojatno) tako nešto desiti ali nismo znali kada i gdje. Da, da...
Četvrto - epizoda u cjelini. Stvarno je ovo sad totalno drugi moment u odnosu na prvi dio sezone. Cijela priča sada ide u drugom smjeru. Odlično jer ovo je puno bolje od klasične spike sa Klingoncima

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

fandango
New Member

209 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 09/01/2018 :  13:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Potpisujem, super je bila ova epizoda. Upozorenje, SPOILERI! Dvije su se teorije pokazale tocnima, prva za Mirror Universe, a druga za albino Klingonca. Bit ce zanimljivo kako ce se nastaviti. Nazirem i lagani teaser za cara Teranskog carstva, ako ce nastaviti tim putem. Ali mislim da se do sada u svim epizodama fino poigravaju sa zadanim elementima Star Treka. Idemo dalje, ovo je bila uzivancija. Tko ne skace nije fan.
Go to Top of Page

mladjo
Moderator

Croatia
15682 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/01/2018 :  15:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Potpisujem, super je bila ova epizoda. Upozorenje, SPOILERI! Dvije su se teorije pokazale tocnima, prva za Mirror Universe, a druga za albino Klingonca. Bit ce zanimljivo kako ce se nastaviti. Nazirem i lagani teaser za cara Teranskog carstva, ako ce nastaviti tim putem. Ali mislim da se do sada u svim epizodama fino poigravaju sa zadanim elementima Star Treka. Idemo dalje, ovo je bila uzivancija. Tko ne skace nije fan.

Hop, hop hop! :D

Inače, čini mi se da se hejtanje serije malo smirilo.
Zanimljivost:Naletio sam na netu na članak iz 1987 o novoj ST seriji (TNG naravno) gdje autor fino pljuje novu posadu. Ah da...:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

fandango
New Member

209 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 19/01/2018 :  07:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Haters gonna hate, a mi ostali cemo gledat i uzivat. U zadnjoj epizodi nastavljaju se Discoveryjeve avanture u Mirror Universeu, SPOILERI slijede, saznajemo da Klingonka ipak nije silovateljica, a i ono spominjanje cara tj. carice u prosloj epizodi rezultiralo je pojavljivanjem iste, kapetanice Philippe Georgiou, Lijepo je da nam se Michelle Yeoh vratila.

Evo ovo:

A sto se prikaza Zvjezdanih staza i srodnih serija tice, jako preporucam ovu stranicu: http://www.jammersreviews.com/st-dsc/
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000