forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Rasizam
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Oki
Advanced Member

Croatia
3286 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 03/06/2018 :  11:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

1euro, to je klasično miješanje krušaka i jabuka.
Da ti odgovorim protivpitanjem:
dvije prodavnice jedna do druge, jedna je američka u kojoj radi crnac Mike Johnson, druga je albanska u kojoj radi bijelac Fljorim Veselji.
Kod koga bi ti kupio auto, sat, prsten ili slično, kod bijelca ili crnca?

Ne znam za auto, sat, prsten i slično, al’ 100% znam od koga bih kupio burek
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

9992 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2018 :  12:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

1euro, to je klasično miješanje krušaka i jabuka.
Da ti odgovorim protivpitanjem:
dvije prodavnice jedna do druge, jedna je američka u kojoj radi crnac Mike Johnson, druga je albanska u kojoj radi bijelac Fljorim Veselji.
Kod koga bi ti kupio auto, sat, prsten ili slično, kod bijelca ili crnca?

kužim poantu i naravno da bi kupio kod američkog crnca, ali ovdje ne dolaze američki crnci nego afrički a od nekog Bekele Mutomba ne bi baš kupio ništa vrijednog, osim banana i kokosa....i nemam nikakvog problema iči na burek kod Fljorima Veseljeg ili na sladoled....

napravio sam privatnu ligu STRIPOVI.COM:
https://fantasy.fifa.com/en/leagues?code=536C6F4348414D5
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
37325 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2018 :  14:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by lwood

disbalans spolova je stara tema. ako ultrazvuk pokaže djevojčicu odma abortus. u Indiji imaš i biznis po selima. piči bus i nudi usluge u kompletu.

Ma znam, majstore, da je tema stara, al clanak sam dijelio vise zbog poante, a to je kak se na zensku djecu i zene gleda u tim drustvima. I ne znam, ja sebi vucem paralele na to kak se na zensko celjade gleda u nasim zabitima. Iskreno, ne pretjerano drugacije.

Imao sam i ja kolegu Indijca i kolegicu Pakistanku. Cura je bila zapadnjacka, sekularna, ono skroz normalna i dalo se s njom razgovarati i osjetilo se kolko joj je godilo preseljenje na zapad. A to i uglavnom jer su starci kolko sam skuzio jako liberalni po svim pitanjima. Tipa Indijca mi je bilo zao, najvise zato sto si je od zivota napravio. Bolesna ambicija, rad od jutra do sutra, usao u dogovoreni brak jer tradicija tako nalaze i onda prvo zeni napravio dvoje djece, a onda je varao di je stigao, a ona nek se brine za klince. Na kraju ga strefio infarkt u cetrdesetoj, otisao na bolovanje sest mjeseci, vratio se i opet ispocetka po istoj sabloni.

Da ne baljezgam previse, tu je poanta da je sve to na individualnoj bazi. Moj kolega je lijepo mogao rec ne dogovorenom braku i sigurno bi mu zivot bio ljepsi, bez nekakvih zavaravanja. Skrecem s teme topika.

individualna ili ne zato se zna gubit glava,čak i na zapadu .
pročitaj npr.nešto od Ayaan Hirsi Ali

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz.La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

Go to Top of Page

fandango
New Member

275 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 04/06/2018 :  07:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by fandango

quote:

disbalans spolova je stara tema. ako ultrazvuk pokaže djevojčicu odma abortus. u Indiji imaš i biznis po selima. piči bus i nudi usluge u kompletu.

Ma znam, majstore, da je tema stara, al clanak sam dijelio vise zbog poante, a to je kak se na zensku djecu i zene gleda u tim drustvima. I ne znam, ja sebi vucem paralele na to kak se na zensko celjade gleda u nasim zabitima. Iskreno, ne pretjerano drugacije.

Imao sam i ja kolegu Indijca i kolegicu Pakistanku. Cura je bila zapadnjacka, sekularna, ono skroz normalna i dalo se s njom razgovarati i osjetilo se kolko joj je godilo preseljenje na zapad. A to i uglavnom jer su starci kolko sam skuzio jako liberalni po svim pitanjima. Tipa Indijca mi je bilo zao, najvise zato sto si je od zivota napravio. Bolesna ambicija, rad od jutra do sutra, usao u dogovoreni brak jer tradicija tako nalaze i onda prvo zeni napravio dvoje djece, a onda je varao di je stigao, a ona nek se brine za klince. Na kraju ga strefio infarkt u cetrdesetoj, otisao na bolovanje sest mjeseci, vratio se i opet ispocetka po istoj sabloni.

Da ne baljezgam previse, tu je poanta da je sve to na individualnoj bazi. Moj kolega je lijepo mogao rec ne dogovorenom braku i sigurno bi mu zivot bio ljepsi, bez nekakvih zavaravanja. Skrecem s teme topika.

individualna ili ne zato se zna gubit glava,čak i na zapadu .
pročitaj npr.nešto od Ayaan Hirsi Ali

Moze, budem, hvala, izgleda mi jako interesantno! Tebi preporucam da procitas kaj pise Mohammad Usman Rana
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000