forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 70

emirem
Advanced Member

8340 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/03/2020 :  11:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@nagor, lwood
😁
Nije ni posteno kriviti samo Kineze,jer i cijela jugoistocna Azija konzumira slicne Zoo-likatese.
Gledao jednom na TV na Filipinima jedu ona pacja jaja, a unutra fetus,nerazvijeno pace sa mokrim perjem,zutanjak,kljun,onako skvrcen i hop-la kao kinder jaje strusi u usta. Jos nije ni posolio i bez zlice.
Neka njima te njihove prehrambene kulture, hvala, nama ne treba.

Cudim se samo ovim ojropejcima kako pokusavaju na svemu zaraditi, mogli su svaki za sebe napraviti vlastitu proizvodnju maski,vizira i drugih medicinskih potrepstina, a ne kao sad Spanjolci popljugali zadnju posiljku od 430mil.€ i svaki treci tester ne valja i slicno.
Svaka roba koja je od vitalnog znacaja za neku zemlju treba se proizvoditi kod sebe ,a ne ovisiti o drugima. Pogotovo ako si na verbalnoj ratnoj stazi s istima.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
40572 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/03/2020 :  12:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ja ih nisam ni krivija samo san bacija komentar.

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz. La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member

Croatia
12321 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/03/2020 :  12:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da emireme, to zadnje će po meni biti jedna od glavnih posljedica ove situacije. Svi će, u stilu Trumpa, udariti na "made in China" kineske damping cijene. Države će da dati više na domaću samodostatnu proizvodnju. Kina izlazi iz ovog ko veliki gospodarski gubitnik. Dobro, svi ćemo popušiti, ali Kina u globalu najviše.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 30/03/2020 :  12:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

Saslušaj ovog dr. Wodarga, sve je laički objasnio i meni to što kaže ima smisao:

Kad je ovaj ovo pričao? Ima smisla ako je prije neka dva-tri tjedna. Sad se već vidi da nije bio u pravu.

Kaže da, u normalnim godinama, u Njemačkoj, od smrti koje se pripisuju gripi, 2000-3000 otpada na koronaviruse. Sad je u Njemačkoj u dva tjedna umrlo preko 520 osoba od Covid-19 (jer nisu svi koronavirusi isti) s tendencijom rasta. A Nijemci broje samo one za koje su sigurni da je smrt od Covid-19.

U Italiji imaš skoro 11000 umrlih, a u Španjolskoj preko 7000.

Vidim sad da je video od 13. 03. Puno se stvari promijenilo otad. Tad su i u Italiji imali tek nešto preko 1000 umrlih, dok ih je u Njemačkoj bilo 8. Siguran sam da je i dr. Wodarg u međuvremenu promijenio mišljenje.

'Izvadio sam prst iz tegle s pekmezom i stavio ga u nos!'

Edited by - Beva on 30/03/2020 12:22:16
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member

8340 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/03/2020 :  12:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Ja ih nisam ni krivija samo san bacija komentar.

Ma,rista motorista, uopceno kako svijet prica ciji je virus ne treba kriviti samo Kineze,vec opcenito gastronomsku kulturu . Nitko ovdje ne generalizira jedan narod,nego samo obicaj jednog podneblja koji se nece tako lako izgubiti,cudi da se samo Brigit Bardot i PETA nisu javili oko jadnih sismisa..pft.
Go to Top of Page
Page: of 70  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000