forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Magični Vetar topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 74

anto
Advanced Member

Serbia
14933 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/05/2020 :  01:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
čitao sam prvih 22,ono što je objavljeno - ali zaboravih sve.

sad ću ovako čitati,pa jednog dana kad se objavi sve,ponovo sve od keca.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
31193 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/05/2020 :  11:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ja mislim da sam sa citanjem ostao negdje kod 14. ili 15. LIB knjige. Tada je jos izlazio i rekao sam si da mu dam pauzu, da onda ne cekam na nastavke. A kada se sve isupucalo (svih 44 knjiga) trebalo mi je neko vrijeme da ih sve polovim, a onda... nekako jos uvijek nisu dosle na red.

I ja razmisljam da mozda ponovno krenem od pocetka, mada cu se nekih prica sigurno sjecati.
Mislim, da nema toooliko drugih stripova, a pogotovo integrala, omnibusa i serijala koji mi stoje jos neprocitani, a kamoli jos sve sto izlazi i nisam jos nabavio, onda mi to "ponovno citanje" nekako... oduzima "dragocjeno" vrijeme kojeg bih mogao iskoristiti na jos neprocitane stripove umjesto da obnavljam.
Ali sa druge strane neki stripovi i serijali zasluzuju vracanje njima (sigurno cu krenuti iznova sa Ken Parkerom i pilotom). Kao klincu mi nije bio problem neke stripove procitati bezbroj puta, ali tada ni ponuda nije bila tolikva, niti sam ja drzao toliko stripova kao danas (da o digitalnoj ponudi ni ne pricam).

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Cromwell
Senior Member

Croatia
2782 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 14/05/2020 :  13:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Mene je rasprava o Gordon Linku zapravo potaknula da opet krenem s Magičnim jer nisam valjda 7-8 godina. Čini mi se da sam prije dvije godine došao do 28. knjige i prekinuo zbog određenih razloga. A i falilo mi je još nekoliko knjiga koje sam u međjuvremenu nabavio po stvarno povoljnim Libellusovim popustima.
Dobro mi je došlo i to što sam se zbog promjene životnog prostora morao riješiti dosta stripova koji su me zapravo samo gušili i ubijali volju za čitanjem pa se sada napokon mogu u potpunosti posvetiti onim naslovima koji zaista vrijede i koji zaslužuju proučavanje.
Tako da sam baš jučer dovršio prvu knjigu i plan mi barem jedna epizoda po danu pa da vidimo hoće li i kada doći do predoziranja.

Inače, prve 3 priče su mi i dalje odlične unatoč tome što su mi s godinama sve manje drage priče s natprirodnim elementima.
Svejedno: Fort Ghost 8/10
Pandže 7/10
Lady Charity 7,5/10

Only this and Nothing more
Go to Top of Page
Page: of 74 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000