forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 TEXAS KID, MOJ BRAT
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

frano
Senior Member

Croatia
1340 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 19/01/2020 :  12:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Edi je to imao. Svaku bi priču oplemenio, svaki lik oživio. Ti to, Igore, usprkos dobroj anatomiji, bogatoj dokumentaciji, sjenama, storytelingu itd, nažalost, bar što se mene tiče, ne uspijevaš.

Sve je to onak, malo retardirano.
Čak i crtački.
Slično kao i kod Esada.

Go to Top of Page

zarmix
New Member

237 Posts

Member since 30/05/2012

Posted - 19/01/2020 :  22:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zarmix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

Edi je to imao. Svaku bi priču oplemenio, svaki lik oživio. Ti to, Igore, usprkos dobroj anatomiji, bogatoj dokumentaciji, sjenama, storytelingu itd, nažalost, bar što se mene tiče, ne uspijevaš.

Sve je to onak, malo retardirano.
Čak i crtački.

Kad te već krenulo, možeš li komentirati i komparirati Žeželjev crtež i stripove u gornjem kontekstu?
Go to Top of Page

frano
Senior Member

Croatia
1340 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 20/01/2020 :  16:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Poštovani, prije svega, hvala. Prvi ste nakon duge šutnje koji ste mi se obratili.

Žeželj ima jedan od najjačih rukopisa naširoko. Vrlo čvrst, vrlo grafički upečatljiv. Sophia i Crvenkapica su zapravo jedine stvari koje sam pročitao i izvrsne su.
Zbog te cb atmosfere, nedostaje možda tih emocijalnih elemenata kao kod Edija, no, recomo Sopgia meznao nasmijat do suza.
Go to Top of Page

frano
Senior Member

Croatia
1340 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 20/01/2020 :  17:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Eh, da. I Captain Amerika sa Macanom je izvrstan, izvrstan strip.
Go to Top of Page

frano
Senior Member

Croatia
1340 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 22/01/2020 :  11:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Skontao sam da Igor brije na Corbena. I to je super. Corben je baš ono, endem glede crtačkog i slikarskog umijeća.

No, Igore, i njemu su retardirani likovi. Tolko retardirani da ih se čovjek i uplaši.
Za hororce, idealno.

Eto, nadam se da vam je sad malo lakše, Igore, jer ti i Esko niste sami glede loših portreta. Jedina razlika međ Corbenovih i vaših jest da su njegovi stvarno spooky. Munjeni. Imaju karakter.

Eskova i tvoja, lica, većinom nemaju karakter.

Go to Top of Page

frano
Senior Member

Croatia
1340 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 22/01/2020 :  11:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
A Corbenova su još i k tome anatomski i sjenama, ono savršeno retardirani.
Go to Top of Page

frano
Senior Member

Croatia
1340 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 24/01/2020 :  06:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
I tak, drugari...
Došlo je vrijeme da završimo druženje s mimozom, Ugorom Kordejem. Bar što se mene tiče.
Zaskvičo je prvi, počeo je vrijeđat prvi, ko neka tetkica. No, naletio je na veću "tetku" koja se nije ni oznojila nakon dva mjeseca istresanja proljeva, nažalost, ovđe na stripovi.com forumu.
Go to Top of Page

frano
Senior Member

Croatia
1340 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 24/01/2020 :  06:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Zaključak

Tetka, Igor Kordej, je definitivno crtač i po. Zbog samog opusa, te iznimne količine radova i visoke razine kvalitete, ja mu skidam kapu do poda. No, to ne mjenja moje mišljenješ da je Igor i ultimativna mimoza i tetkica.
Što je i posve normalno, u ova vremena.
Bilo je normalno i u doba Novog kvadrata. Igore, vi ste bili tek hrpa pomodarnih tetkica, prozapadnjački klonovi akulture koja je nemilosrdno dogalopilara i u ove krajeve. Bili ste hrpa pozera, bez ničega svojega. Zabrijali ste na tuđe, umislili se da je tuđe bolje i naguzili im se do poda.

Dakako, to je sve moj subjektivan dojam.
Igore, pusa.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
14917 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/01/2020 :  09:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

frano
Senior Member

Croatia
1340 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 24/01/2020 :  10:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Jaki forever.
Evo jedne, ne znam, valjda prigodne za kraj ovog druženja,

https://youtu.be/PSQzoY2UE2Y
Go to Top of Page

frano
Senior Member

Croatia
1340 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 24/01/2020 :  10:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/TjuU5YFgmH8
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000