forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Stephen King
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

wesskowaz
Advanced Member

Serbia
5929 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/11/2018 :  12:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

U pripremi.

Knjiga je u prodaji.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member

Serbia
5929 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 20/03/2019 :  10:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
U pripremi.

Edited by - wesskowaz on 20/03/2019 10:42:01
Go to Top of Page

elva
Junior Member

375 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 20/03/2019 :  16:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
quote:

U pripremi.

Da, da, bukirano...:-)
Ili kako bi se bukirano reklo na Hrvatski.:-)

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik

Croatia
381 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 08/04/2019 :  20:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Uspavane ljepotice i Znanje izdaje uskoro, najava u NSK katalogu.

I got a shiny saw blade and all I need's a volunteer
I'll cut you in half while you're smilin' ear to ear
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member

Serbia
5929 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 16/04/2019 :  13:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:

U pripremi.

U prodaji.

Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik

Croatia
381 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 24/05/2019 :  17:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Ljepotice se danas probudile u nakladi Znanja, 169 kn puna cijena, meki uvez, malo veći format (150 x 228 mm), prijevod Damir Biličić koji je vrlo dobro odradio "Kupolu" (tako da prijevod ne bi trebao biti briga). Sasvim pristojno djeluje, u svakom slučaju, mada tek u četvrtak dobivam knjigu pa da to i potvrdim.
Ne znam sliku ubaciti, mada mislim da sam nekad znao, vjerojatno i dalje znam, ali kao da je to bitno i zapravo me nije ni briga; vino se taman ohladilo i Bare kaže da Ostanem svoj pa neka netko drugi stavi sliku.

Edited by - bonjovi4ever on 24/05/2019 17:55:38
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

12969 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/05/2019 :  23:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

Život je krunica sastavljena od sitnih nevolja koju filozofi prebiru smijuci se!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

6787 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/06/2019 :  09:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Gdje se moze kupiti Uspavane ljepotice? Znanju? Valjda je dosla i u Split...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
39294 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2019 :  10:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
vidi u Hoću knjigu u Jokeru.

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz.La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

6787 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/06/2019 :  17:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

vidi u Hoću knjigu u Jokeru.

Fala in Lovre, odma sutra iden...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

6787 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2019 :  22:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nisam do sada vidio ovaj topic, i drago mi je sto postoji mjesto za raspravu o ovom izvanrednom piscu. Skocio sam nedavno po Uspavane ljepotice te naisao i na Crnu kucu koju je pisao sa Straubom. Pazario sam obe, i bas me zanima kako su odradili najnoviju storiju "caca i sin'.
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik

Croatia
381 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 06/06/2019 :  07:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Crnu kuću ti je najbolje čitati poslije Talismana. Malo ti bolje sjednu događaji, mada je sama priča većinom samostalna. Ljepotice tek budem čitao, ali recimo u tandemu sa Straubom King mi baš ne ostavlja predobar dojam. Straub ima dara za pisanje, ali je dosadnjaković, usporava i otupljuje radnju svojim opisima, za razliku od Kinga koji isto veliku pažnju posvećuje upravo opisima, ali kod njega to ispadne uzbudljivije i tečnije za čitati. Za Talisman nisam siguran koji je bio omjer, ali Crnu kuću je bez daljnjega Straub većinom pisao i to mi je bila skroz neujednačena knjiga. Taman te uvuče u radnju (većinom Kingove upadice, previše ga čitam pa da ga ne bih prepoznao) i onda sljedeći tren drugačiji stil pisanja i počneš zijevati. Otprilike ko Straubov Koko. Uglavnom, Talisman je bio ipak malo bolji, pa definitivno njega prvo pročitaj. Crna kuća u globalu tek solidna.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

6787 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/06/2019 :  07:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti.
Nazalost, odavno sam procitao Talisman. Bio mi je skroz cudan tematikom. Ustvari, totalno mi je cudno da dva pisca skupa rade. Nista, upoznat sam i s radnjom Crne kuce, u globalu, malo ce pricekati dok dode na red za citanje. Uglavnom to mi je tocno 40-o djelo majstora 'kralja' u kucnoj biblioteci. Zbilja ga volim i cijenim.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000