forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 85

Dwayne_Looney
Advanced Member

3135 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 09/07/2018 :  21:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam ga kritizirao toliko ga sada i moram pohvaliti za objave recenzija. Naravno, na DeeCaya mislim.

Kad tvoj brod pocne puštati korijene u nepokretnosti luke, otisni na pucinu.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik

Western Samoa
4838 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/07/2018 :  23:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Koliko sam ga kritizirao toliko ga sada i moram pohvaliti za objave recenzija. Naravno, na DeeCaya mislim.

Pa mora kad mu je jedan frend poslao mail u kojem ga je malo uplašio o razularenoj masi s ovog topica koja ga poziva na linč. Očito su kritike došle na plodno tlo.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member

3135 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 09/07/2018 :  23:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Pa mora kad mu je jedan frend poslao mail u kojem ga je malo uplašio o razularenoj masi s ovog topica koja ga poziva na linč. Očito su kritike došle na plodno tlo.

Još bolje ako je tako. Treba slušati puls naroda.

Kad tvoj brod pocne puštati korijene u nepokretnosti luke, otisni na pucinu.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
18400 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/07/2018 :  11:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Treba neko pitati Deeja da li su Darkwoodske priče zaista već kod njega. Ako nisu, neka igor12 ili neko drugi to odradi. Recenziju je bio jankela rezervisao i navodno poslao. Moderatori su ga izbacili sa foruma.

Go to Top of Page

vice
Advanced Member

4598 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/07/2018 :  13:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Treba neko pitati Deeja da li su Darkwoodske priče zaista već kod njega. Ako nisu, neka igor12 ili neko drugi to odradi. Recenziju je bio jankela rezervisao i navodno poslao. Moderatori su ga izbacili sa foruma.

I ja mislin da je to jankela laga. Očito je da taj tip nije ima dobre ni ozbiljne namjere.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2191 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/07/2018 :  14:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
I mene zanima da li je zaista jankela napisao recku... Nego ovo je offtopic ali zbog je taj lik uopste bio izbacen s foruma?

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik

3932 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/07/2018 :  08:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
poslana na ivici ponora,a recka za stranac u redencionu završena

što se tiče zagi maxija, nema problema, odradim ga u roku tjedan dana, samo neka dee potvrdi da mu jankelina recenzija nije poslana

tps://www.youtube.com/watch?v=WyF8RHM1OCg

Edited by - igor 12 on 16/07/2018 08:48:36
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
788 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 16/07/2018 :  23:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:

U Zehfirovom kraljevstvu
Dragonero
DRGN VCKI 2b,c | 96 str.

by Sarghan

Na putu prema snježnim područjima Suprelùrendàr i novoj misiji koja ih tamo očekuje u gradiću Merovia, Jan i Gmor zaustavljaju se u jednom bezimenom selu u potrazi za prenoćištem. Tijekom noći, Gmor biva otet od strane nomadske zajednice Zaghara predvođenih Zehfirom, mračnim vilenjakom obdarenog mističnim moćima, koji zarobljenog orka planira koristiti u ilegalnim borbama protiv divljih zvijeri i čudovišta. Uz pomoć tajanstvene Eryane, Jan slijedi tragove Zaghara kako bi oslobodio svog otetog prijatelja… Ipak, pothvat će se pokazati težim od očekivanog…

Ulice New Yorka
Zagor
ZG MX 30 | 286 str.

by igor 12

Banda kriminalaca otela je malu Aray, pri tom joj ubila oca Abela, pobila posadu i opljačkala lađu s krznima. Njen ujak, teško ranjeni Karak, uspijeva pobjeći i uzbuniti Tonkine Mohawke. Nabrušeni ratnici spremni su za osvetnički pohod, ali Zagor ima svoj plan. Zajedno sa svojim vjernim pratiteljem Chicom i riječnim Carpenterovim mornarima lađom “Rosebud“ uplovljavaju u njujoršku luku samo s jednim ciljem-spasiti Aray iz ruku zločinaca.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
788 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 16/07/2018 :  23:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

poslana na ivici ponora,a recka za stranac u redencionu završena

Ažurirano!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik

3932 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 22/07/2018 :  11:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
pribilježi mi MN Lib 43 Ledeni pakao

KP Lib 28 Slučaj Olivera Pricea

JDJP DDRKW 7 Patrola

može i onaj maxi zagorov, Pripovijesti iz Darkwooda. Kaže Dee da jankela nije poslao recku.

tps://www.youtube.com/watch?v=WyF8RHM1OCg

Edited by - igor 12 on 22/07/2018 15:55:24
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
25053 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/07/2018 :  16:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kakav bezočni varalica taj jankela, gleda ljude u oči i laže.

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Forumski primjerak femboya http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=31244&REPLY_ID=2078651

Edited by - DODSFERD on 22/07/2018 16:04:36
Go to Top of Page
Page: of 85 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000