forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 89

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
910 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/11/2018 :  18:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote

POPIS REZERVACIJA
(po recenzentima)

POPIS NERECENZIRANIH EPIZODA

Go to Top of Page

Gru
Average Member

520 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 02/11/2018 :  00:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Mogu li rezervirati Teksa redovnu seriju TX VC 19-20 / LU 151-152....Madi Krik - Zaseda u ponoć ?
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik

3969 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 02/11/2018 :  16:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
poslana krvna zakletva, pribilježi mi ledene zemlje

Htjela sam biti slobodna. Htjela sam imati mogucnost u ducanu birati izmedu raznih vrsta jogurta.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
910 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 02/11/2018 :  21:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Mogu li rezervirati Teksa redovnu seriju TX VC 19-20 / LU 151-152....Madi Krik - Zaseda u ponoć ?

Može, rezervirano!

quote:
Originally posted by igor 12

poslana krvna zakletva, pribilježi mi ledene zemlje

Ažurirano/rezervirano!
Go to Top of Page

Jocko
Junior Member

336 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 03/11/2018 :  00:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Poslata Dikeju recenzija DD Mala vavilonska biblioteka. Nalupetao sam se (u recenziji) za sve pare, ali ne bez razloga

Ne odgovara mi na mejl da potvrdi da je stiglo, pa ću pretpostaviti da jeste stiglo.

Jednom se zagubila pa sam slao ponovo. Valjda neće opet.

Edited by - Jocko on 03/11/2018 00:10:05
Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1251 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/11/2018 :  07:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Poslana recenzija za MN LIB 10: Velika pljačka!

Može rezervacija za Kit Teller LMS 633/634: Crna magija?

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
910 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 05/11/2018 :  06:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:

Spoznaja boli
Nathan Never
NN LIB 58b | 96 str.

by Jerry Krause

Novi val zločina pogodio je East City. Tajanstveni serijski ubojica naizgled potpuno nepovezano ubija svoje žrtve kojima je jedina poveznica privjesak cvrčka od žada u ustima žrtvi. Nathan u suradnji s savjetnicom tužiteljstva i medijem, KatjiomClaussen pokušava povezati konce istrage. Katjia ima sposobnost osobno proživjeti posljednje trenutke života žrtava što uvelike pomaže istrazi, ali i stavlja teško breme boli na njenu dušu...

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
910 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 05/11/2018 :  06:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jocko

Poslata Dikeju recenzija DD Mala vavilonska biblioteka. Nalupetao sam se (u recenziji) za sve pare, ali ne bez razloga

Ne odgovara mi na mejl da potvrdi da je stiglo, pa ću pretpostaviti da jeste stiglo.

Jednom se zagubila pa sam slao ponovo. Valjda neće opet.

Super, ažurirano!

quote:
Originally posted by Spock

Poslana recenzija za MN LIB 10: Velika pljačka!

Može rezervacija za Kit Teller LMS 633/634: Crna magija?

Ažurirano/rezervirano!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
910 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 10/11/2018 :  11:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Nove rezervacije:

- Koresh rezervirao MN VCZS 7 "Papuanski kralj".
- U duhu današnje najave Libellusovog Dragonera (a i u nadi da ću malo trgnuti solara i vicea sa njihovim postojećim Dragonero rezervacijama), rezerviram si Dragonera 9 "Dodir koji ubija" te Dragonero BOP18 "Prva misija"
- Također si rezerviram i Lukasa 8 "Trol" da i tu pokrijem sve do sada objavljeno od tog junaka.

Inače, jedino što iduće godine planiram recenzirati od Bonellija biti će Dragonero i što god Phoenix Press izda od Lukasa. Dragonero će mi u tom pogledu biti prioritet gdje se nadam pokušati popratiti što više priča kako budu izlazile (također se nadam da će se u taj projekt uključiti i još nekoliko recenzenata kako bi se to sve uspijelo pokriti u nekom solidnim vremenu). Ostatak vremena ću probati dovršiti što više započetih neBonelli recenzija (nekih 15ak) koje već predugo vremena stoje nedovršene.

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik

3969 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 12/11/2018 :  12:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
gotova ledene zemlje, zapiši mi povratak crnih vukova

Htjela sam biti slobodna. Htjela sam imati mogucnost u ducanu birati izmedu raznih vrsta jogurta.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
910 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 12/11/2018 :  12:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

gotova ledene zemlje, zapiši mi povratak crnih vukova

rezervirano!
Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1251 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/11/2018 :  07:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Poslana recenzija za Kit Teller LMS 633/634: Crna magija.

Znam da nisam normalan, ali pokušavajući napisati komentar za taman pročitanu epizodu: Kit Teller VG 56/57 (LMS 154/155): Old Nick / Zakon linča, napisao sam pravu recenziju.
Rezerviraj mi i nju!
Još malo dorade, pa će i ona biti spremna za slanje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
14880 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/11/2018 :  14:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

- U duhu današnje najave Libellusovog Dragonera (a i u nadi da ću malo trgnuti solara i vicea sa njihovim postojećim Dragonero rezervacijama), rezerviram si Dragonera 9 "Dodir koji ubija" te Dragonero BOP18 "Prva misija"
- Također si rezerviram i Lukasa 8 "Trol" da i tu pokrijem sve do sada objavljeno od tog junaka.

Inače, jedino što iduće godine planiram recenzirati od Bonellija biti će Dragonero i što god Phoenix Press izda od Lukasa. Dragonero će mi u tom pogledu biti prioritet gdje se nadam pokušati popratiti što više priča kako budu izlazile (također se nadam da će se u taj projekt uključiti i još nekoliko recenzenata kako bi se to sve uspijelo pokriti u nekom solidnim vremenu). Ostatak vremena ću probati dovršiti što više započetih neBonelli recenzija (nekih 15ak) koje već predugo vremena stoje nedovršene.

Posao me malo pritisnuo zadnjih 15-tak dana a vrijeme posvećeno stripovima trošim pregledavajući snimke sa Lucca comicsa i prenoseći vijesti pa nemam vremena za recenziju koja je 70% gotova.
Još malo...
Go to Top of Page

vice
Advanced Member

5193 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/11/2018 :  15:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja je ubrzo pišem i šaljem, zna Sarghan šta san čeka da mogu nastavit. ;

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
910 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 13/11/2018 :  23:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Za početak, Tonka24 se odlučio okušati s recenzijama pa je napisao recenziju za Mister No LIB 70 Ubojica iz sjene. Drago mi je (i pohvalno) da se u zadnje vrijeme i iskusniji forumaši počinju okušavati sa recenzijama. Samo naprijed!

quote:
Originally posted by Spock

Poslana recenzija za Kit Teller LMS 633/634: Crna magija.

Znam da nisam normalan, ali pokušavajući napisati komentar za taman pročitanu epizodu: Kit Teller VG 56/57 (LMS 154/155): Old Nick / Zakon linča, napisao sam pravu recenziju.
Rezerviraj mi i nju!
Još malo dorade, pa će i ona biti spremna za slanje.

Rezervirano!
Ako je i ona kao i onih nekoliko koje sam vidio, ne bi trebalo biti problema.

quote:
@vice & solar

ma ne sumnjam u vas dvojicu! To je više bio čisto mali hype s moje strane povodom (NAPOKON) izlaska Libellusovog izdanja.
Samo polako, bitno da kad-tad budu gotove. Kvaliteta iznad kvantitete, jel.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
910 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 19/11/2018 :  23:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:

Stranac u Redencionu
Mister No
MRNO SA 48-49 | 188 str.

by igor 12

Jerry Drake se nalazi u Redenciónu, fiktivnom meksičkom gradu koji služi kao utočište kriminalcima raznoraznog kalibra pristiglim iz SAD-a, a kojim vladaju opaki El Jefe i njegov ništa manje izopačeniji sin Diego, koji, unatoč očevom protivljenju, održava kontakte s Legijom neživih. Diego je prepoznao Jerryja i zna da ga Japanci traže, pa drži u zatočeništvu Barret Whitaker, Jerryjevu prijateljicu, kako bi ga namamio u zamku. Istovremeno, u Redención kreće Kenzo Ishikawa, kako bi se konačno susreo sa svojim neprijateljem licem u lice.

Go to Top of Page
Page: of 89 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000