forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Alien 1/2/3/4 + Predator 1/2 i ostalo...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
25799 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/01/2019 :  17:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Resurrection je bolji od ovih zadnjih Aliena
A to dosta govori o tim zadnjim filmovima
Go to Top of Page

ordell
Senior Member

Slovenia
1692 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 22/01/2019 :  18:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Kad bi npr gledao samo ekipu iz svakog dijela, koliko su isprofilirani i na kraju simpatični i dragi likovi, onda mi je Alien 4 negdje na 2. ili 3.mjestu.
Aliens naravno zauzima no.1 - Bishop, Hudson, Hicks, Gorman, Vasquez, Newt.. Tu mi je stvarno stalo do svakoga, nevjerovatno kako je Cameron to majstorski odradio.
Alien - jbg , John Hurt i Harry Dean Stanton su mi sjajni, Lambert i Dallas ok, Ash - dobar al nije Bishop:)
Alien 4 - E, Ron Perlman mi je najbolji, pa onaj mali u kolicima, odlična scena kad sastavlja shotgun, pa crnac i neki još ne mogu se sjetit, onaj koji pije viski, Winona osrednja, ništ posebno. Sve u svemu kul ekipa
Alien 3 - ko je tu uopšte bio? Onaj ćelavi, Dillon? I doktor, ovaj bivši kralj od Lannistera :), drugih se ne sjećam

Ova novija govna ne bi ni spomenuo - osim Fassbendera, ko je tu još dobar/zanimivljiv/drag/teško ti je kad umre? Noomi Rapace je dala puno od sebe, ok ali ko još? Ili Covenant - možda Waterston - Daniels? To je to, nema dalje. Totalno ti je svejedno kad i dal će ostali preživjeti.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
4242 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 22/01/2019 :  21:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ordell

Alien 3 - ko je tu uopšte bio? Onaj ćelavi, Dillon? I doktor, ovaj bivši kralj od Lannistera :), drugih se ne sjećam

Tu su svi ćelavi, hehe.

No da, slažem se s tobom.
Meni bi po ekipi Resurrection bio na drugom mjestu, nakon Aliens.

Ali isto tako bi mi novi Predator bio na drugom mjestu, nakon originala.

Što se ovih novih Prometheusa/Covenanta tiče, da, Noomi Rapace da sve od sebe i onda joj daju figu i zamjene je bezličnim, bezveznim likovima.
I iako je Prometheus bio malo pretenciozan, blesav i dosadnjikav, ipak je unio neke zanimljivosti i htio sam vidjeti nastavak tog filma.
Nažalost, nismo ga dobili, niti ćemo ga ikada dobiti.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member

Slovenia
1692 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 22/01/2019 :  23:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Sad je i Alien awakening stavljen “on hold” do daljneg, zbog lose zarade.
Cak su na ga na imdb maknuli sa upcoming projects Ridley Scotta. Kakva god da su prva 2 filma, bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi oni to sklopili sa prvim alienom, sa inzinjerima i LV 426.
Mozda su trebala biti jos 2 filma do aliena, nesto je Scott nabacio o tome prije par godina, mada tko ce znati sta ce sad biti.
Go to Top of Page

fandango
Junior Member

406 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 23/01/2019 :  07:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Kolko god da volim pogledati i Aliene i Predatore, osim AvP koji su smece samo takvo, realno gledajuci, glavna potka oba filma zapravo uopce nije za praviti fransizu i zato skoro nista od ostalih filmova nije nesto posebno, osim Aliensa. Osmi putnik je u biti haunted house in space, a prvi Predator funkcionira jer gledatelj predatora ne vidi pa se uspijeva napraviti napetost, tenzije itd. I to je to. A Aliens su uspjeli jer James Cameron. Ovo ostalo je sibanje mrtvog konja.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
27403 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/01/2019 :  09:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Resurrection je bolji od ovih zadnjih Aliena
A to dosta govori o tim zadnjim filmovima

Ne znam, meni je Prometheus ipak drazi i zanimljiviji od Aliena 4. Ali istina, dugo je od kad sam gledao cetiricu i ostala mi je u losem sjecanju. Onaj albino me ubio, pored ostalog (ne mislim u dobrom smislu ).

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 23/01/2019 09:58:46
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
27403 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/01/2019 :  21:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jao. Pogledao ovog novog Predatora. Pa... nisam znao da je u pitanju redneck komedija, koja je u biti tragedija.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

19286 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/01/2019 :  10:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Osmi putnik je u biti haunted house in space, a prvi Predator funkcionira jer gledatelj predatora ne vidi pa se uspijeva napraviti napetost, tenzije itd. I to je to. A Aliens su uspjeli jer James Cameron. Ovo ostalo je sibanje mrtvog konja.

Pa mogao si tako onda opisati i Aliens, putovanje u nepoznato sa nezaistovanim marincima i svim klišejima koji uz to idu. Ali ok, vidim da voliš taj dio.

Go to Top of Page

fandango
Junior Member

406 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 29/01/2019 :  14:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by fandango

Osmi putnik je u biti haunted house in space, a prvi Predator funkcionira jer gledatelj predatora ne vidi pa se uspijeva napraviti napetost, tenzije itd. I to je to. A Aliens su uspjeli jer James Cameron. Ovo ostalo je sibanje mrtvog konja.

Pa mogao si tako onda opisati i Aliens, putovanje u nepoznato sa nezaistovanim marincima i svim klišejima koji uz to idu. Ali ok, vidim da voliš taj dio.

U pravu si, mogao sam, ali nemoj krivo shvatit, nisam htio reci da su Osmi putnik ili prvi Predator losi zbog toga, a Aliens dobri zbog necega drugoga. Mislim ono, skoro bi se svaki film ili knjiga dao/dala svesti na takav nekakav opis, a i poteze se pitanje sto je na kraju krajeva originalno, a sto ne. (Camerona je recimo Harlan Ellison tuzio da je Terminator plagijat jedne epizode Outer Limitsa pa su se izvansudski nagodili.)
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000