forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 929

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
16807 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/07/2017 :  08:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
moja jubilarna stota recka:

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sr-616-618-vampiri/2039/

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
22186 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/07/2017 :  10:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sada još novi maxi za početak sljedećih 100.

Satanas Vobiscum et Spiritum Tuo
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Senior Member

2001 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/07/2017 :  11:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast na stotoj recki ali ovo mi je glupo sad objavljivati. Evo tajming izbacivanja ove zadnje igor12-ove recke je super ali Rakosi nije izašao ni u Srbiji, dapače tek prije par mjeseci je u Italiji. Ovo su na Balkanu pročitali samo najzagriženiji fanatici. Ali dobro...

Kad tvoj brod pocne pustati korijene u nepokretnosti luke, otisni na pucinu
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1133 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 20/07/2017 :  12:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Svaka čast na stotoj recki ali ovo mi je glupo sad objavljivati. Evo tajming izbacivanja ove zadnje igor12-ove recke je super ali Rakosi nije izašao ni u Srbiji, dapače tek prije par mjeseci je u Italiji. Ovo su na Balkanu pročitali samo najzagriženiji fanatici. Ali dobro...

Jbg kingetina je zagorolog, mora biti prvi

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Džedson
Junior Member

407 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 20/07/2017 :  19:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
puksa vida
znači ja sam najzagriženiji fanatik
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Russia
1866 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 20/07/2017 :  23:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam recenziju, i vidim da je ostavljeno još prostora za Yleniu... I mene zanima da li će ko od scenarista smoći hrabrosti pa da se usudi da napravi ljubavnu scenu između Zagora i Ylenie... Ako ništa, onda će i sljedeća epizoda da bude samo puka vampiristička avantura sa pucnjavom... A i dalje stoji mogućnost da neko od fanova možda ne napravi neki fanfic između Zagija i Ylenie ;)

Go to Top of Page

Vlladimir
Average Member

Serbia
649 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 21/07/2017 :  10:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Pročitao sam recenziju, i vidim da je ostavljeno još prostora za Yleniu... I mene zanima da li će ko od scenarista smoći hrabrosti pa da se usudi da napravi ljubavnu scenu između Zagora i Ylenie... Ako ništa, onda će i sljedeća epizoda da bude samo puka vampiristička avantura sa pucnjavom... A i dalje stoji mogućnost da neko od fanova možda ne napravi neki fanfic između Zagija i Ylenie ;)

Generalno koliko je Zagor zastranio...

A Lepo je krenuo...

Frida - ok, jedra, rumena, puna života
Virdžinija - mlado, zdravo, puno života, vižljasto,
Gambit - bičarka, milfa, sa stilom bedevija, puna života

I onda...

Madam Lavu - Oblandirana babuskara
Šijer - Oblandirana babuskara
Ilenija - hodajući leš, mrtva decenijama...

Nije Zagor baš normalan, ne bi me iznenadilo kad se tih demonki zaisti, da pređe na Čika, Diging Bila, Bata Batertona ili Dranki Daka.

Ni Tonka nije isključen.

Krenuo da zaradjuje, unapredio posao, pocheo da šeta kuchicje nekih austrijskih grofica.

Edited by - Vlladimir on 21/07/2017 10:39:53
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1133 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 21/07/2017 :  11:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Zagor se vodi parolom bolje mu je svugdje neg u gacama

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
16807 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/07/2017 :  12:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
hehe Vladimire, da znas da si u pravu, samo si u nevinascad trebao ubaciti Pupoljak kao nevino indijance, a u donji red ubaciti Gambit, ipak je ona fuksa sa kilometrazom, s obzirom na zanimanje.

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Russia
1866 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 21/07/2017 :  13:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Da budem iskren, ne volim baš da govorim "ružno" o ženskim likovima Zagorovog svijeta, ali možda je Gambit zaista pomalo "fuksasta" ali opet mi se nekako tako čini... Mislim, u zadnjem pojavljivanju je pala sa onim likom u krevet, a tek ga je upoznala... Dobro, bilo je tu i alkohola i šarma, ali opet je naivno pomisliti da djevojka koja jaše konjem cijeli život po zapadu ne jaše i nešta drugo usput...

Ylenia možda jeste hodajući leš, ali opet bolje snjom nego sa zombijem, jer... jer... pa znate, zombiji se raspadaju, a Ylenia bogami ima atribute i još je u fazi cvjetanja...

Go to Top of Page

Vlladimir
Average Member

Serbia
649 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 21/07/2017 :  16:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

hehe Vladimire, da znas da si u pravu, samo si u nevinascad trebao ubaciti Pupoljak kao nevino indijance, a u donji red ubaciti Gambit, ipak je ona fuksa sa kilometrazom, s obzirom na zanimanje.

Jeste Gambit zi biiič, ali ona je živa.
Ove dole navedene su nekro grls, bolesno je, a to niko ne primecuje.

I Vampirica samo prividno izgleda pohotno u očima smrtnika jer ga speluje da je tako vidi, inače je sluzava, dlakava i buljava kreatura kojoj ni prst ne bih dao a ne nešto drugo. Al Zagor je Zagorelina (nomen est omen), boles' ne bira.

Sumirajući Boselijeva pisanja, svaki Zagorov neprijatelj, postane prijatelj, sapatnik, saveznik il mu dodje da ga ljubi. Ne bih se iznenadio, ako se Boseli vrati pisanju Zagora, da bude nekih varnica izmedju Rakošija i Zagora.

Krenuo da zaradjuje, unapredio posao, pocheo da šeta kuchicje nekih austrijskih grofica.

Edited by - Vlladimir on 21/07/2017 16:21:02
Go to Top of Page

Vlladimir
Average Member

Serbia
649 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 21/07/2017 :  16:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:

Da budem iskren, ne volim baš da govorim "ružno" o ženskim likovima Zagorovog svijeta, ali možda je Gambit zaista pomalo "fuksasta" ali opet mi se nekako tako čini... Mislim, u zadnjem pojavljivanju je pala sa onim likom u krevet, a tek ga je upoznala... Dobro, bilo je tu i alkohola i šarma, ali opet je naivno pomisliti da djevojka koja jaše konjem cijeli život po zapadu ne jaše i nešta drugo usput...

Ylenia možda jeste hodajući leš, ali opet bolje snjom nego sa zombijem, jer... jer... pa znate, zombiji se raspadaju, a Ylenia bogami ima atribute i još je u fazi cvjetanja...

Da je Ylenia u fazi cvetanja, češće bi joj dolazila tetka iz crvenke.

Edited by - Vlladimir on 21/07/2017 16:24:17
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Russia
1866 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 21/07/2017 :  16:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:

Da je Ylenia u fazi cvetanja, češće bi joj dolazila tetka iz crvenke.

Sa tetkom il bez... svejedno je lijep cvjetuljak.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
22186 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/07/2017 :  17:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by King Warrior

Jeste Gambit zi biiič, ali ona je živa.
Ove dole navedene su nekro grls, bolesno je, a to niko ne primecuje.

I Vampirica samo prividno izgleda pohotno u očima smrtnika jer ga speluje da je tako vidi, inače je sluzava, dlakava i buljava kreatura kojoj ni prst ne bih dao a ne nešto drugo. Al Zagor je Zagorelina (nomen est omen), boles' ne bira.

Sumirajući Boselijeva pisanja, svaki Zagorov neprijatelj, postane prijatelj, sapatnik, saveznik il mu dodje da ga ljubi. Ne bih se iznenadio, ako se Boseli vrati pisanju Zagora, da bude nekih varnica izmedju Rakošija i Zagora.

Onako na plaži okupani Suncem uz debeli sloj Niveje.

Satanas Vobiscum et Spiritum Tuo
Go to Top of Page

Vlladimir
Average Member

Serbia
649 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 21/07/2017 :  18:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
Može i ovako:

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
16807 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/07/2017 :  19:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ovo fanovi obuceni kao junaci. Ovaj lijevo je supermark, sto se tice ovog desnog u zagijevoj majici...sreca pa sam celav.

Go to Top of Page
Page: of 929 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.88 seconds. Snitz Forums 2000