forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Svijet boksa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
brni Posted - 08/09/2012 : 22:53:44
"VITALIJ KLIČKO obranio je naslov prvaka u teškaškoj kategoriji po WBC verziji! Kličko je u četvrtoj rundi snažnim aperkatom razbio arkadu svom izazivaču, Nijemcu Manuelu Charru, a sudac je odmah nakon tog događaja prekinuo meč."
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ken2 Posted - 26/05/2026 : 18:52:26
u prethodnom komentaru sam bio nepravedan prema ricu
u međuvremenu sam odgledao cijeli meč i hajlajtse njegove kick boxing karijere
i mogu reći da je odradio junački meč i iznenadio taktikom, snagom i stalnim pritiskom nepobijeđenog šampiona
i dalje mislim da se ne bi uspio oporaviti za 12. rundu i da bi ga usyk nokautirao, ali nakon odgledanih njegovih mečeva, više u to nisam 100% siguran - čovjek se vraćao u meč i pobjeđivao nakon što je bio teško uzdrman, npr protiv saddika i badr harija
u svakom slučaju, šteta da nismo vidjeli odlučujuću rundu
baš je sudac zajebo
izivko Posted - 24/05/2026 : 15:32:21
Šta je ono Lineker rekao za boks?
henry Posted - 24/05/2026 : 15:28:39
Tako da niko od njih nije na gubitku.
Sem, možda, kik-boksa.
ken2 Posted - 24/05/2026 : 14:35:46
ne bih baš rekao da je dobio batine, ali izvukao se iz borbe u kojoj je protivnik bio u prednosti
što se prekida tiče, nakon onog brutalnog aperkata, rico i njegov tim su lukavo potrošili više vremena nego je uobičajeno nakon nokdauna, ali ni to nije bilo dovoljno da se oporavi, ali očito dovoljno da ne popije nokaut do kraja runde
sudac je mogao ne prekinuti borbu i ovako je ispalo kontroverzno i u biti u ricovu korist, a ne usykovu
najviše je oštećena publika jer nije imala priliku vidjeti odlučujuću rundu, pa onda usyk, čija pobjeda je postala 'kontroverzna', a rico je spašen gotovo sigurnog teškog nokauta i još može s pravom glumiti moralnog pobjednika i možda dobiti revanš
Oki Posted - 24/05/2026 : 10:24:34
Sinoć je Usik dobre batine pobrao od Verhovena i jedva se izvukao u 11-oj rundi, a mislim da u cijeloj karijeri nije bio veći favorit na papiru gledajući na to da Rico dolazi oz drugog sporta.
BeaGea Posted - 11/09/2025 : 13:31:53
https://plusportal.hr/sport/bravo-gabrijel-veocic-uvjerljivom-pobjedom-osigurao-medalju-na-sp-u-58107
Sneaksie Thiefsie Posted - 01/09/2025 : 07:04:46
risbozg Posted - 20/07/2025 : 00:30:21
Majstor je majstor
ken2 Posted - 19/07/2025 : 23:48:46
očekivana pobjeda usyka, ali možda ipak neočekivano brza
veliki je on majstor, ako ne najveći, onda barem jedan od najvećih svih vremena
izivko Posted - 22/03/2025 : 10:38:45
RIP

Sad može s Alijem i Frazierom vidit ko je najbolji.
risbozg Posted - 22/03/2025 : 09:47:42
R:I:P:
tex2 Posted - 22/03/2025 : 09:20:23
Počivao u miru
panzer Posted - 22/03/2025 : 09:14:08
Otišao George Foreman:
https://uk.news.yahoo.com/boxing-legend-george-foreman-dies-072804718.html
Rep Til Posted - 04/03/2025 : 11:01:01
Da malo oživimo temu, što kažeta na oba meča Bivol i Baterbiev, po meni najbolji primjer esencije boksa, respekt bez puno trash priče vec šake pričaju u ringu i nakon poraza koji su nanjeli jedan drugome obojica to stoički podnose i ne komentiraju gluposti tipa: bio sam bolestan, suci me pokrali, trener ne valja itd...i najbolji wilder koji je tvrdio da ga je kostim koji je nosio za ulazak u ring oslabio jer je bio težak.
Oki Posted - 01/12/2024 : 21:00:55
Oki Posted - 22/09/2024 : 12:03:44
Joshua je izgledao kao početnik protiv Duboisaa i zasluženo izgubio, mada kada pogledamo kako Dubois udara…možda to i ne izgleda tako, ali ti udarci su nevjerovatno snažni i od Joshue su napravili “pijanca”.
Čak je i Hrgović bolje izgledao protiv Duboisa jer bolje podnosi teške udarce.
Peyo Posted - 22/09/2024 : 11:45:41
Spasio ga gong krajem prve i treće runde. u drugoj i četvrtoj se oporavljao.

A u petoj otvorenog grada krenuo na Duboisa i tu je bio kraj.

Dubois brz i jako udara.

Možda Hrga i nije za baciti.
gaspa127 Posted - 22/09/2024 : 02:16:19
Nisam gledao cijeli meč, ali po ovome clipu Joshua nije pruzio nista, poslije prvog knockdowna padao je nakon svakog udarca.
izivko Posted - 22/09/2024 : 01:48:51
Dubois obrisao pod s Joshuom.

supermark Posted - 02/06/2024 : 10:45:51
Borba života, a on došao kondicijski nepripremljen
Budala... Glavno da je jezik redovito trenirao po novinama
risbozg Posted - 02/06/2024 : 10:44:08
Hrgović ispao kao balvan , a ne profi boksać...
izivko Posted - 02/06/2024 : 09:48:59
Sinoć su Saudijci uživali u meču Filipovića i Britanca Duboisa.
Pobijedio je Britanac prekidom u 7. rundi. Time su završeni snovi Hrgovića o borbi za titulu prvaka.

Iskreno, na ničemu temeljeni snovi. Prosječan boksač. Barem je zaradio neku paricu u zadnjem meču.
Oki Posted - 22/05/2024 : 08:42:05
supermark Posted - 20/05/2024 : 09:04:44
quote:
Originally posted by izivko


Fury se žalio na Usykov bonus jer je Ukrajinac, rat i te stvari.




Loš gubitnik taj Fury
izivko Posted - 19/05/2024 : 16:19:51
Po meni izjednačen meč i trebao je završiti neriješeno. Usyk je završio sa slomljenom vilicom.

Fury se žalio na Usykov bonus jer je Ukrajinac, rat i te stvari.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000