forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Bundesliga

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zlotvor Posted - 02/08/2014 : 13:44:33
Bundesliga 2014/2015




25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tex2 Posted - 29/05/2026 : 19:56:33
Glasner iz Crystal Palacea u Bayer Leverkusen, dobar potez Apotekara!
izivko Posted - 26/05/2026 : 14:23:47
Fala kurcu Wokesburg ispao.
Hercule Poirot Posted - 26/05/2026 : 14:13:25
Da,Paderborn opet tu nakon 6 godina
tex2 Posted - 26/05/2026 : 05:17:53
Wolfsburg ispao!
tex2 Posted - 17/05/2026 : 21:02:35
Paderborn-Wolfsburg ostao još upotnik tko će biti zadnji član iduće sezone.

U CL će Bayern, Dortmund, Leipzig i Stuttgart. U Europu još Hoffenheim, Bayer i Freiburg.
tex2 Posted - 17/05/2026 : 20:58:50
Elversberg, mjestašce od 13 000 stanovnika dobilo prvoligaša!
wesskowaz Posted - 03/05/2026 : 20:46:03
Bio je i red.
Bilo bi lepo da se jednog dana i Kaiserslautern vrati.
Naravno i Herta
Od Minhena 1860 slaba vajda.
tex2 Posted - 03/05/2026 : 06:39:36
Schalke se vratio u Bundesligu!
tex2 Posted - 24/01/2026 : 17:46:35
Bayern izgubio u Bundesligi domaći susret protiv Augsburga 1:2
supermark Posted - 01/11/2025 : 20:25:40
Čuvaju se za PSG u LP
Ruku na srce, prvenstvo je već osvojeno
tex2 Posted - 01/11/2025 : 19:09:31
Bayern bez Kanea, Olisea, Diaza lagano protiv Bayera, stroj!
tex2 Posted - 26/09/2025 : 21:26:48
Kane opet zabio, 17. gol u zadnjih 10 utakmica, samo Andori nije zabio, već je zabio preko 70 golova za Bayern, uz dvadesetak asistencija, a ovo mu je treća sezona. Stroj!
tex2 Posted - 20/09/2025 : 16:19:58
Vušković zabio za HSV
wesskowaz Posted - 01/09/2025 : 16:08:36
Au, kako čovek potonu...
Hercule Poirot Posted - 01/09/2025 : 12:54:55
Erik ten Hag dobio otkaz u Bayeru. Nakon prva dva kola prvenstva.

Eto.Bayer je ozbiljan klub. Nije to Manchester United pa da ima bezgranično strpljenje s trenerom.
wesskowaz Posted - 26/05/2025 : 22:25:10
Nikad se ne zna, možda im klikne pa bude dobra sezona.
Naravno, zajeb. Prodaće sve vredno i onda par sezona ničega.
Hercule Poirot Posted - 26/05/2025 : 13:34:49
quote:
Originally posted by tex2

Erik Ten Hag novi trener Bayera



Borba za čvrsto deseto mjesto Bayera
tex2 Posted - 26/05/2025 : 13:10:25
Erik Ten Hag novi trener Bayera
Tonka24 Posted - 24/05/2025 : 22:04:05
Sttutgart pobjedom od 4:2 nad Arminiom uzeo kup i dočepao se Europa lige.
Šteta za ovosezonskog trećeligaša.
Tonka24 Posted - 17/05/2025 : 20:06:27
Ja sam se nadao da Borussija neće dohvatiti LP.
Baš ne volim taj klub, sve prodaju rivalu, toga nema nigdje. A rival mi je još gori.
tex2 Posted - 17/05/2025 : 18:26:13
Napravio što se tražilo! Freiburg u Europu s negativnom gol razlikom.
izivko Posted - 17/05/2025 : 18:08:50
Niko je napravio gromovski posao s BVB-om.
22 boda u zadnjih 8 kola.
Tonka24 Posted - 17/05/2025 : 17:55:34
Bundesliga završena.
Prvak Bayern M.
Liga prvaka : Bayer L.,Eintracht F. I Borussia D.
Europa liga : Freiburg
Konferncijska liga (ql) : Mainz
Kvalifikacije za prvu ligu: Heidenheim
Druga liga: H.Kiel i Bochum.
Tonka24 Posted - 17/05/2025 : 15:55:18
Zavrsena je treca liga.
Nekadasnji prvoligas i ovogodisnji finalist kupa, Arminia B. je odlicnim nizom osvojila prvenstvo i tako usla u drugi ligu.
Njima se pridruzuje Dynamo D. kao drugoplasirani, a treceplasirani koji ce igrati kvalifikacije za drugu ligu, je u zadnjem kolu dosao do kvalifikacija, ujedno i polufinalist proslogodinjeg kupa, momcad Saarbruckena.
Njih ce docekati netko od kruga G.Furth, Munster i E.Braunschweig.

U zadnjem kolu bez povratka u drugu ligu je ostao nekadasnji prvoligas E.Cottbus i Hansa R. koja je ostala kratka za tri boda.
Jedni i drugi su izgubili danasnje utakmice i tako ostaju u trecoj ligi uz jos jednog velikana 1860 Munchen koji je zavrsio jedanaesti na tablici.

Drago mi je zbog Arminie za koju navijam u kupu i da se vrati u prvu ligu, takoder cu navijati i za Saarbrucken da ude u drugu ligu, i ako je moguce da Braunschweig izbjegne dodatne kvalifikacije.
tex2 Posted - 14/05/2025 : 14:19:12
Ten Haag bi trebao nasljediti Alonsa u Bayeru?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000