forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Golconda Gold 3: VELIKI BLEK

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golconda Posted - 05/05/2026 : 21:22:48
👉 PAŽNJA! Ovo nije obična knjiga. Ovo je Blek kakvog još niste videli! 💥



... sa dalekih, suncem okupanih visoravni našeg detinjstva, na krilima nostalgije, kroz borove šume slobode, silazi sigurnim korakom i uvlači se u svaku poru uma taj ogromni traper zlatne kose i velikog srca. JEDAN I JEDINI: BLEK STENA!

Golconda Gold knjiga #3: Veliki Blek - u raskošnom izdanju, u punoći kvaliteta kakvu ovaj mitski junak nesumnjivo zaslužuje, nakon mnogo meseci pregalačkog rada, pred nama je konačno monumentalni tom koji sabira ključne epizode serijala o nepobedivom ratniku!

Dve legendarne epizode:

🔥 „Priča o Velikom Bleku“
🔥 „Besmrtni bizon“

… prelomno izdanje koje povezuje prošlost, sadašnjost i budućnost Velikog Bleka kroz dve priče epske širine i crtački vatromet legendarnog Mitona - čisto uživanje, bez kompromisa!

👉 U PRODAJI NA GOLKONDINOJ ONLINE PRODANVICI, U KNJIŽARAMA I STRIPARNICAMA!

💣 Kao i obično - poklanjamo ekskluzivne majice uz ovu knjigu!
Majice dobijaju SAMO I ISKLJUČIVO oni prvi koji izdanje poruče putem našeg web shopa. Požurite, količine su ekstremno ograničene!

👉 Kao što već rekosmo, ovo nije samo još jedna knjiga.
Ovo je udarac čiste kolekcionarske nostalgije!

Sledi nekoliko fotki "iz ruke", dok ne prelistate izdanje i lično...










#ŽiveliStripovi
7   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 16/05/2026 : 19:53:36
quote:
Originally posted by konjina

Stiglo, čekao ovako nešto 50 godina, izvrstan.



vredelo je cekat.. vrhunsko izdanje...
konjina Posted - 16/05/2026 : 09:28:04
Stiglo, čekao ovako nešto 50 godina, izvrstan.
wesskowaz Posted - 06/05/2026 : 11:08:31
I like girlz Posted - 06/05/2026 : 10:04:02
quote:
Originally posted by Ferri


Mislim da je c/b crtež lepši, ali lepo je imati ove priče i u koloru.




crtež je isti samo mitton bolje (nekako jače) izgleda u manjem formatu, poredio sam obje verzije prije nego što sam prodao ludensovu.

kad ga već spominjemo, žao mi je samo što je od samog početka nastavio essegesse glupost u crtanju engleskih uniformi tog vremena, trebao je crtati uniforme kakve su zaista bile. ali vjerovatno je bio primoran od strane nekoga.


quote:
Originally posted by Ferri


Šta bi moglo slediti u 4 broju Gold edicije hmm , nisam očekivao da ce ovog trećeg uopste biti.




iskreno nisam ni ja očekivao da će ići dalje, ali kako napisaše u temi, ići će junaci za koje imaju prava. e sad pitanje je ko od tih junaka ima kolor ediciju kod talijana.
itanzopen Posted - 06/05/2026 : 08:06:55
quote:
Originally posted by Ferri

Prelepo izdanje, pravo iznenadjenje, nismo ovo očekivali.

Mislim da je c/b crtež lepši, ali lepo je imati ove priče i u koloru.

Šta bi moglo slediti u 4 broju Gold edicije hmm , nisam očekivao da ce ovog trećeg uopste biti.



ja sam za Miki i Magic Face
Ferri Posted - 06/05/2026 : 00:54:50
Prelepo izdanje, pravo iznenadjenje, nismo ovo očekivali.

Mislim da je c/b crtež lepši, ali lepo je imati ove priče i u koloru.

Šta bi moglo slediti u 4 broju Gold edicije hmm , nisam očekivao da ce ovog trećeg uopste biti.
teller Posted - 05/05/2026 : 22:17:41
Odlican kolor...
Več naruceno...znam priču napamet ali mogu je ponovo citat i citat...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000