forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Golconda Gold 3: VELIKI BLEK

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golconda Posted - 05/05/2026 : 21:22:48
šŸ‘‰ PAŽNJA! Ovo nije obična knjiga. Ovo je Blek kakvog joÅ” niste videli! šŸ’„



... sa dalekih, suncem okupanih visoravni naŔeg detinjstva, na krilima nostalgije, kroz borove Ŕume slobode, silazi sigurnim korakom i uvlači se u svaku poru uma taj ogromni traper zlatne kose i velikog srca. JEDAN I JEDINI: BLEK STENA!

Golconda Gold knjiga #3: Veliki Blek - u raskoÅ”nom izdanju, u punoći kvaliteta kakvu ovaj mitski junak nesumnjivo zaslužuje, nakon mnogo meseci pregalačkog rada, pred nama je konačno monumentalni tom koji sabira ključne epizode serijala o nepobedivom ratniku!

Dve legendarne epizode:

šŸ”„ ā€žPriča o Velikom Blekuā€œ
šŸ”„ ā€žBesmrtni bizonā€œ

… prelomno izdanje koje povezuje proÅ”lost, sadaÅ”njost i budućnost Velikog Bleka kroz dve priče epske Å”irine i crtački vatromet legendarnog Mitona - čisto uživanje, bez kompromisa!

šŸ‘‰ U PRODAJI NA GOLKONDINOJ ONLINE PRODANVICI, U KNJIŽARAMA I STRIPARNICAMA!

šŸ’£ Kao i obično - poklanjamo ekskluzivne majice uz ovu knjigu!
Majice dobijaju SAMO I ISKLJUČIVO oni prvi koji izdanje poruče putem naÅ”eg web shopa. Požurite, količine su ekstremno ograničene!

šŸ‘‰ Kao Å”to već rekosmo, ovo nije samo joÅ” jedna knjiga.
Ovo je udarac čiste kolekcionarske nostalgije!

Sledi nekoliko fotki "iz ruke", dok ne prelistate izdanje i lično...










#ŽiveliStripovi
7   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 16/05/2026 : 19:53:36
quote:
Originally posted by konjina

Stiglo, čekao ovako neŔto 50 godina, izvrstan.



vredelo je cekat.. vrhunsko izdanje...
konjina Posted - 16/05/2026 : 09:28:04
Stiglo, čekao ovako neŔto 50 godina, izvrstan.
wesskowaz Posted - 06/05/2026 : 11:08:31
I like girlz Posted - 06/05/2026 : 10:04:02
quote:
Originally posted by Ferri


Mislim da je c/b crtež lepŔi, ali lepo je imati ove priče i u koloru.




crtež je isti samo mitton bolje (nekako jače) izgleda u manjem formatu, poredio sam obje verzije prije nego Ŕto sam prodao ludensovu.

kad ga već spominjemo, žao mi je samo Å”to je od samog početka nastavio essegesse glupost u crtanju engleskih uniformi tog vremena, trebao je crtati uniforme kakve su zaista bile. ali vjerovatno je bio primoran od strane nekoga.


quote:
Originally posted by Ferri


Šta bi moglo slediti u 4 broju Gold edicije hmm , nisam očekivao da ce ovog trećeg uopste biti.




iskreno nisam ni ja očekivao da će ići dalje, ali kako napisaÅ”e u temi, ići će junaci za koje imaju prava. e sad pitanje je ko od tih junaka ima kolor ediciju kod talijana.
itanzopen Posted - 06/05/2026 : 08:06:55
quote:
Originally posted by Ferri

Prelepo izdanje, pravo iznenadjenje, nismo ovo očekivali.

Mislim da je c/b crtež lepŔi, ali lepo je imati ove priče i u koloru.

Šta bi moglo slediti u 4 broju Gold edicije hmm , nisam očekivao da ce ovog trećeg uopste biti.



ja sam za Miki i Magic Face
Ferri Posted - 06/05/2026 : 00:54:50
Prelepo izdanje, pravo iznenadjenje, nismo ovo očekivali.

Mislim da je c/b crtež lepŔi, ali lepo je imati ove priče i u koloru.

Šta bi moglo slediti u 4 broju Gold edicije hmm , nisam očekivao da ce ovog trećeg uopste biti.
teller Posted - 05/05/2026 : 22:17:41
Odlican kolor...
Več naruceno...znam priču napamet ali mogu je ponovo citat i citat...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000