| T O P I C R E V I E W |
| Golconda |
Posted - 05/05/2026 : 21:22:48 š PAŽNJA! Ovo nije obiÄna knjiga. Ovo je Blek kakvog joÅ” niste videli! š„

... sa dalekih, suncem okupanih visoravni naÅ”eg detinjstva, na krilima nostalgije, kroz borove Å”ume slobode, silazi sigurnim korakom i uvlaÄi se u svaku poru uma taj ogromni traper zlatne kose i velikog srca. JEDAN I JEDINI: BLEK STENA!
Golconda Gold knjiga #3: Veliki Blek - u raskoÅ”nom izdanju, u punoÄi kvaliteta kakvu ovaj mitski junak nesumnjivo zaslužuje, nakon mnogo meseci pregalaÄkog rada, pred nama je konaÄno monumentalni tom koji sabira kljuÄne epizode serijala o nepobedivom ratniku!
Dve legendarne epizode:
š„ āPriÄa o Velikom Blekuā š„ āBesmrtni bizonā
⦠prelomno izdanje koje povezuje proÅ”lost, sadaÅ”njost i buduÄnost Velikog Bleka kroz dve priÄe epske Å”irine i crtaÄki vatromet legendarnog Mitona - Äisto uživanje, bez kompromisa!
š U PRODAJI NA GOLKONDINOJ ONLINE PRODANVICI, U KNJIŽARAMA I STRIPARNICAMA!
š£ Kao i obiÄno - poklanjamo ekskluzivne majice uz ovu knjigu! Majice dobijaju SAMO I ISKLJUÄIVO oni prvi koji izdanje poruÄe putem naÅ”eg web shopa. Požurite, koliÄine su ekstremno ograniÄene!
š Kao Å”to veÄ rekosmo, ovo nije samo joÅ” jedna knjiga. Ovo je udarac Äiste kolekcionarske nostalgije!
Sledi nekoliko fotki "iz ruke", dok ne prelistate izdanje i liÄno...








#ŽiveliStripovi |
| 7 L A T E S T R E P L I E S (Newest First) |
| teller |
Posted - 16/05/2026 : 19:53:36 quote: Originally posted by konjina
Stiglo, Äekao ovako neÅ”to 50 godina, izvrstan.
 vredelo je cekat.. vrhunsko izdanje... |
| konjina |
Posted - 16/05/2026 : 09:28:04 Stiglo, Äekao ovako neÅ”to 50 godina, izvrstan. |
| wesskowaz |
Posted - 06/05/2026 : 11:08:31
 |
| I like girlz |
Posted - 06/05/2026 : 10:04:02 quote: Originally posted by Ferri
Mislim da je c/b crtež lepÅ”i, ali lepo je imati ove priÄe i u koloru.
crtež je isti samo mitton bolje (nekako jaÄe) izgleda u manjem formatu, poredio sam obje verzije prije nego Å”to sam prodao ludensovu.
kad ga veÄ spominjemo, žao mi je samo Å”to je od samog poÄetka nastavio essegesse glupost u crtanju engleskih uniformi tog vremena, trebao je crtati uniforme kakve su zaista bile. ali vjerovatno je bio primoran od strane nekoga.
quote: Originally posted by Ferri
Å ta bi moglo slediti u 4 broju Gold edicije hmm , nisam oÄekivao da ce ovog treÄeg uopste biti.
iskreno nisam ni ja oÄekivao da Äe iÄi dalje, ali kako napisaÅ”e u temi, iÄi Äe junaci za koje imaju prava. e sad pitanje je ko od tih junaka ima kolor ediciju kod talijana. |
| itanzopen |
Posted - 06/05/2026 : 08:06:55 quote: Originally posted by Ferri
Prelepo izdanje, pravo iznenadjenje, nismo ovo oÄekivali.
Mislim da je c/b crtež lepÅ”i, ali lepo je imati ove priÄe i u koloru.
Å ta bi moglo slediti u 4 broju Gold edicije hmm , nisam oÄekivao da ce ovog treÄeg uopste biti.
ja sam za Miki i Magic Face |
| Ferri |
Posted - 06/05/2026 : 00:54:50 Prelepo izdanje, pravo iznenadjenje, nismo ovo oÄekivali.
Mislim da je c/b crtež lepÅ”i, ali lepo je imati ove priÄe i u koloru.
Å ta bi moglo slediti u 4 broju Gold edicije hmm , nisam oÄekivao da ce ovog treÄeg uopste biti. |
| teller |
Posted - 05/05/2026 : 22:17:41 Odlican kolor... VeÄ naruceno...znam priÄu napamet ali mogu je ponovo citat i citat... |
|
|