| T O P I C R E V I E W |
| nagor |
Posted - 12/11/2014 : 15:27:23 Ajmo imat jedan zajebantski topic sa čudnim/zanimljivim/komičnim situacijama i peripetijama iz svakodnevnog života. 

|
| 25 L A T E S T R E P L I E S (Newest First) |
| Sneaksie Thiefsie |
Posted - 09/05/2026 : 17:20:00 gledao kako komsinica besni na sina osmaka sto dobio keca iz istorije nije znao ko je SM  |
| Poli |
Posted - 06/05/2026 : 21:13:12 Veci problem je kad pojedu nesto... drugo, neko voce, pa da to dobijes na auto, ode lak i boja. :D
Isto i kad cvetaju neka drveca, poput lipe, to sranje na autu je uzas.
U gradovima su ionako vrane vec postale veci domacini od goluba i vrabaca, a sve vise ljudi postavlja one vestacke ujede na balkon da ih preplase (i vrane ako su im veci sralci i dalje golubovi). :D
|
| lwood |
Posted - 06/05/2026 : 19:36:07 quote: Originally posted by 1Euro
pa imaš sreče da živiš u takvom okruženju gdje možeš uživati u cvrkutu ptica, i to još rijedkih i lijepih. Tu kod mene iz nekog razloga dolaze kanje (!??) i seru mi po balkonu ali pazi ona se stvarno usere veliku količinu, pa to treba čistiti,...jednom sam je prepao i ispao joj crknuti miš pa sam i to trebao čistiti, a na drugi strani kuče nema balkona i seru po onim keramičnim pločicama i to je ogabno za čistiti, neko bijelo govno seru,...polako razmišljam da kupim onu zračnu pušku i počnem to gađati, jer več par godina seru i ne da mi se više za čistiti, čak na balkon rijedko idem. Ne znam kako su baš mene pronašle, živim u ulici, oko mene puno kuča, susjedi kažu da kod njih ne dolaze, a šuma je nekih 300 metara više tako da nisam uopšte uz šumu, ostali susjedi su svi bliže šumi a seru kod mene
bas si me nasmija. |
| 1Euro |
Posted - 06/05/2026 : 18:14:36 pa imaš sreče da živiš u takvom okruženju gdje možeš uživati u cvrkutu ptica, i to još rijedkih i lijepih. Tu kod mene iz nekog razloga dolaze kanje (!??) i seru mi po balkonu ali pazi ona se stvarno usere veliku količinu, pa to treba čistiti,...jednom sam je prepao i ispao joj crknuti miš pa sam i to trebao čistiti, a na drugi strani kuče nema balkona i seru po onim keramičnim pločicama i to je ogabno za čistiti, neko bijelo govno seru,...polako razmišljam da kupim onu zračnu pušku i počnem to gađati, jer več par godina seru i ne da mi se više za čistiti, čak na balkon rijedko idem. Ne znam kako su baš mene pronašle, živim u ulici, oko mene puno kuča, susjedi kažu da kod njih ne dolaze, a šuma je nekih 300 metara više tako da nisam uopšte uz šumu, ostali susjedi su svi bliže šumi a seru kod mene |
| Oki |
Posted - 06/05/2026 : 13:10:55 quote: Originally posted by 1Euro
[quote]Originally posted by Oki
Spasio sam život jednoj vugi😁 bravo, svaka čast!
Ovakvi slučajevi mi sami kažu koliko su neki ljudi bolji od mene, ja bi tu pticu stavio na novine i bacio i ne bi više razmišljao o njoj
Paaa…ja vjerujem da bi uz tvoju reputaciju “lovca na raznorazna blaga” ovakva tvoja reakcija bila upitna. Recimo, ako bi ispijali kavu kod mene na terasi, postoji nekih cca 10 % šanse da vidiš vugu kako poskakuje po žbunju, ali mušku…i reakcija mojih gostiju je uvijek u stilu VAU, kakva je ovo ptica zbog jarko žutih boja perja koje mužjak ima i općenito takvu pticu je rijetkost za vidjeti pošto je i ja sam u jednoj godini ne vidim više od pet puta na kratko. A ova ženka što mi se zabila u staklo, to nisam vidio uživo nikada u životu i jedino zbog interneta sam znao da je to ženka vuge. E, pa sada, pustiti da ugine jedna tako rijetka ptica bi bio zločin😁 |
| lwood |
Posted - 06/05/2026 : 12:53:36 Bravo oki |
| 1Euro |
Posted - 06/05/2026 : 12:08:27 quote: Originally posted by Oki
Spasio sam život jednoj vugi😁 Imam na kuhinji novo ugrađena balkonska vrata na kojima je staklo 1m široko, 2,1m visoko. Prekjučer ujutro žena ulicka to staklo kroz koje se baca ljepi pogled na šumu, a već taj dan pred večer prigovorim ženi da ne zna niti vrata oprati jer se pod zalazećim suncem vide neke crvene kapljice sa vanjske strane…ali na kraju ispalo da vani desno od vrati leži jedna zeleno maslinasta ptica srednje veličine. Jezik joj ispao 2cm van iz zakrvavljenih usta, potpuno dehidrirana i nesposobna za bilo kakvu reakciju osim disanja. Pojio sam je jedno sat vremena sa vodom, pola ptice je bilo mokro od vode. U početku je iz usta izašlo dosta krvi, ali je kasnije stalo. 48 sati je spavala sa glavom zabijenim pod krilo, ali bilo je vidljivo da je živa zbog pomicanja tjela usljed disanja. Iz nje je čak ispalo, ili ga je snjela jedno jaje još neformirane ljuske. …i danas ujutro je odletjela bez ikakvih problema pri letenju😎
bravo, svaka čast!
Ovakvi slučajevi mi sami kažu koliko su neki ljudi bolji od mene, ja bi tu pticu stavio na novine i bacio i ne bi više razmišljao o njoj |
| Oki |
Posted - 06/05/2026 : 10:20:52 Spasio sam život jednoj vugi😁 Imam na kuhinji novo ugrađena balkonska vrata na kojima je staklo 1m široko, 2,1m visoko. Prekjučer ujutro žena ulicka to staklo kroz koje se baca ljepi pogled na šumu, a već taj dan pred večer prigovorim ženi da ne zna niti vrata oprati jer se pod zalazećim suncem vide neke crvene kapljice sa vanjske strane…ali na kraju ispalo da vani desno od vrati leži jedna zeleno maslinasta ptica srednje veličine. Jezik joj ispao 2cm van iz zakrvavljenih usta, potpuno dehidrirana i nesposobna za bilo kakvu reakciju osim disanja. Pojio sam je jedno sat vremena sa vodom, pola ptice je bilo mokro od vode. U početku je iz usta izašlo dosta krvi, ali je kasnije stalo. 48 sati je spavala sa glavom zabijenim pod krilo, ali bilo je vidljivo da je živa zbog pomicanja tjela usljed disanja. Iz nje je čak ispalo, ili ga je snjela jedno jaje još neformirane ljuske. …i danas ujutro je odletjela bez ikakvih problema pri letenju😎 |
| tex2 |
Posted - 05/05/2026 : 17:12:59 Ja od prošlog utorka idem u teretanu, nikad nisam do utorka bio na traci, a kamoli bilo što drugo. Ne bi ni sad išal, ali to je na istom mjestu gdje mi sin ide na vježbe, pa dok ga čekam 45 minuta, otrčim pol sata na traci, nikakav problem, budući da ionako prošetam više od 10 kilometara svaki dan. Roditelji i treneri dobro se sjetili za opuštanje roditelja. |
| BeaGea |
Posted - 05/05/2026 : 10:55:20 Ljetujem u Žaboriću i vidim da ima tekma u Dugopolju između Splita i Fulhama pa odem na tekmu. Prvi put u Dugopolju, lako uočim stadion ali problem je parking. I parkam ja negdje na nekom puteljku u gomili drugih automobila, pa na stadion. Završi tekma ali blagog pojma nemam gdje sam parkiral....iskal sam auto dobrih sat vremena, sve dok se nisu razišli svi oni koji su bili parkirani oko mene :)
Nema tko se nije izgubil na parkingu, to je potpuno uobičajeno. |
| 1Euro |
Posted - 04/05/2026 : 19:15:23 quote: Originally posted by lwood
Je.ali te zubi. Ja par puta zaboravija di san auto parkira na parkingu shopung centra.
pa to je klasika, to se meni oduvijek događa, po neki put se čak izgubim pa ne znam na koji ulaz sam ušao. Recimo najprije parkiram, uđem na jedan ulaz, lutam shoping centrom izađen van na drugi ulaz/izlaz i tamo tražim automobil, na pogrešnom parkingu |
| 1Euro |
Posted - 04/05/2026 : 19:12:02 quote: Originally posted by panzer
Pogledaš, da li je četkica za zube mokra. Ako je, več si jih oprao. Ako nije, operi jih.
pa provjerio sam je i bila je mokra i imao sam utisak da sam ih oprao ali se jednostavno nisam mogao sjetiti da li sam ih oprao prije nego sam oprao lice ili poslije pa sam onda svejedno još jednom oprao zube zato i kažem da sam vjerovatno u par minuta dva puta prao zube, a nisam ni trebao pošto je četka bila več mokra,...nešto mi je sjebalo rutinu, razmišljao sam o nečemu drugome, desi se jebiga |
| panzer |
Posted - 04/05/2026 : 18:47:50 Pogledaš, da li je četkica za zube mokra. Ako je, več si jih oprao. Ako nije, operi jih. |
| lwood |
Posted - 04/05/2026 : 15:34:49 Je.ali te zubi. Ja par puta zaboravija di san auto parkira na parkingu shopung centra. |
| izivko |
Posted - 04/05/2026 : 15:03:42 Boluješ od neizlječive bolesti - starenje.
|
| 1Euro |
Posted - 04/05/2026 : 14:12:21 kao svako jutro ja operem zube i lice, a danas sam zaboravio da li sam si več oprao zube ili nisam....mislim da jesam ali se nisam mogao sjetiti, pa sam onda još jednom oprao zube za svaki slučaj....ali mislim da sam si zbog toga dva puta u pet minuta oprao zube!??? Nadam se da nije ovo početni stadij demence..... |
| Poli |
Posted - 30/04/2026 : 09:41:29 heh, nasao ovo  Most popular website in each country https://www.reddit.com/r/MapPorn/comments/1syfbi6/most_popular_website_in_each_country/
|
| Sneaksie Thiefsie |
Posted - 05/04/2026 : 21:17:24 pominjao je Dusicu Spasic  |
| Sneaksie Thiefsie |
Posted - 05/04/2026 : 11:56:12 i vronski je ucestvovao u kvizu https://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=52525 |
| jogurt |
Posted - 05/04/2026 : 11:49:43 quote: Originally posted by henry
Ej, svaka čast! Pobediti u slagalici je veliki podvig. Bravo.
Hvala  |
| Sneaksie Thiefsie |
Posted - 05/04/2026 : 11:36:08 kasa se pokvarila kasirka pokusavala da popravi naguzila se ka meni nigde nikog cutim i gledam  |
| henry |
Posted - 04/04/2026 : 23:29:36 Ej, svaka čast! Pobediti u slagalici je veliki podvig. Bravo. |
| jogurt |
Posted - 04/04/2026 : 23:16:21 quote: Originally posted by matori paraliticar
cestitam ;) bas dugo nisam gledao taj kviz ti si jedan od ovih dvoje? http://youtu.be/SF0yvjg1p8I?is=tExeS6DiutKcqZS-
Hvala :D
Da, ovaj levi :) |
| matori paraliticar |
Posted - 04/04/2026 : 21:29:43 cestitam ;) bas dugo nisam gledao taj kviz ti si jedan od ovih dvoje? http://youtu.be/SF0yvjg1p8I?is=tExeS6DiutKcqZS-
|
| jogurt |
Posted - 02/04/2026 : 10:19:21 Malo samopromocije :) Nije mi se danas dogoodilo, nego juce: a nije ni juce, nego od juce o tome mogu pricati :D
Juce je bila poslednja emisija 196og ciklusa TV slagalice, koji sam osvojio. Mozda forumasima iz Srbije bude zanimljivo, verujem da se u okolnim zemljama to ne gleda/emituje. Verujem da na ovom forumu na malom mestu ima mnogo erudita, mozda je jos neko od forumasa ucestvovao? |