forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
nagor Posted - 12/11/2014 : 15:27:23
Ajmo imat jedan zajebantski topic sa čudnim/zanimljivim/komičnim situacijama i peripetijama iz svakodnevnog života.




25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Sneaksie Thiefsie Posted - 09/05/2026 : 17:20:00
gledao kako komsinica besni na sina osmaka
sto dobio keca iz istorije
nije znao ko je SM
Poli Posted - 06/05/2026 : 21:13:12

Veci problem je kad pojedu nesto... drugo, neko voce, pa da to dobijes na auto, ode lak i boja. :D

Isto i kad cvetaju neka drveca, poput lipe, to sranje na autu je uzas.


U gradovima su ionako vrane vec postale veci domacini od goluba i vrabaca, a sve vise ljudi postavlja one vestacke ujede na balkon da ih preplase (i vrane ako su im veci sralci i dalje golubovi). :D

lwood Posted - 06/05/2026 : 19:36:07
quote:
Originally posted by 1Euro

pa imaš sreče da živiš u takvom okruženju gdje možeš uživati u cvrkutu ptica, i to još rijedkih i lijepih. Tu kod mene iz nekog razloga dolaze kanje (!??) i seru mi po balkonu ali pazi ona se stvarno usere veliku količinu, pa to treba čistiti,...jednom sam je prepao i ispao joj crknuti miš pa sam i to trebao čistiti, a na drugi strani kuče nema balkona i seru po onim keramičnim pločicama i to je ogabno za čistiti, neko bijelo govno seru,...polako razmišljam da kupim onu zračnu pušku i počnem to gađati, jer več par godina seru i ne da mi se više za čistiti, čak na balkon rijedko idem. Ne znam kako su baš mene pronašle, živim u ulici, oko mene puno kuča, susjedi kažu da kod njih ne dolaze, a šuma je nekih 300 metara više tako da nisam uopšte uz šumu, ostali susjedi su svi bliže šumi a seru kod mene



bas si me nasmija.
1Euro Posted - 06/05/2026 : 18:14:36
pa imaš sreče da živiš u takvom okruženju gdje možeš uživati u cvrkutu ptica, i to još rijedkih i lijepih. Tu kod mene iz nekog razloga dolaze kanje (!??) i seru mi po balkonu ali pazi ona se stvarno usere veliku količinu, pa to treba čistiti,...jednom sam je prepao i ispao joj crknuti miš pa sam i to trebao čistiti, a na drugi strani kuče nema balkona i seru po onim keramičnim pločicama i to je ogabno za čistiti, neko bijelo govno seru,...polako razmišljam da kupim onu zračnu pušku i počnem to gađati, jer več par godina seru i ne da mi se više za čistiti, čak na balkon rijedko idem. Ne znam kako su baš mene pronašle, živim u ulici, oko mene puno kuča, susjedi kažu da kod njih ne dolaze, a šuma je nekih 300 metara više tako da nisam uopšte uz šumu, ostali susjedi su svi bliže šumi a seru kod mene
Oki Posted - 06/05/2026 : 13:10:55
quote:
Originally posted by 1Euro

[quote]Originally posted by Oki

Spasio sam život jednoj vugi😁
bravo, svaka čast!

Ovakvi slučajevi mi sami kažu koliko su neki ljudi bolji od mene, ja bi tu pticu stavio na novine i bacio i ne bi više razmišljao o njoj


Paaa…ja vjerujem da bi uz tvoju reputaciju “lovca na raznorazna blaga” ovakva tvoja reakcija bila upitna.
Recimo, ako bi ispijali kavu kod mene na terasi, postoji nekih cca 10 % šanse da vidiš vugu kako poskakuje po žbunju, ali mušku…i reakcija mojih gostiju je uvijek u stilu VAU, kakva je ovo ptica zbog jarko žutih boja perja koje mužjak ima i općenito takvu pticu je rijetkost za vidjeti pošto je i ja sam u jednoj godini ne vidim više od pet puta na kratko.
A ova ženka što mi se zabila u staklo, to nisam vidio uživo nikada u životu i jedino zbog interneta sam znao da je to ženka vuge.
E, pa sada, pustiti da ugine jedna tako rijetka ptica bi bio zločin😁
lwood Posted - 06/05/2026 : 12:53:36
Bravo oki
1Euro Posted - 06/05/2026 : 12:08:27
quote:
Originally posted by Oki

Spasio sam život jednoj vugi😁
Imam na kuhinji novo ugrađena balkonska vrata na kojima je staklo 1m široko, 2,1m visoko.
Prekjučer ujutro žena ulicka to staklo kroz koje se baca ljepi pogled na šumu, a već taj dan pred večer prigovorim ženi da ne zna niti vrata oprati jer se pod zalazećim suncem vide neke crvene kapljice sa vanjske strane…ali na kraju ispalo da vani desno od vrati leži jedna zeleno maslinasta ptica srednje veličine. Jezik joj ispao 2cm van iz zakrvavljenih usta, potpuno dehidrirana i nesposobna za bilo kakvu reakciju osim disanja.
Pojio sam je jedno sat vremena sa vodom, pola ptice je bilo mokro od vode. U početku je iz usta izašlo dosta krvi, ali je kasnije stalo. 48 sati je spavala sa glavom zabijenim pod krilo, ali bilo je vidljivo da je živa zbog pomicanja tjela usljed disanja. Iz nje je čak ispalo, ili ga je snjela jedno jaje još neformirane ljuske.
…i danas ujutro je odletjela bez ikakvih problema pri letenju😎



bravo, svaka čast!

Ovakvi slučajevi mi sami kažu koliko su neki ljudi bolji od mene, ja bi tu pticu stavio na novine i bacio i ne bi više razmišljao o njoj
Oki Posted - 06/05/2026 : 10:20:52
Spasio sam život jednoj vugi😁
Imam na kuhinji novo ugrađena balkonska vrata na kojima je staklo 1m široko, 2,1m visoko.
Prekjučer ujutro žena ulicka to staklo kroz koje se baca ljepi pogled na šumu, a već taj dan pred večer prigovorim ženi da ne zna niti vrata oprati jer se pod zalazećim suncem vide neke crvene kapljice sa vanjske strane…ali na kraju ispalo da vani desno od vrati leži jedna zeleno maslinasta ptica srednje veličine. Jezik joj ispao 2cm van iz zakrvavljenih usta, potpuno dehidrirana i nesposobna za bilo kakvu reakciju osim disanja.
Pojio sam je jedno sat vremena sa vodom, pola ptice je bilo mokro od vode. U početku je iz usta izašlo dosta krvi, ali je kasnije stalo. 48 sati je spavala sa glavom zabijenim pod krilo, ali bilo je vidljivo da je živa zbog pomicanja tjela usljed disanja. Iz nje je čak ispalo, ili ga je snjela jedno jaje još neformirane ljuske.
…i danas ujutro je odletjela bez ikakvih problema pri letenju😎
tex2 Posted - 05/05/2026 : 17:12:59
Ja od prošlog utorka idem u teretanu, nikad nisam do utorka bio na traci, a kamoli bilo što drugo. Ne bi ni sad išal, ali to je na istom mjestu gdje mi sin ide na vježbe, pa dok ga čekam 45 minuta, otrčim pol sata na traci, nikakav problem, budući da ionako prošetam više od 10 kilometara svaki dan. Roditelji i treneri dobro se sjetili za opuštanje roditelja.
BeaGea Posted - 05/05/2026 : 10:55:20
Ljetujem u Žaboriću i vidim da ima tekma u Dugopolju između Splita i Fulhama pa odem na tekmu. Prvi put u Dugopolju, lako uočim stadion ali problem je parking. I parkam ja negdje na nekom puteljku u gomili drugih automobila, pa na stadion. Završi tekma ali blagog pojma nemam gdje sam parkiral....iskal sam auto dobrih sat vremena, sve dok se nisu razišli svi oni koji su bili parkirani oko mene :)

Nema tko se nije izgubil na parkingu, to je potpuno uobičajeno.
1Euro Posted - 04/05/2026 : 19:15:23
quote:
Originally posted by lwood

Je.ali te zubi. Ja par puta zaboravija di san auto parkira na parkingu shopung centra.



pa to je klasika, to se meni oduvijek događa, po neki put se čak izgubim pa ne znam na koji ulaz sam ušao. Recimo najprije parkiram, uđem na jedan ulaz, lutam shoping centrom izađen van na drugi ulaz/izlaz i tamo tražim automobil, na pogrešnom parkingu
1Euro Posted - 04/05/2026 : 19:12:02
quote:
Originally posted by panzer

Pogledaš, da li je četkica za zube mokra. Ako je, več si jih oprao. Ako nije, operi jih.



pa provjerio sam je i bila je mokra i imao sam utisak da sam ih oprao ali se jednostavno nisam mogao sjetiti da li sam ih oprao prije nego sam oprao lice ili poslije pa sam onda svejedno još jednom oprao zube zato i kažem da sam vjerovatno u par minuta dva puta prao zube, a nisam ni trebao pošto je četka bila več mokra,...nešto mi je sjebalo rutinu, razmišljao sam o nečemu drugome, desi se jebiga
panzer Posted - 04/05/2026 : 18:47:50
Pogledaš, da li je četkica za zube mokra. Ako je, več si jih oprao. Ako nije, operi jih.
lwood Posted - 04/05/2026 : 15:34:49
Je.ali te zubi. Ja par puta zaboravija di san auto parkira na parkingu shopung centra.
izivko Posted - 04/05/2026 : 15:03:42
Boluješ od neizlječive bolesti - starenje.

1Euro Posted - 04/05/2026 : 14:12:21
kao svako jutro ja operem zube i lice, a danas sam zaboravio da li sam si več oprao zube ili nisam....mislim da jesam ali se nisam mogao sjetiti, pa sam onda još jednom oprao zube za svaki slučaj....ali mislim da sam si zbog toga dva puta u pet minuta oprao zube!???
Nadam se da nije ovo početni stadij demence.....
Poli Posted - 30/04/2026 : 09:41:29

heh, nasao ovo
Most popular website in each country
https://www.reddit.com/r/MapPorn/comments/1syfbi6/most_popular_website_in_each_country/


Sneaksie Thiefsie Posted - 05/04/2026 : 21:17:24
pominjao je Dusicu Spasic
Sneaksie Thiefsie Posted - 05/04/2026 : 11:56:12
i vronski je ucestvovao u kvizu
https://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=52525
jogurt Posted - 05/04/2026 : 11:49:43
quote:
Originally posted by henry

Ej, svaka čast! Pobediti u slagalici je veliki podvig. Bravo.



Hvala
Sneaksie Thiefsie Posted - 05/04/2026 : 11:36:08
kasa se pokvarila
kasirka pokusavala da popravi
naguzila se ka meni
nigde nikog
cutim i gledam
henry Posted - 04/04/2026 : 23:29:36
Ej, svaka čast! Pobediti u slagalici je veliki podvig. Bravo.
jogurt Posted - 04/04/2026 : 23:16:21
quote:
Originally posted by matori paraliticar

cestitam ;)
bas dugo nisam gledao taj kviz
ti si jedan od ovih dvoje?
http://youtu.be/SF0yvjg1p8I?is=tExeS6DiutKcqZS-




Hvala :D

Da, ovaj levi :)
matori paraliticar Posted - 04/04/2026 : 21:29:43
cestitam ;)
bas dugo nisam gledao taj kviz
ti si jedan od ovih dvoje?
http://youtu.be/SF0yvjg1p8I?is=tExeS6DiutKcqZS-
jogurt Posted - 02/04/2026 : 10:19:21
Malo samopromocije :)
Nije mi se danas dogoodilo, nego juce: a nije ni juce, nego od juce o tome mogu pricati :D

Juce je bila poslednja emisija 196og ciklusa TV slagalice, koji sam osvojio. Mozda forumasima iz Srbije bude zanimljivo, verujem da se u okolnim zemljama to ne gleda/emituje.
Verujem da na ovom forumu na malom mestu ima mnogo erudita, mozda je jos neko od forumasa ucestvovao?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000