| Author |
Topic  |
|
Voodoo84
New Member

174 Posts
Member since 22/10/2023 |
|
|
Markos
Webmaster
    

Croatia
30149 Posts
Member since 27/08/2001 |
|
|
going going
Advanced Member
    

Serbia
12722 Posts
Member since 24/04/2012 |
|
|
BeaGea
Advanced Member
    

5243 Posts
Member since 29/04/2020 |
Posted - 28/02/2026 : 17:21:43
|
quote: Originally posted by Markos
Ja sam u nekim toplicama u Sloveniji, a netko nas zestoko napada pa ne mogu adekvatno reagirati, nisam ponio laptop.
...a ima verzija wellnesa s notebookom!?
Ne bum tu verziju isprobaval :) |
Goni to smece...vrime je. Umjesto da ljudi izbacuju otpad, odpad izbacuje ljude. Ne podržava se rat u Ukrajini vec otpor agresiji. |
Edited by - BeaGea on 28/02/2026 17:22:16 |
 |
|
|
Shaner
Advanced Member
    
Croatia
8305 Posts
Member since 24/09/2012 |
|
|
sawitch
Advanced Member
    

Serbia
42623 Posts
Member since 17/11/2007 |
Posted - 18/03/2026 : 20:39:24
|
| Markose, moze li da se zamrzne neka aktivnost na forumu? Recimo da ne mozes da brises postove, editujes nakon nekog vremena i menjas naslove topica? Menjaju se konteksti i sa ovim tackanjem naslova forum izgleda bezveze. |
Patricia hic mea totus mundus est |
 |
|
|
Markos
Webmaster
    

Croatia
30149 Posts
Member since 27/08/2001 |
|
|
manhunter
Moderator
    

Switzerland
26731 Posts
Member since 17/09/2004 |
|
|
Lenco
Junior Member
 

Croatia
332 Posts
Member since 14/05/2011 |
Posted - 21/03/2026 : 14:38:43
|
Koliko su popisi online članova na forumu i na stranici realni, je li moguće da je toliki broj ljudi konstantno na stranici ili forumu, kolike su šanse da su veliki dio toga zapravo botovi?
Evo u dnu foruma stoji da je prije tjedan dana srušen novi rekord istovremene posjete foruma, oko 7000 ljudi u isto vrijeme.
Čisto me zanima, volio bih da su brojke realne. |
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi. |
 |
|
|
matori paraliticar
Advanced Member
    

3608 Posts
Member since 23/12/2022 |
Posted - 21/03/2026 : 14:45:15
|
Ovo sa 7000+ nije realno neki pokusaj preopterecivanja sajta verovatno
popisi online clanova bi trebali biti realni :) Nisam jos ukapirao kako ono "Anonymous Members" funkcionise |
Francuski Bogovi Grafizma FBG |
 |
|
|
petarStripovi10
Senior Member
   
Croatia
1471 Posts
Member since 03/12/2014 |
Posted - 21/03/2026 : 14:52:05
|
quote: Originally posted by matori paraliticar Nisam jos ukapirao kako ono "Anonymous Members" funkcionise
Sad sam skuzio za Anonymous Members. Kad odeš u postavke profila i tamo odabereš No pod Show on Active Users onda se pojavljuješ kao anoniman član i nema te na popisu aktivnih članova. Inače je defaultna opcija Yes. |
 |
|
|
Markos
Webmaster
    

Croatia
30149 Posts
Member since 27/08/2001 |
Posted - 21/03/2026 : 14:55:34
|
Botovi su to, ovi maliciozni koji te žele hakirati, search enginei i crawleri koji indeksiraju internet, ili sad po novome AI crawleri koji trebaju gomile podataka za učenjem itd itd. Teško se s tim boriti osim da se stave neke dodatne kontrole poput Cloudflarea, ali onda bi to bio korak više kod pristupa sajtu a to ne želim. Zasad mi je samo bitno da ti botovi ne ugrožavaju performanse sajta.
Zadnjih dva mjeseca imam žestoku navalu pa sam se nekako izborio s njima, sajt nije bio down iako je bio ogroman load, ali nije veselo.
 |
Trouble will find me |
 |
|
|
petarStripovi10
Senior Member
   
Croatia
1471 Posts
Member since 03/12/2014 |
Posted - 21/03/2026 : 15:04:08
|
| Bez obzira, opet ste pouzdanija stranica od forum.hr-a koji su i stavili Cloudflare jer drugačije nisu mogli. Ali i dalje su loši. |
 |
|
|
petarStripovi10
Senior Member
   
Croatia
1471 Posts
Member since 03/12/2014 |
Posted - 21/03/2026 : 15:05:59
|
A ovo na slici se lijepo vide strip fanovi iz Kine. Vjerojatno na DeepSeeku.  |
Edited by - petarStripovi10 on 21/03/2026 15:06:17 |
 |
|
|
matori paraliticar
Advanced Member
    

3608 Posts
Member since 23/12/2022 |
Posted - 21/03/2026 : 15:11:08
|
Verovatno traze informacije o stripu Valter brani Sarajevo :) Bice zanimljivo pratiti do kada cemo jos imati Internet u ovom obliku.. |
Francuski Bogovi Grafizma FBG |
 |
|
|
Sneaksie Thiefsie
Advanced Member
    

5414 Posts
Member since 22/04/2008 |
|
|
ReemCP
stripovi.com suradnik
    
.jpg)
15214 Posts
Member since 03/01/2018 |
|
|
Markos
Webmaster
    

Croatia
30149 Posts
Member since 27/08/2001 |
|
|
ReemCP
stripovi.com suradnik
    
.jpg)
15214 Posts
Member since 03/01/2018 |
|
|
Markos
Webmaster
    

Croatia
30149 Posts
Member since 27/08/2001 |
|
|
BeaGea
Advanced Member
    

5243 Posts
Member since 29/04/2020 |
Posted - 03/05/2026 : 08:49:09
|
Do kad traje mandat moderatoru manhunteru? Ima li stvarno potrebe za "modeliranjem" ovog foruma i nas forumaš koji smo još tu aktivni? Ako nisi upoznat manhunter i dalje izbacuje forumaše i prijeti? |
Goni to smece...vrime je. Umjesto da ljudi izbacuju otpad, odpad izbacuje ljude. Ne podržava se rat u Ukrajini vec otpor agresiji. |
Edited by - BeaGea on 03/05/2026 10:00:22 |
 |
|
|
matori paraliticar
Advanced Member
    

3608 Posts
Member since 23/12/2022 |
Posted - 03/05/2026 : 09:52:14
|
Skinuo sam te sa ignore (dosado) pre nekog vremena pa opet vidim sta pises Nakon malo razmena neznosti na PM smo se i otprilike dogovorili da se izbegavamo Ali ovde pises o nekim stvarima uopstenim za forum pa da napisem koju rec ipak. Umesto tu da apeliras za ukidanje ovlascenja moderatora koji nam ipak malo treba tu i tamo radi malo na sebi da ne upadas u nezgodne situacije svako toliko budi srecan da nisi izbacen trajno. Ne znam kakav si bio ranije ali ne vidim u principu da pises nesto puno o procitanim stripovima, nabavkama itd. Paznju manhuntera se ne dobije tek tako uglavnom se je opravdano "zasluzi" Sretno i sta god uradis ne javljaj mi se na PM
|
Francuski Bogovi Grafizma FBG |
 |
|
|
petarStripovi10
Senior Member
   
Croatia
1471 Posts
Member since 03/12/2014 |
|
|
Markos
Webmaster
    

Croatia
30149 Posts
Member since 27/08/2001 |
|
|
henry
Senior Member
   

Serbia
2095 Posts
Member since 20/09/2005 |
Posted - 04/05/2026 : 22:24:33
|
Vidim štuca ceo dan. Je l to nešto organizovano ili prirodna nepogoda? |
Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti. Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve! |
 |
|
Topic  |
|