| Author |
Topic  |
|
fandango
Senior Member
   

1788 Posts
Member since 10/06/2004 |
|
|
fler
Senior Member
   

Croatia
2110 Posts
Member since 21/10/2003 |
Posted - 22/03/2026 : 17:55:30
|
Ajde, lijepo da sve skupe, iako su većinom teški krševi :)
(mislim na te minije iz 90ih.. iako ni Adventurer serijal nije daleko, no nisam sve pročitao) |
Split your lungs with Blood and Thunder
|
Edited by - fler on 22/03/2026 18:47:25 |
 |
|
|
fandango
Senior Member
   

1788 Posts
Member since 10/06/2004 |
Posted - 03/04/2026 : 14:32:28
|
Stigao mi 11. omnibus SSoC i moram reci da valjda prvi put nisam skroz zadovoljan tim omnibusima, skenovi su mjestimicno mutnjikavi, pitam se je li to do originala ili su angazirali Bosonu za skeniranje. Sto se tehnickih specifikacija tice, tu nema razlike.
Ako koga zanima, od ljeta bi trebalo ici izdanje Savage Sword of Conan Reforged, kolorirana kolekcija SSoC. Prva knjiga na ljeto, druga knjiga na jesen. |
 |
|
|
Gil-galad
stripovi.com suradnik
    

Serbia
3604 Posts
Member since 19/05/2008 |
Posted - 03/04/2026 : 18:16:54
|
Nadam se da ćemo dobiti i neku kolekciju, makar tpb, sa grafičkim romanima iz 90-ih, pre svega Conan the Rogue, gde je Buscema kompletan crtač, to je remek-delo, olovka/tuš/boja... Pa ima Conan of the Isles, The Horn of Azoth... Mislim nekih 5-6-7 priča.
Red Nails verzija sa BWS-ovim kolorom, takođe. Mogla bi baš lepa knjiga da bude. |
Edited by - Gil-galad on 03/04/2026 18:18:46 |
 |
|
|
fandango
Senior Member
   

1788 Posts
Member since 10/06/2004 |
Posted - 04/04/2026 : 10:09:37
|
| Znam sto mislis, ali mislim da to nece ili barem ne tako skoro jer graficke romane objavljuju u sklopu omnibusa. Conan the Rogue ide u 13. SSoC omnibusu, Azoth je u 12., jedan GN i u trecem Conan the King omnibusu. Uglavnom su u SSoC omnibusima. |
Edited by - fandango on 04/04/2026 10:10:04 |
 |
|
|
Zlix
Senior Member
   
.jpg)
Serbia
2094 Posts
Member since 20/03/2006 |
Posted - 04/04/2026 : 10:19:44
|
quote: Originally posted by Gil-galad
Nadam se da ćemo dobiti i neku kolekciju, makar tpb, sa grafičkim romanima iz 90-ih, pre svega Conan the Rogue, gde je Buscema kompletan crtač, to je remek-delo, olovka/tuš/boja... Pa ima Conan of the Isles, The Horn of Azoth... Mislim nekih 5-6-7 priča.
Red Nails verzija sa BWS-ovim kolorom, takođe. Mogla bi baš lepa knjiga da bude.
Očekujemo profesionalni odnos Darkwooda. |
IG: @bricktoygrapher |
 |
|
|
fler
Senior Member
   

Croatia
2110 Posts
Member since 21/10/2003 |
Posted - 04/04/2026 : 13:12:43
|
quote: Originally posted by fandango
Znam sto mislis, ali mislim da to nece ili barem ne tako skoro jer graficke romane objavljuju u sklopu omnibusa. Conan the Rogue ide u 13. SSoC omnibusu, Azoth je u 12., jedan GN i u trecem Conan the King omnibusu. Uglavnom su u SSoC omnibusima.
Da, rekao bih i ja da neće ići zasebno (šteta, baš bi bila dobra kolekcija). S druge strane, ovaj Reforged je isplivao sasvim neočekivano, pa tko zna. |
Split your lungs with Blood and Thunder
|
 |
|
|
jaki
Advanced Member
    

Croatia
28321 Posts
Member since 13/03/2004 |
|
|
Poli
Advanced Member
    

Slovenia
39194 Posts
Member since 26/10/2007 |
|
|
Gil-galad
stripovi.com suradnik
    

Serbia
3604 Posts
Member since 19/05/2008 |
Posted - 19/05/2026 : 00:51:10
|
quote: Originally posted by jaki
Od svih pustih reprinta starog SSOC niko ne napravi doslovni magazinski reprint?
SSoC Reforged je solidno izdanje sasvim.
Donekle me podseća na DH Chronicles od pre sad skoro dvadeset godina zbog tada novog kolora, a sada kolora uopšte...
Ali znam šta hoćeš da kažeš. Prelomio sam i krenuo s Titanovim omnibusima, prva tri ću sigurno uzeti, Thomasov prvi run. |
 |
|
|
jaki
Advanced Member
    

Croatia
28321 Posts
Member since 13/03/2004 |
Posted - 19/05/2026 : 09:16:12
|
Je ali je u boji... Ne želim Savage u boji. Nego baš kakvo je i bilo izdanje u istoj veličini i istim papirom😁 SSOC extra😁 |
Ja sam fetišist papira! |
 |
|
|
Gil-galad
stripovi.com suradnik
    

Serbia
3604 Posts
Member since 19/05/2008 |
|
Topic  |
|