forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Sumnjive aukcije topik br2!!!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mamlaz Posted - 05/01/2012 : 20:03:57
posto je onaj topik zakljucan otvaram novi topik gdje se mogu prijaviti aukcije za koje vam se cine da su cudne.
ps. molim aktere svadje u prvom topiku da otvore svoj topik i tamo se nastave prepirati.
ovaj topik nije za to
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
CAGLIOSTRO13 Posted - 19/01/2012 : 20:32:29
muahahhahaha
goran split Posted - 11/01/2012 : 01:42:55
ova dva topica su vrh.
behind the music

globinjo Posted - 07/01/2012 : 20:06:14
quote:
Originally posted by mamlaz

pozdrav renda
trebao si ipak otvoriti novi topik pa tamo postati odgovor. Ovako ce opet zakljucati i ovaj topik.
pozdrav


nema veze...renda se osjeća prozvanim pa je ovdje odgovorio...ostaje ista namjena topica...
Zlotvor Posted - 07/01/2012 : 19:34:22
quote:
Originally posted by rednazgul

Ovin Ajvud je garant agent-provokator

Na kraju će čovik morat otvorit topic da objasni svoj nick
rednazgul Posted - 07/01/2012 : 19:31:14
Ovin Ajvud je garant agent-provokator
lwood Posted - 07/01/2012 : 17:32:05
quote:
Originally posted by mamlaz

pozdrav renda
trebao si ipak otvoriti novi topik pa tamo postati odgovor. Ovako ce opet zakljucati i ovaj topik.
pozdrav



ma kako? a politike nigdi.
mamlaz Posted - 07/01/2012 : 17:19:09
pozdrav renda
trebao si ipak otvoriti novi topik pa tamo postati odgovor. Ovako ce opet zakljucati i ovaj topik.
pozdrav
renda Posted - 07/01/2012 : 13:43:21
Pročitao sam kompletne sadržaje ovog zaključanog topica istog naziva i mogu samo reći da sam šokiran.
Nikad se nisam prepirao ni sa kim ali sada sam prozvan pa moram demantirati neke stvari.
Za početak sumnjive aukcije za mene ne postoje. Ako nešto trebam i ako imam novaca ja ću to kupiti i platiti. Živimo u vremenu kad vrijedi samo tržišna ekonomija i nekakve pravde se tu ne može naći jer svatko kupuje za što manje i prodaje za što više. Mislim da je slično i na Wall streetu pa nikome ništa. Iskreno ako ja nabavim bilo što badava, a ne treba mi ja ću to prodati na aukcijama za što više ili ću pokloniti nekom od kolega. Samo kad su prijatelji u pitanju vrijedi pravilo da niti sve trebaš platiti niti sve naplatiti.
E tu sada već moram spomenuti Ratka sa kojim imam takav odnos. Ima tu naravno još ljudi koje jednostavno ne spominjem jer spominjanje imena na ovom topicu nije uputno ni u pozitivnom smislu.
Dakle sada se obraćam BO-u. Pa kojim ti pravom spominješ moje ime i bilo kakve dugove da bi se ti svađao sa Ratkom? Ti ovdje javno priznaješ da si me muljao na nagovor Ratka i da ti je žao. I što bi htio? Da ti ja povjerujem u takvu nebulozu i oprostim jer sam "fer i dobar". Tebi da oprostim koji ćeš sutra svakog zajebati ako se iza toga krije dvadesetak eura zarade.
Nosio si mi Vandrokaše koje sam ti htio platiti ali ti si srao o cijeni, vezao si kupovinu OKA i ne sjećam se više gluposti koje si lupetao. I sada mi pričaš da si to radio zbog Ratka. Pa hoćeš li da se pomirimo i da zajedno probamo zajebat Ratka za neke stripove koje trebam?
Ratko je moj prijatelj. Nikada mu nisam ništa bio dužan u novcu. Nikada nije predamnom podrapao nikakve papire a kamoli novce. Prodao mi je dosta stripova, a poklonio možda i više. Da ne kažem koliko mi je loših promijenio za bolje. Ja sam njemu par puta pomogao novčano i to privatno ili sa poduzeća i uvijek sam svoj novac dobio natrag točno na dan kad smo dogovorili.
Istina je da ima još nekih dogovora koje će on ispuniti kad mu vrijeme dozvoli. Priznajem da sam ponekad i nestrpljiv zbog toga ali nikako razočaran ili prevaren.
Zato prestani koristiti moje ime na forumu. Prestani me spominjati po birtijama i sajmovima jer uvijek netko čuje što pričaš a ja sam sa većinom ljudi dobar i kad tad to dođe do mene.
Ti si za mene uvijek bio prodavač i nitko me nije tjerao da poslujem s tobom. Nikad te nisam blatio niti se žalio na tebe pa me jednostavno pusti na miru. I makni se od mene.
Dr. Westax Posted - 07/01/2012 : 00:05:21
quote:
Originally posted by Tonka24

Novac e moji ljudi ovdje su stripovi u pitanju, sad cu vam reci malo žešču temu nego stripovi.
Kćer imučnijeg oca je u vezi sa tipom koji nema baš novaca, točnije krpa kraj s krajem, koji je u mlađim danima od nekih 17 do 23 godine imao mladenačke filmove itd itd...
Otac ima ugrđenih par stendova oko srca... i kad je saznao tj. kad mu je nekakvi tip rekao s kakvim tipom mu je kćer u vezi, dragi otac izjavi svojoj dragoj kćeri ovo:
" da trebam stavit još stendova oko srca za 500.000 kuna odmah bi potpisao samo da nisi sa njim... "
Da ne govorim da dražesni otac nije niti pokušao doći do dečka svoje kćeri.
Što reči na ovakve stvari? Baš me zanima vaše mišljenje.



Moje mišljenje je da te treba zaboliti ona stvar za takve priče!
Voliš li ti nju i ona tebe?
Ako je odgovor da, onda bi vam to trebalo biti dovoljno, a te glupe priče nek zadrže za sebe. Selo ce uvijek nešto pričati.
Drži se ti svog kolosijeka i idi naprijed

Sorry dragi mamlaze što ti offtopičarim
Nastavimo sa križarskim pohodom protiv botova koji umjetno dižu cijene na aukcijama

P.S. Nadam se da nisi jučer snimao moje pijane bljuvotine u birtiji
mamlaz Posted - 06/01/2012 : 19:56:53
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by mamlaz

otac sjebana seljacina. ali to je vise za neke druge topike a ne ovdje gdje rijec o mogucim prevarama na aukciji.


Sory sta kvarim topic htio sam malo sebe utješiti


stari sori ali ovo je trebao biti drugaciji topik a postao je svastara u malome. mada mi je jasno u kakvoj si banani ako je rijec o tebi:(
Tonka24 Posted - 06/01/2012 : 02:19:16
A mora i to neko
globinjo Posted - 06/01/2012 : 01:36:41
quote:
Originally posted by Tonka24

Opet Tonka crna ovca ko če ako neče tonka


ima vas više...ovaca
Tonka24 Posted - 06/01/2012 : 01:26:13
Opet Tonka crna ovca ko če ako neče tonka
globinjo Posted - 06/01/2012 : 00:54:05
mamlaze,treći topic nema šanse da otvoriš
tonka,smiri se
mamlaz Posted - 06/01/2012 : 00:31:56
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

ps. ode i ovaj topik u bananu. ajd zakljucajte ovo pa cemo zakoji dan nesto otvoriti



ma nije moguče!otiša topic u bm a politike nigdi
strašno! ma jel to moguče mamlaze??


odgovaram sutra. obecah:)
lwood Posted - 06/01/2012 : 00:22:39
quote:
Originally posted by rednazgul

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by rednazgul

quote:
Originally posted by mamlaz

pa mi placamo ovo sto ovi napucavaju cijene. naravno da smo jadni. zao mije sto to ne shvacas, ali meni je muka da placam nesto 700 kn sto vrijedi realno 100. ( tj onoliko koliko se moze dobiti od onih prodavaca koji nisu na aukcijama)


ma shvaćam ali šta ti tu možeš...ja sam umro od smjeha čitajući prošli topic... ko mala djeca kad se nabacuju blatom



možda, al dica ne raspolažu onolikim svotama


tko im je kriv kad se ne mogu ulogirat na stripovi.com....



kako ne mogu ? pun ih je forum
rednazgul Posted - 06/01/2012 : 00:11:42
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by rednazgul

quote:
Originally posted by mamlaz

pa mi placamo ovo sto ovi napucavaju cijene. naravno da smo jadni. zao mije sto to ne shvacas, ali meni je muka da placam nesto 700 kn sto vrijedi realno 100. ( tj onoliko koliko se moze dobiti od onih prodavaca koji nisu na aukcijama)


ma shvaćam ali šta ti tu možeš...ja sam umro od smjeha čitajući prošli topic... ko mala djeca kad se nabacuju blatom



možda, al dica ne raspolažu onolikim svotama


tko im je kriv kad se ne mogu ulogirat na stripovi.com....
lwood Posted - 06/01/2012 : 00:10:59
quote:
Originally posted by Tonka24

Novac e moji ljudi ovdje su stripovi u pitanju, sad cu vam reci malo žešču temu nego stripovi.
Kćer imučnijeg oca je u vezi sa tipom koji nema baš novaca, točnije krpa kraj s krajem, koji je u mlađim danima od nekih 17 do 23 godine imao mladenačke filmove itd itd...
Otac ima ugrđenih par stendova oko srca... i kad je saznao tj. kad mu je nekakvi tip rekao s kakvim tipom mu je kćer u vezi, dragi otac izjavi svojoj dragoj kćeri ovo:
" da trebam stavit još stendova oko srca za 500.000 kuna odmah bi potpisao samo da nisi sa njim... "
Da ne govorim da dražesni otac nije niti pokušao doći do dečka svoje kćeri.
Što reči na ovakve stvari? Baš me zanima vaše mišljenje.



preopčenito . premalo detalja iz priče da bi izvukli neki bolji zaključak vezan za baš tu situaciju i baš te ljude
lwood Posted - 06/01/2012 : 00:09:04
quote:
Originally posted by mamlaz

ps. ode i ovaj topik u bananu. ajd zakljucajte ovo pa cemo zakoji dan nesto otvoriti



ma nije moguče!otiša topic u bm a politike nigdi
strašno! ma jel to moguče mamlaze??
lwood Posted - 06/01/2012 : 00:05:50
quote:
Originally posted by rednazgul

quote:
Originally posted by mamlaz

pa mi placamo ovo sto ovi napucavaju cijene. naravno da smo jadni. zao mije sto to ne shvacas, ali meni je muka da placam nesto 700 kn sto vrijedi realno 100. ( tj onoliko koliko se moze dobiti od onih prodavaca koji nisu na aukcijama)


ma shvaćam ali šta ti tu možeš...ja sam umro od smjeha čitajući prošli topic... ko mala djeca kad se nabacuju blatom



možda, al dica ne raspolažu onolikim svotama
lwood Posted - 06/01/2012 : 00:04:23
quote:
Originally posted by Markos

Prijavljivanje sumnjivih aukcija je sasvim ok, ali svađa oko Ratka i ekipe mi je dosta. Ne zanima me i ne želim to više čitati i neću takve svađe na stripovi.com.



zašto? pa tek je postalo zanimljivo pa si zaključa
Tonka24 Posted - 06/01/2012 : 00:02:09
quote:
Originally posted by mamlaz

otac sjebana seljacina. ali to je vise za neke druge topike a ne ovdje gdje rijec o mogucim prevarama na aukciji.


Sory sta kvarim topic htio sam malo sebe utješiti
mamlaz Posted - 05/01/2012 : 23:59:50
ps. ode i ovaj topik u bananu. ajd zakljucajte ovo pa cemo zakoji dan nesto otvoriti
mamlaz Posted - 05/01/2012 : 23:55:44
otac sjebana seljacina. ali to je vise za neke druge topike a ne ovdje gdje rijec o mogucim prevarama na aukciji.
Tonka24 Posted - 05/01/2012 : 23:52:02
Novac e moji ljudi ovdje su stripovi u pitanju, sad cu vam reci malo žešču temu nego stripovi.
Kćer imučnijeg oca je u vezi sa tipom koji nema baš novaca, točnije krpa kraj s krajem, koji je u mlađim danima od nekih 17 do 23 godine imao mladenačke filmove itd itd...
Otac ima ugrđenih par stendova oko srca... i kad je saznao tj. kad mu je nekakvi tip rekao s kakvim tipom mu je kćer u vezi, dragi otac izjavi svojoj dragoj kćeri ovo:
" da trebam stavit još stendova oko srca za 500.000 kuna odmah bi potpisao samo da nisi sa njim... "
Da ne govorim da dražesni otac nije niti pokušao doći do dečka svoje kćeri.
Što reči na ovakve stvari? Baš me zanima vaše mišljenje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000