forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Sumnjive aukcije topik br2!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 20:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
posto je onaj topik zakljucan otvaram novi topik gdje se mogu prijaviti aukcije za koje vam se cine da su cudne.
ps. molim aktere svadje u prvom topiku da otvore svoj topik i tamo se nastave prepirati.
ovaj topik nije za to

Mrzim mrznju!

velka031
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/01/2012 : 20:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Odličan topic, mamlaz... Pročitao sam "priču" prošlog topica i moram priznati da si u pravu - ono je u najmanju ruku sumnjivo... U najmanju ruku...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/01/2012 : 21:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

posto je onaj topik zakljucan otvaram novi topik gdje se mogu prijaviti aukcije za koje vam se cine da su cudne.
ps. molim aktere svadje u prvom topiku da otvore svoj topik i tamo se nastave prepirati.
ovaj topik nije za to


Mala napomena: ukoliko akteri svađe otvore novi topik i tamo se nastave prepirati, bit će izbačeni.

Trouble will find me
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 05/01/2012 : 21:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Odličan topic, mamlaz... Pročitao sam "priču" prošlog topica i moram priznati da si u pravu - ono je u najmanju ruku sumnjivo... U najmanju ruku...


Ja ne znam šta je tebi sumnjivo...
vešmašina sa prljavim vešom otvorila se za vrijeme centrifugiranja....
sad je sve čisto ko suza

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 21:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
marko ja sam spreman biti izbacen. zao mi je sta je od onoga topika postalo, ali to mi nije bila namjera. onaj i ovaj topik bi trebali sluziti da ljudi prijavljuju sumnjive stvari na aukcijama a ne da se veliki prodavaci svadjaju. neka si otvore svoj topik, a ako nastave na ovom topiku izbaci ih jer je ocito da se zeli ovaj topik opstruirati.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/01/2012 : 21:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Prijavljivanje sumnjivih aukcija je sasvim ok, ali svađa oko Ratka i ekipe mi je dosta. Ne zanima me i ne želim to više čitati i neću takve svađe na stripovi.com.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 21:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ps. sada sam tek skuzio. ne smijem otvarati zakljucane topike. onaj topik je zakljucan zbog svadje dva prodavaca!!! a topik je trebao sluziti protiv njih tj. da se ukaze na njihovo muljanje! i sada mi ne bi smo smjeli imati topik gdje ce se otkrivati prevare koje idu prvenstveno na stetu nas kupaca? marko sori ali ovo nije takav topik da bi ga zakljucavao vec pobacaj ove svadjalice ili brisi postove a nama jadnim kupcima dopusti da se bar negdje zalimo na moguce nepravde.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 21:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
i koji vrag je jedan od sudionika onaj koji je izbacen zauvijek i koji je nakon toga sa izmisljenim nickom bidao cuda i nije htio nista platiti. i taj je ponovo ovdje. i onda meni cendras? koji vrag mu opet dopustats da to radi? i sada sam ja kriv jer zelum ukazati na muljanja na aukcijama!

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/01/2012 : 21:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ps. sada sam tek skuzio. ne smijem otvarati zakljucane topike. onaj topik je zakljucan zbog svadje dva prodavaca!!! a topik je trebao sluziti protiv njih tj. da se ukaze na njihovo muljanje! i sada mi ne bi smo smjeli imati topik gdje ce se otkrivati prevare koje idu prvenstveno na stetu nas kupaca? marko sori ali ovo nije takav topik da bi ga zakljucavao vec pobacaj ove svadjalice ili brisi postove a nama jadnim kupcima dopusti da se bar negdje zalimo na moguce nepravde.


pa to sam i napravio, jel čitaš ti što ja pišem?

Trouble will find me
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 21:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

pa to sam i napravio, jel čitaš ti što ja pišem?


sori mislio sam da se na mene odnosi. previse pive popih:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 05/01/2012 : 21:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Markos

pa to sam i napravio, jel čitaš ti što ja pišem?


sori mislio sam da se na mene odnosi. previse pive popih:)


I još nas kupce nazivaš jadnim
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 21:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pa mi placamo ovo sto ovi napucavaju cijene. naravno da smo jadni. zao mije sto to ne shvacas, ali meni je muka da placam nesto 700 kn sto vrijedi realno 100. ( tj onoliko koliko se moze dobiti od onih prodavaca koji nisu na aukcijama)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/01/2012 : 21:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rednazgul

quote:
Originally posted by velka031

Odličan topic, mamlaz... Pročitao sam "priču" prošlog topica i moram priznati da si u pravu - ono je u najmanju ruku sumnjivo... U najmanju ruku...


Ja ne znam šta je tebi sumnjivo...
vešmašina sa prljavim vešom otvorila se za vrijeme centrifugiranja....
sad je sve čisto ko suza





Mislio sam na ono zbog čega je započet prošli topic, a ne na ono zbog čega je zaključan
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 05/01/2012 : 22:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

pa mi placamo ovo sto ovi napucavaju cijene. naravno da smo jadni. zao mije sto to ne shvacas, ali meni je muka da placam nesto 700 kn sto vrijedi realno 100. ( tj onoliko koliko se moze dobiti od onih prodavaca koji nisu na aukcijama)


ma shvaćam ali šta ti tu možeš...ja sam umro od smjeha čitajući prošli topic... ko mala djeca kad se nabacuju blatom
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/01/2012 : 22:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
mamlaze,manje lokat

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 22:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
nisu mala djeca vec jako proracunati ljudi.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 22:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

mamlaze,manje lokat


jbg sutra cu brisat postove:) ali veceras zbog tebe navijam za tvoj klub. ajmo DINAMO:) hehe ajd sve najbolje tebi i klubu u Novoj godini:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/01/2012 : 22:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

nisu mala djeca vec jako proracunati ljudi.


otvoriš novi topic,i onda ti opet počinješ o njima

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/01/2012 : 22:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by globinjo

mamlaze,manje lokat


jbg sutra cu brisat postove:) ali veceras zbog tebe navijam za tvoj klub. ajmo DINAMO:) hehe ajd sve najbolje tebi i klubu u Novoj godini:)


...i purgera i riječana

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 22:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mamlaz

nisu mala djeca vec jako proracunati ljudi.


otvoriš novi topic,i onda ti opet počinješ o njima


glup sam jako:( zato i imam ovaj nick. necu vise veceras dok se ne otrijezim. glup, glup, glup sam, a i mamlaz sam:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/01/2012 : 22:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

glup sam jako:( zato i imam ovaj nick. necu vise veceras dok se ne otrijezim. glup, glup, glup sam, a i mamlaz sam:)

Uz topic kojim pumpaš ego 1€ ovo je daleko najhrabriji tvoj post Očito je tanka granica između hrabrosti i budalaštine

Trljam ruke.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 22:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by mamlaz

glup sam jako:( zato i imam ovaj nick. necu vise veceras dok se ne otrijezim. glup, glup, glup sam, a i mamlaz sam:)

Uz topic kojim pumpaš ego 1€ ovo je daleko najhrabriji tvoj post Očito je tanka granica između hrabrosti i budalaštine


sutra odgovaram. obecao sam ovom purgeu:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/01/2012 : 22:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

sutra odgovaram. obecao sam ovom purgeu:)

Samo se ti rekuperaj a za odgovore ćeš lako

Trljam ruke.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 22:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by mamlaz

sutra odgovaram. obecao sam ovom purgeu:)

Samo se ti rekuperaj a za odgovore ćeš lako


cekam sam svoj mozak da skuzim sta si mi htio reci:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 05/01/2012 : 22:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message  Reply with Quote
počela su slova bježat po tipkovnici...Mamlaz se zarakijo pravo
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2012 : 22:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
rede i ostalu ajmo razlaz sa ovoga topika. ako nastavite jos malo morat cu promijenit naslov u "sprdajmo mamlaza" :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000