forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 sova.vg
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Bachy
Senior Member



Croatia
1698 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 12/03/2011 : 21:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
Upozorio bih sve kolekcionare stripova na ovog prodavača!
Čovjek je najobičniji prevarant koji ne zna što prodaje!
Imao sam tu nesreću "surađivati" s njim na aukcije.hr i doživjeti jedno od najvećih razočaranja u kupovini preko interneta!

Kupio sam od njega strip koji je bio otpisan iz knjižnice i koji je cijeli bio ispečatiran i pošaran po nekim stranicama! Za ocjenu je gospodin stavio STRIP KAO NOV!
Kada sam dobio strip i vidio o čemu se radi, žalio sam se aa gospodin mi je odgovorio da on ne može provjeravati svaki predmet koji prodaje! Zamislte vi to? I tada mi je rekao da mu pošaljem predmet natrag i kada ga on primi da će mi vratiti novac ! To mi se nekako činilo rizično!

E da na kraju ja od gospodina dobijem negativnu ocjenu/komentar a njemu moj neutralnu ocjenu/komentar obrišu

Još jednom upozoravam zaobilazite ga ako ne želite ispasti prevareni!

Oj, budi svoj!

sawitch
Advanced Member



Serbia
39393 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/03/2011 : 22:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Hahaha.. Strasno... Daj ime, prezime i grad.. Ja to cisto zbog Obija, da ga on memorise u njegovu knjizicu..
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8200 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/03/2011 : 22:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
koliko san vidija on dosta stripova prodaje i to po paprenim cijenama

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/03/2011 : 22:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Hahaha.. Strasno... Daj ime, prezime i grad.. Ja to cisto zbog Obija, da ga on memorise u njegovu knjizicu..


Samo mi treba nick na ovom forumu (ako ga ima) pa da ga stavim na listu...
Pravo da vam kažem, otkako sam počeo popunjavati listu zabrane kupaca (imam između 200 i 300), problemi su mi 10 puta manji, a prodaja nije opala (ustvari baš je obratno). Pitate se kako? Pa tih par stotina su oni smarači i muljatori od kojih ionako nikakve vajde (samo problemi). Ranije mi je skoro svaki drugi ili treći kupac bio smor koji se nije javljao, odbijao uplatu, muljao ili tražio neke gluparije van razuma. Sada toga više nema. Kupac se javi, uplati, pošaljem i sve gotovo za 3 dana i svi sretni i zadovoljni svaki put. Tako da punjenje crne liste kupaca najtoplije preporučujem svima.

Ovdje ipak pričamo o prodavaču, jednostavno ne kupujete kod takvih, ne treba nikakav drugi mehanizam.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 12/03/2011 22:36:24
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 12/03/2011 : 22:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sawitch

Hahaha.. Strasno... Daj ime, prezime i grad.. Ja to cisto zbog Obija, da ga on memorise u njegovu knjizicu..


Samo mi treba nick na ovom forumu (ako ga ima) pa da ga stavim na listu...
Pravo da vam kažem, otkako sam počeo popunjavati listu zabrane kupaca (imam između 200 i 300), problemi su mi 10 puta manji, a prodaja nije opala (ustvari baš je obratno). Pitate se kako? Pa tih par stotina su oni smarači i muljatori od kojih ionako nikakve vajde (samo problemi). Ranije mi je skoro svaki drugi ili treći kupac bio smor koji se nije javljao, odbijao uplatu, muljao ili tražio neke gluparije van razuma. Sada toga više nema. Kupac se javi, uplati, pošaljem i sve gotovo za 3 dana i svi sretni i zadovoljni svaki put. Tako da punjenje crne liste kupaca najtoplije preporučujem svima.

Ovdje ipak pričamo o prodavaču, jednostavno ne kupujete kod takvih, ne treba nikakav drugi mehanizam.

Pametno zboriš.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/03/2011 : 09:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
To što je kao otpisan u knjižnici znači da je vjerovatno ukraden. Takvih je bilo puno po buvljacima...
Dotični je prije, a mozda i dalje, prodaje na zagrebackom Britancu-dok sam sakuplao zs i lms, otisao sam tamo-blek lms 128 prodavao je za 100 eura. Očuvan maksimalno za 3. Imao je niskih brojeva zagora-ali oni nisu bili za prodaju-nego da ljudi vide. Malo da se hvali! čisto sam ga iz znatiželej pitao za cijene, ali nije htio reći.
Rekao mi da ima kod kuce jos brdo stripova-ja uzeo broj-zovem tokom tjedna-nijedan nije ispod 15kn, lose ocuvani po 10 ako ih uzmem puno.
Uzmem oglasnik-vidim mu broj u oglasu da prodaje stripove. Oglas ispod-kaze:'kupujem stripove'. Pošto sam imao duplih-nazovem -javi se žena i kaže da je to od muža-da mi njega---javi se dotični i nudi kunu, maksimalno dvije...
Znači kupuje na veliko po kunu, a prodavao bi za punooo vise. Ocito misli da su svi budale.

Edited by - hrvoje23 on 13/03/2011 09:52:39
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1698 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 13/03/2011 : 10:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
Ono što je najinteresantnije na forumu aukcije.hr pokrenem temu u kojoj i postavim slike na kojima se lijepo vidi kako je strip "kao nov" , međutim tema je stajala možda dva dana i administrator ju je najvjerojatnije obrisao...No kako nije bila velika suma u pitanju nisam htio dizati veliku graju oko toga, već sam čovjeku napisao neutralni, pazite neutralni komantar. Na taj komantar sova.vg (Vasif Jakupović) odgovara negativnim i kao obrazloženje kaže da zbog neprimjeren komunikacije mi ne može dati pozitivan komentar, ustvari koga interesira može pogledati ovdje: (moj nick na aukcije.hr je Denisx)
http://www.aukcije.hr/feedback.php?id=32792&faction=show&rate=0
http://www.aukcije.hr/yourfeedback.php

Oj, budi svoj!

Edited by - Bachy on 13/03/2011 10:12:02
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8200 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/03/2011 : 11:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Svašta
Prije neki dan čita san neke komentare na aukcije.hr i naiđem na tipa koji jeftino prodaje slušalice , ni manje ni više nego iz Hong Konga. Dobro, ljudi kupuju i među nekim komentarima neki kupac mu zalipi negativnu ocjenu zato šta slušalice ne rade . I sad je ovaj u kurcu šta mu je zalipija negativnu, krepa san od smija na to prepucavanje i bezobrazlug prodavača

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1698 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 13/03/2011 : 12:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
Kako veli barba Luka:
"Neka cvjeta 100 cvjetova..." Hhahahahahahahahahahahahha

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 13/03/2011 : 14:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
Kupujem samo na ovom forumu i to je bio glavni razlog zašto sam se registrirala. Ima li on nick na ovom sajtu? Ako ima objavite ga kako bi ga stavila na crnu listu. Još me nitko nije zeznuo, uglavnom poslujem s jednim te istim ljudima ali nikad se ne zna kad ću zalutati kod nekog drugog.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/03/2011 : 14:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Pomoću svoje tajne obavještajne mreže skrivene duboko ispod zemlje, provjerio sam koji je nick dotičnog gospodina na ovom forumu.
U pitanju je nick: sova.vg
Bilo je teško, puno špijuna je dalo živote za ovu informaciju, ali vrijedilo je...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 13/03/2011 : 14:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
Tnx. Ja sam mislila da mu je taj nick za aukcije.hr.
Vidim da ovdje nema nikakvih komentara na profilu, a 63 aukcije su mu u ponudi. Bome ste čovjeku dobro zapaprili, s nikim nije poslovao, 0 komentara a već mu se ime gura u negativni kontekst.

Edited by - grofica Varga on 13/03/2011 15:02:52
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1698 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 13/03/2011 : 15:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
quote:
Originally posted by grofica Varga

Tnx. Ja sam mislila da mu je taj nick za aukcije.hr.
Vidim da ovdje nema nikakvih komentara na profilu, a 63 aukcije su mu u ponudi. Bome ste čovjeku dobro zapaprili, s nikim nije poslovao, 0 komentara a već mu se ime gura u negativni kontekst.



Neki ljudi to jednostavno zaslužuju!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

stirling
New Member



Croatia
174 Posts

Member since 22/10/2008

Posted - 13/03/2011 : 16:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send stirling a Private Message
Bachy je potpuno u pravu što je ovako reagirao na dotičnog prodavača. Ja sam primjerice od tog prodavača kupio neke predmete na aukcije.hr. i nikad više. Za poštarinu unutar Hrvatske je tražio oko 50 kuna po pošiljci(dovoljno je navesti da je jedan od kupljenih predmeta bio časopis vrijednosti 30ak kuna ). Pravdao je to popratnim troškovima (tipa mora platiti autobusnu kartu do pošte, pakiranje pošiljke i slično). Zar je problem kupca njegov popratni trošak???
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/03/2011 : 17:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by stirling

Bachy je potpuno u pravu što je ovako reagirao na dotičnog prodavača. Ja sam primjerice od tog prodavača kupio neke predmete na aukcije.hr. i nikad više. Za poštarinu unutar Hrvatske je tražio oko 50 kuna po pošiljci(dovoljno je navesti da je jedan od kupljenih predmeta bio časopis vrijednosti 30ak kuna ). Pravdao je to popratnim troškovima (tipa mora platiti autobusnu kartu do pošte, pakiranje pošiljke i slično). Zar je problem kupca njegov popratni trošak???



koje gluposti!
trebao je onda traziti 1000kn za popratne troškove jer mu žena toliko naplaćuje vožnju do pošte
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 13/03/2011 : 17:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
Ma gdje to on živi? Pih, moja baba živi u mjestu od 400 stanovnika pa imaju poštu. Paket unutar hrvatske dođe 18 kn, kako je on to utira u 50 svarno mi nije jasno...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46548 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2011 : 17:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sawitch

Hahaha.. Strasno... Daj ime, prezime i grad.. Ja to cisto zbog Obija, da ga on memorise u njegovu knjizicu..


Samo mi treba nick na ovom forumu (ako ga ima) pa da ga stavim na listu...
Pravo da vam kažem, otkako sam počeo popunjavati listu zabrane kupaca (imam između 200 i 300), problemi su mi 10 puta manji, a prodaja nije opala (ustvari baš je obratno). Pitate se kako? Pa tih par stotina su oni smarači i muljatori od kojih ionako nikakve vajde (samo problemi). Ranije mi je skoro svaki drugi ili treći kupac bio smor koji se nije javljao, odbijao uplatu, muljao ili tražio neke gluparije van razuma. Sada toga više nema. Kupac se javi, uplati, pošaljem i sve gotovo za 3 dana i svi sretni i zadovoljni svaki put. Tako da punjenje crne liste kupaca najtoplije preporučujem svima.

Ovdje ipak pričamo o prodavaču, jednostavno ne kupujete kod takvih, ne treba nikakav drugi mehanizam.



ja ih iman 30-tak na crnoj listi.i sve ok funkcionira.
šta želin reč? da si lagano paranoičan

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46548 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2011 : 17:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by grofica Varga

Ma gdje to on živi? Pih, moja baba živi u mjestu od 400 stanovnika pa imaju poštu. Paket unutar hrvatske dođe 18 kn, kako je on to utira u 50 svarno mi nije jasno...



zavisi ti od težine i vrijednosti

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 13/03/2011 : 17:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
Radi se o časopisu, jednom jedinom.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46548 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2011 : 17:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta se tiče aukcija.hr tamo nikad niasan kupova stripove niti mi to pada napamet.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8200 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/03/2011 : 17:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
ja san nedavno nešto kupija na aukcije.hr i to Sherlock Holmesa od Libellusa za 50kn jer mi bija duplo jeftiniji
ali nikad mi nije palo napamet kupit npr. neki raniji broj ZS-a jer ti prodavači misle kako je taj broj tražen i opizde cijenu koja nama nikakve veze sa stanjem na slici.

prije neki dan san vidija Zagora Extra br.62 za 39kn , a na naslovnici ima više "ušiju" nego bilježnica nekog učenika prvog razreda osnovne škole

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 13/03/2011 17:59:16
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39393 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/03/2011 : 18:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Evo vam svima naravoucenije - STRIPOVI SE KUPUJU NA STRIPOVI.COM!!! To je kao kada bi na automobili.com kupovao masinu za ves..
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 13/03/2011 : 19:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
Istina. Ne bi ja na onome limundu ili limondu kako li se zove išta kupila. To mi izgleda kao leglo prevaranata. Strogo se držim ovog sajta.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/03/2011 : 19:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sawitch

Hahaha.. Strasno... Daj ime, prezime i grad.. Ja to cisto zbog Obija, da ga on memorise u njegovu knjizicu..


Samo mi treba nick na ovom forumu (ako ga ima) pa da ga stavim na listu...
Pravo da vam kažem, otkako sam počeo popunjavati listu zabrane kupaca (imam između 200 i 300), problemi su mi 10 puta manji, a prodaja nije opala (ustvari baš je obratno). Pitate se kako? Pa tih par stotina su oni smarači i muljatori od kojih ionako nikakve vajde (samo problemi). Ranije mi je skoro svaki drugi ili treći kupac bio smor koji se nije javljao, odbijao uplatu, muljao ili tražio neke gluparije van razuma. Sada toga više nema. Kupac se javi, uplati, pošaljem i sve gotovo za 3 dana i svi sretni i zadovoljni svaki put. Tako da punjenje crne liste kupaca najtoplije preporučujem svima.

Ovdje ipak pričamo o prodavaču, jednostavno ne kupujete kod takvih, ne treba nikakav drugi mehanizam.



ja ih iman 30-tak na crnoj listi.i sve ok funkcionira.
šta želin reč? da si lagano paranoičan


Pošalji mi popis na mail, možda imaš nekog koji mi fali...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/03/2011 19:34:28
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/03/2011 : 20:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by stirling

Bachy je potpuno u pravu što je ovako reagirao na dotičnog prodavača. Ja sam primjerice od tog prodavača kupio neke predmete na aukcije.hr. i nikad više. Za poštarinu unutar Hrvatske je tražio oko 50 kuna po pošiljci(dovoljno je navesti da je jedan od kupljenih predmeta bio časopis vrijednosti 30ak kuna ). Pravdao je to popratnim troškovima (tipa mora platiti autobusnu kartu do pošte, pakiranje pošiljke i slično). Zar je problem kupca njegov popratni trošak???



koje gluposti!
trebao je onda traziti 1000kn za popratne troškove jer mu žena toliko naplaćuje vožnju do pošte



Ili da naplati rizik da mu pauk slučajno ne digne auto...
Od jednog sam prodavča i ovdje kupio 1 strip-i tražio iznos za postarinu + 5kn. Posaljem mu mail za sto je tih 5 kn--i uvrijedeno mi odgovori kako se usudujem pitati i vrijedati ga i zasto sam tako bezobrazan- to su njegovi troskovi pakiranja i trud
Naravno nije dobio tih 5 kn, a i bio je to zadnji strip koji mi je prodao jer je završio na crnoj listi za odstrijel!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/03/2011 : 21:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by stirling

Bachy je potpuno u pravu što je ovako reagirao na dotičnog prodavača. Ja sam primjerice od tog prodavača kupio neke predmete na aukcije.hr. i nikad više. Za poštarinu unutar Hrvatske je tražio oko 50 kuna po pošiljci(dovoljno je navesti da je jedan od kupljenih predmeta bio časopis vrijednosti 30ak kuna ). Pravdao je to popratnim troškovima (tipa mora platiti autobusnu kartu do pošte, pakiranje pošiljke i slično). Zar je problem kupca njegov popratni trošak???



koje gluposti!
trebao je onda traziti 1000kn za popratne troškove jer mu žena toliko naplaćuje vožnju do pošte



Ili da naplati rizik da mu pauk slučajno ne digne auto...
Od jednog sam prodavča i ovdje kupio 1 strip-i tražio iznos za postarinu + 5kn. Posaljem mu mail za sto je tih 5 kn--i uvrijedeno mi odgovori kako se usudujem pitati i vrijedati ga i zasto sam tako bezobrazan- to su njegovi troskovi pakiranja i trud
Naravno nije dobio tih 5 kn, a i bio je to zadnji strip koji mi je prodao jer je završio na crnoj listi za odstrijel!



i ti se jos zalis?! vidis kako je jeftin? samo 5kn za trud!
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000