forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 član ivan.blazur
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 21/01/2012 : 00:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
clan ivan.blazur je 15.12. osvojio jedan strip na mojim aukcijama i nakon dan-dva mi se uredno javio da mu posaljem podatke za uplatu.

http://www.stripovi.com/aukcije/zs-br-128-k-mark-agonija-u-reci-3/4412116/


Ja sam mu poslao sve potrebne podatke medjutim uplate nije bilo.
Posto sam bio tih dana u totalnoj guzvi pakirajuci prodane stripove i zatrpan mailovima, pomislio sam da sam mozda zaboravio mu odgovoriti na email pa sam mu za svaki slucaj jos jednom poslao sve potrebne podatke za uplatu. Posto i dalje nije bilo uplate, poslao sam mu mail sa naslovom Nerealizirana aukcija i zamolio sam ga da ovih dana rijesimo to na obostrano zadovoljstvo posto mi strip stoji zapakiran i stvara mi dodatnu brigu i teret i odgovorio mi je 03.01 da uplata ide danas ili sutra i da nece biti problema.

Eto od tog danas ili sutra i obecanja da nece biti nikakvih problema proslo je dva i pol tjedna a uplata i dalje nije vidljiva i ovim putem bih zamolio clana ivan.blazur da realiziramo aukciju do kraja ovoga mjeseca ili ukoliko ga netko od vas poznaje osobno da mu premese poruku ili se strip vraca u prodaju a kupcu ide negativan komentar i stavljam ga na crnu listu.

U pitanju je cifra od 53 kn + trosak postarine 12,50 kn za preporucenu posiljku i ukoliko je doticnom problem izdvojiti tih 65 kn nije problem da ga se saceka dokle je god potrebno ali u tom slucaju bih zamolio da se to dogovorimo preko maila i ja cu mu rado izaci u susret ali barem znam na cemu sam a za ovakvo neprofesionalno ponasanje smatram da me kupac poteze za nos i to ne toleriram.


Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/01/2012 : 01:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

clan ivan.blazur je 15.12. osvojio jedan strip na mojim aukcijama i nakon dan-dva mi se uredno javio da mu posaljem podatke za uplatu.

http://www.stripovi.com/aukcije/zs-br-128-k-mark-agonija-u-reci-3/4412116/


Ja sam mu poslao sve potrebne podatke medjutim uplate nije bilo.
Posto sam bio tih dana u totalnoj guzvi pakirajuci prodane stripove i zatrpan mailovima, pomislio sam da sam mozda zaboravio mu odgovoriti na email pa sam mu za svaki slucaj jos jednom poslao sve potrebne podatke za uplatu. Posto i dalje nije bilo uplate, poslao sam mu mail sa naslovom Nerealizirana aukcija i zamolio sam ga da ovih dana rijesimo to na obostrano zadovoljstvo posto mi strip stoji zapakiran i stvara mi dodatnu brigu i teret i odgovorio mi je 03.01 da uplata ide danas ili sutra i da nece biti problema.

Eto od tog danas ili sutra i obecanja da nece biti nikakvih problema proslo je dva i pol tjedna a uplata i dalje nije vidljiva i ovim putem bih zamolio clana ivan.blazur da realiziramo aukciju do kraja ovoga mjeseca ili ukoliko ga netko od vas poznaje osobno da mu premese poruku ili se strip vraca u prodaju a kupcu ide negativan komentar i stavljam ga na crnu listu.

U pitanju je cifra od 53 kn + trosak postarine 12,50 kn za preporucenu posiljku i ukoliko je doticnom problem izdvojiti tih 65 kn nije problem da ga se saceka dokle je god potrebno ali u tom slucaju bih zamolio da se to dogovorimo preko maila i ja cu mu rado izaci u susret ali barem znam na cemu sam a za ovakvo neprofesionalno ponasanje smatram da me kupac poteze za nos i to ne toleriram.




ma negativni ko kuća...sve bi ga ja toliko čekao...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mister m
Starting Member



Croatia
79 Posts

Member since 20/01/2010

Posted - 21/01/2012 : 13:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mister m a Private Message  Reply with Quote
Kod mene je već odavno na crnoj listi, čak mi je poslao mail sa zamolbom da mu obrišem negativne komentare a stripove nikad nije ni platio ni preuzeo.
Uspio se već dva puta logirati i opet radi po starom.
Jedan nick mu je Ivan5000 ako se dobro sjećam
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 30/01/2012 : 00:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
mislim da sam dovoljno cekao.
Nema realizacije, nema maila da odustaje od kupovine, nema nista... nestao covjek bez traga i glasa, a ja neka cuvam paket do ulaska Hrvatske u EU... vrlo nekorektno i neprofesionalno.

clana ivan.blazur pocastio sam negativnim komentarom i crnom listom a strip se vraca u prodaju.
Da mi se covjek javio i zamolio me da li moze odustati od kupovine ja bih pristao i ne bi mu dao ni negativni ni neutralni komentar i sve bi blo OK ali kad mi netko obeca 2 tjedna nakon isteka aukcije da uplata ide danas ili sutra a onda jos mjesec dana nema uplate ... ne znam sta da kazem na to.... pametnom dosta.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1702 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 30/01/2012 : 14:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Vidiš to meni nije nikako jasno: čovjek ima dosta pozitivnih ocjena, tipa "kupac za preporuku" i onda taj "kupac za preporuku" zaj... prodavača za preporuku.

Što je to u ljudskoj čudi što ih vodi k prevarama?

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 31/01/2012 : 01:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
pa da mi je uplatio kao sto je drugima i ja bih mu napisao da je kupac za preporuku, ali eto nije pa sam ga pocastio sa negativnim komentarom i crnom listom kao i mister m.
Nije on mene zeznuo nista, ja imam kupca za taj strip a isto tako mogu ga vratiti i na aukcije i uvijek ce postici tu cijenu (par kn vise ili manje) tako da tu nema nikakvih problema, najvise je zeznuo sebe.
Lako je skupiti 4 negativna, samo tesko je poslije toga biti ne izbacen od strane administratora.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000