forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Clan marko1

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
bihac-una Posted - 10/07/2011 : 21:12:31
Pregledavajuci aukcije upade mi jednog dana u oci clan"Marko".Covjek prodaje dosta glancer stripove!Pocetna cijena 10,kupi odmah opcija 14 kuna.Posto me zanimalo dosta Zagor stripova,posaljem mu mail dali bi mi sve stripove koje trebam dao po 10 kuna.Mislio sam,posto mu je 10 kuna pocetna,vjerovatno ce mi ih i dati po toj cijeni,jer takodje ih mogu bidati,niko vise osim mene,osvojio sam ih na kraju po 10 kuna komad.Dakle,pitao ga ja,odgovori on da mu posaljem broj mobitela,ja posaljem,telefon mi zvoni,sacekam ja da odzvoni,kontam,nazvacu ja,ipak meni on je trebao.Eto,valjda sam takav pa mi stalo da ne ispadnem ni u kom pogledu nekorektan.Nazovem ga ja,popricanmo,ja mu kazem sta bi,odgovori Marko da nejde,jer mora on proviziju platiti,pa stoga najmanje 11 kuna me dodje komad.Odmah mi je bilo jasno da tu nece biti nekog dogovora,ali nastavimo mi dalje.
Da pojasnim,za one koji mozda nece skontati:ako si spreman dati za 10 kuna,automacki si i spreman iz tih 10 kuna i proviziju platiti:-),jel??Zasto mi onda dizes na 11 kuna radi provizije.U najmanju ruku smijesno,necu reci cudno!
Nastavimo razgovor(pristao bih ja na tih 11 kuna),ali kroz pricu kazem ja njemu da hocu super ocuvane stripove.Kaze on"nije problem,takve cu ti i dati,svi kompletni,imaju obe korice,svi citavi itd.Bio mi cudan taj nacin pa mu ja pokusam objasniti,da hocu nove,glanc stripove,bez skoro ikakvog traga na njima,sto ga je pogodilo,pa on meni veli:"sta ti mislis da ja nemam drugog posla,nego pregledati stripove detaljno itd".Odgovorim ja da je sve ok,i da cu ja ipak sam pregledati aukcije i izabrati sebi sam ono sto mi pase.Tako i uradim,pregledam sve stripove,nadjem 13 komada,ocjena "5+ i glancer".Kupim ih ja po 14 kuna(opcija kupi odmah).Nisam htio bidati po pocetnoj 10 kuna,vec kontam da rijesimo brze,ebes 50-tak kuna vise.Osvojim ih ja,posalje on racun,ja uplatim lovu,javi on da je dobio,da mi je poslao stripove,te da sam dobio 40 kuna jeftiniju postu(navodno sam korektan kupac).Cekam ja stripove,stigli prije par dana,i tu nastaje problem.
O cemu se radi:
.....Marko je 13 stripova koje sam osvojio,odnosno 12 stripova jer jedan mi je manje poslao,jednostavno bez ikakve zastite"bubnuo" u vazdusnu kovertu, onako 6 prvo,pa zatim ostalih 6,kao dvije cigle i tako poslao.To je tezina od nekih 1,5 kg sto je dovelo do toga da se je koverta bukvalno raspala pa je Njemacka posta ili carina(neznam ko je to radio), intervenirala tako sto je citav paket upakovala u vakum zastitnu kesicu da nebi doslo do ostecenja i poslala dalje.
Dalje,Marko je upisao ,odnosno nije upisao jedan postanski broj moje adrese tako da je posta ponovo intervenisala i zaljepila upozorenje da je adresa nekorektna.
Ok,desi se sve,stripovi su "na guranje" ipak stigli.Dok sam ugledao taj paket sam bio totalno razocaran,ali kontam bitno je da su tu i sve je ok.Otvorim ja paket i imam sta da vidim
Kao prvo,fali jedan strip,na mjesto 13 ,dobijem 12 stripova,ali ono sto je jos gore,od tih 12 stripova,nema ni jednog stripa ni da je blizu ocjene 5,a da ne spominjem ocjenu 5+ ili glancer.
Svi stripovi koje sam dobio su osteceni,kruti,krivi,usukani,negdje pokupili vlagu,i sad Marko tako da nesto prodavati oze pod glancer nisam mogao da shvatim.
Posaljem mu ja mail i pisem mu ovako(sad cu kopirati maile,pa vi sami procitajte i recite jeli to ok):

JA-Danas su stripovi stigli,fali broj 64,zatim si pogresio adresu ,ustvari postanski broj nisi upisao,izostavio si jedan broj,pa je posta trazila itd..,zatim si ih totalno lose upakovao,jednostavno ubacio u kovertu i poslao,koverta se ostetila,prebila jer nije bilo ucvrsceno nista kartonom ili slicno tako da se stripovi od tezine ne mogu savijati itd,takodje je posta Njemacka reagovala tako sto je sve u vakum kesu upakovala,(kompletno tvoje pakovanje),zatim dosta stripova ne odgovara ocijeni koju si im dao,stripovi su kruti,krivi,ostecene naslovne itd,a dijelio si im "5+ i glanceri"ocjene,nije to ni vidjelo glanc stripa covjece .Totalno sam nezadovoljan,mislio sam stvarno da cu dobiti stripove kao sto si ih i opisao.Pogledaj samo sliku stripa broj 58,dao si ocjenu 5+ cini mi se ,a naslovna dobro ostecena,nije ni za ocjenu 4.
Iskreno,losiji posao nisam napravio do sad
bihac-una

ON:JA SE ISPRIĆAVAM AKO TI TAKO MISLIŠ ŽAO MI JE AKO ŽELIŠ VRATIT ČU TI NOVAC BEZ POVRATA STRIPOVA

POZDRAV ŽELJKO ZG.

JA:Posalji ti meni stripove onakve kakve sam i kupio,u ocjeni" 5+ i glancere",znaci 13 komada, a ne 12 komada i to stripova koji su osteceni i koji su kruti i krivi od vlage koja ih je negdje dohvatila i prica je zavrsena,ove koje sam dobio cu ti ja vratiti nazad kad dobijem prave koje i trebam

JA:Reci mi dali ces rijesiti ovo sto imamo ili ne???Hoces mi poslati druge stripove??(na prvi mi ail nije odgovorio,pa sam mu jos ovaj poslao)


ON:POŠALJI MI ADRESU NA KOJU TI MOGU VRATITI NOVAC I MOLIM TE DA MI SE VIŠE NE OBRAČAŠ ALI BAŠ NIKAD VIŠE U ŽIVOTU JA SAM TI SE ISRIĆO I VRATIT ČU TI NOVAC TAKO DA TI NISI NA GUBITKU I TO JE TO ZA SVA VREMENA AROGANCIJA FUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA:Arogancija jel??Kako te sramota nije tako nesto pomisliti a kamoli reci??Pa sta ti mislis da sam ja budala i da svoje pare nalazim po cesti,a ti pametan pa mislis da mozes jaja pod bubrege prodavati,jel??Stripove koji su prosjecne ocuvanosti pod glancere prodavati??Jel ti uopste znas sta znaci i kako izgleda glancer???Kad si ti tako pametan,sad ce slike tvojih stripova,tvojih meila i tvojih paketa ici na forum pa neka svi vide sta prodajes pod glancere i kako varas svojim jebenim "glanc" stripovima.


ON:nisi mi poslao adresu da ti vratim novac i molim te da si djeliš lekcije svojoj ženi a ne meni AROGANTNI SRAM TE BILO G........ J.........

JA: Zasto sam ja govno,zasto mene sram bilo i zasto uzimas mi zenu u usta???De mi odgovori na ova tri pitanja molim te !U cemu sam ja pogresio pa sam govno,jesam ti ostao duzan pa sam govno,jesam ti poslao fals pare pa sam govno,jesam ti dogovoreno prekrsio pa sam govno itd,de mi odgovori zasto mene sram bilo i cega treba da se sramim.Necu dozvoliti da padnem tako nisko i da te govnom nazivam,da ti familiju uzimam u usta i tako dalje,tebi hvala na lijepim rijecima koje sam "ja kao arogantni,koji treba da se srami i koji je jebeno govno" uveliko zasluzio

ON:MOLIM TE POŠALJI MI ADRESU DA TI VRATIM PARE PRVI PUTA SAM TI SE ISPRIČO A TI ISPRIKU NE UVAŽAVAŠ I DALJE MISLIŠ DA SAM TE ZAJEBO ALI ISKRENO NISAM IMAO NAMJERU I ŽAO MI JE ALI
TEBI NIJE VAŽNO JER MISLIŠ DA SAM LAŽLJIVAC I LOPOV A JA SAM ČOVJEK OD 46 GODINA I DVOJE DIJECE OD 18 I 20 GODINA I NIJE MI POTREBNO SE SRAMOTITI ZA 200 KUNA JER SAM SITUIRAN SA SAVIM PRISTOJNOM ZARADOM U SVOM BIZNISU I SAMO BIH HTIO DA SHVATIŠ DA TE NISAM IMAO NAMJERU ZAJEBATI I DA TO RIJEŠIMO NA KULTURAN NAČIN NA OBOSTRANO ZADOVOLJSTVO MISLIM DA JE TO JEDINO ISPRAVNO ZAR NE ??

JA:Posaljes mi ovakvu poruku(nisi mi poslao adresu da ti vratim novac i molim te da si djeliš lekcije svojoj ženi a ne meni AROGANTNI SRAM TE BILO G........ J.........) i potom zelis da rijesis"na kulturan nacin"??Pa covjece u kojem ti svijetu zivis???Kakav je to nacin na koji ti nastupas??Kao jedan dobro situirani,u srednjim godinama,odrastao covjek,familijaran.Pa jeli to stavrno za tebe normalno,da nekog ko te ispostovao u svemu,nazivas govnom i da se neceg trebam sramiti???
Ja i ti smo pricu zavrsili,a ja znam kako cu dalje,cucemo se ja i ti jos
Ziv bio

Eto to je to,e sad kako da covjek bude pametan u ovome,kupis nesto,posteno platis,u svemu si ok,na kraju budes razocaran,postanes arogantno i jebeno govno,samo radi toga sto si nezadovoljan onim sto si dobio,sto si nesto reklamirao,sto si zeljeo stripove onakve kakve si i kupio(glancere)itd....


Ovaj topic sam postavio da se nebi desilo jos nekom da dozivi isto ovo od gos. sa nickom Marko,da postane arogantno,jebeno govno samo radi toga sto je sa svoje strane sve ispostovao i bio korektan do kraja
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Otto Kraus Posted - 10/06/2013 : 23:56:11
Bogami ,i ja...evo sad sam kupio 50-ak stripova za dvjesto kuna,takvi nam trebaju na aukcijama :-)

velka031 Posted - 10/06/2013 : 19:55:28
quote:
Originally posted by Kojot

Ja sam imao dobru saradnju!



I ja!
Markos Posted - 26/05/2013 : 22:37:50
Ni sam ne znam što da radim s ovim tipom.
Kojot Posted - 26/05/2013 : 14:52:30
Ja sam imao dobru saradnju!
dicmanjac Posted - 26/05/2013 : 13:26:42
yes moj omiljeni prodavač je opet tu :D
Smomo8 Posted - 26/05/2013 : 10:10:51
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Smomo8

Ne vidim uopce da su stripovi isti.



http://www.stripovi.com/aukcije/kapetan-miki-zlatna-serija-broj-676/4751940/
http://www.stripovi.com/aukcije/kapetan-miki-zlatna-serija-broj-676/6825868/

Je li sad bolje vidiš?




uhh da,itekako vidim.
wolf Posted - 26/05/2013 : 01:33:02
quote:
Originally posted by Smomo8

Ne vidim uopce da su stripovi isti.



http://www.stripovi.com/aukcije/kapetan-miki-zlatna-serija-broj-676/4751940/
http://www.stripovi.com/aukcije/kapetan-miki-zlatna-serija-broj-676/6825868/

Je li sad bolje vidiš?
Obi-wan Posted - 26/05/2013 : 00:13:41
quote:
Originally posted by Smomo8

Ne vidim uopce da su stripovi isti.


Oštro oko vidi da neki stripovi jesu isti, ali ne svi (pa zato nije očigledno)...
Smomo8 Posted - 25/05/2013 : 23:28:51
Ne vidim uopce da su stripovi isti.
bihac-una Posted - 25/05/2013 : 13:52:25
Marko 1
[URL=http://www.zaslike.com/][/URL]

Sreba
[URL=http://www.zaslike.com/][/URL]

Evo nam ponovo naseg starog druga prevaranta,Marko1,Sreba,ovaj i onaj,imao je jos nekoliko nick name,zaboravi ih:-)
Na slikama se vidi na nekolicini stripova da su identicni,neke je dodao,neke izbacio,ali pazljivim pregledom se da utvrditi da je nekoliko stripova istih.
Zatim,pozadina Marko1 i ovog lika Sreba je puno puta identicna:-)
Sta reci.....:-)jadno
goran split Posted - 11/01/2012 : 00:30:52
NESVRSTANI Posted - 10/01/2012 : 12:23:18
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by jang
ima 188+ i 4-
a ovi minusi nisu ništa strašno, nije da je baš nekome ukrao neki novac.
neko upozorenje mu sigurno treba poslati, ali ovo mi liči na teranje pravde nekog ko bi rado igrao šerifa


Da, jeste, ukrao je novac. Ukrao je meni!
znaci oni koji malo kradu se mogu tolerirati? jesi ti mozda clan neke HDZ-ove mladezi u Sloveniji?

EDIT. marko1 NIJE vratio novac svima ostecenima



joj ajme kakva provokacija

a u kojoj stranci je čovjek koji na aukcijama prodaje skenirane stripove na DVD-u za 899 kuna i time krši pravila aukcija i malo potkrada avtore i izdavače? Ili koji Markosu predloži da zajedno na crno doštampaju razprodana izdanja i prodaju ih za velike novce na aukcijama? Naravno na veliku radost avtora i svih koji su sudjelovali u izradi. Jel ovo zadnje mala ili več velika krada?



Stranka LŠH(Licemjerni šverceri hrvatke)
A ovo boldano uz "poklon" DVD je dno dna.
jang Posted - 10/01/2012 : 11:48:33
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by jang
ima 188+ i 4-
a ovi minusi nisu ništa strašno, nije da je baš nekome ukrao neki novac.
neko upozorenje mu sigurno treba poslati, ali ovo mi liči na teranje pravde nekog ko bi rado igrao šerifa


Da, jeste, ukrao je novac. Ukrao je meni!
znaci oni koji malo kradu se mogu tolerirati? jesi ti mozda clan neke HDZ-ove mladezi u Sloveniji?

EDIT. marko1 NIJE vratio novac svima ostecenima



joj ajme kakva provokacija

a u kojoj stranci je čovjek koji na aukcijama prodaje skenirane stripove na DVD-u za 899 kuna i time krši pravila aukcija i malo potkrada avtore i izdavače? Ili koji Markosu predloži da zajedno na crno doštampaju razprodana izdanja i prodaju ih za velike novce na aukcijama? Naravno na veliku radost avtora i svih koji su sudjelovali u izradi. Jel ovo zadnje mala ili več velika krada?
lwood Posted - 09/01/2012 : 22:45:02
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by jang
ima 188+ i 4-
a ovi minusi nisu ništa strašno, nije da je baš nekome ukrao neki novac.
neko upozorenje mu sigurno treba poslati, ali ovo mi liči na teranje pravde nekog ko bi rado igrao šerifa


Da, jeste, ukrao je novac. Ukrao je meni!
znaci oni koji malo kradu se mogu tolerirati? jesi ti mozda clan neke HDZ-ove mladezi u Sloveniji?

EDIT. marko1 NIJE vratio novac svima ostecenima




wanderer Posted - 09/01/2012 : 22:28:50
quote:
Originally posted by jang
ima 188+ i 4-
a ovi minusi nisu ništa strašno, nije da je baš nekome ukrao neki novac.
neko upozorenje mu sigurno treba poslati, ali ovo mi liči na teranje pravde nekog ko bi rado igrao šerifa


Da, jeste, ukrao je novac. Ukrao je meni!
znaci oni koji malo kradu se mogu tolerirati? jesi ti mozda clan neke HDZ-ove mladezi u Sloveniji?

EDIT. marko1 NIJE vratio novac svima ostecenima
Markos Posted - 09/01/2012 : 14:17:32
Evo, provjerio sam. Radi se o istom čovjeku, točno je. Čovjek tvrdi da mu je goranbolha dao negativan komentar jer mu strip nije poslao dovoljno brzo - radi se o stripu od 8 kuna, čovjek nije bio kući i poslao ga je nakon 14 dana. Kupac nije htio izbrisati negativan komentar. Isto tako tvrdi da je svima oštećenima vratio novac. Sad sam ja urgirao da se to s goranbolhom riješi. Novi account ću mu zaključati kad se riješi problem sa starim, uz upozorenje da se te stvari više ne rade, nema otvaranja novog accounta tek tako, nego se prvo obratiti meni.
jang Posted - 09/01/2012 : 14:03:21
quote:
Originally posted by Markos

Kako ti znaš da se ništa ne dešava? Pa valjda trebam prvo sve provjeriti i proučiti prije nego reagiram? A u međuvremenu, valjda imam pravo na dan dva praznika kod svojih doma, a tamo možda i nemam sve potrebne alate?


ima 188+ i 4-
a ovi minusi nisu ništa strašno, nije da je baš nekome ukrao neki novac.
neko upozorenje mu sigurno treba poslati, ali ovo mi liči na teranje pravde nekog ko bi rado igrao šerifa
bihac-una Posted - 09/01/2012 : 12:19:24
quote:
Originally posted by Markos

Kako ti znaš da se ništa ne dešava? Pa valjda trebam prvo sve provjeriti i proučiti prije nego reagiram? A u međuvremenu, valjda imam pravo na dan dva praznika kod svojih doma, a tamo možda i nemam sve potrebne alate?




Ne mogu reci da nemas pravo
Markos Posted - 09/01/2012 : 12:07:14
Kako ti znaš da se ništa ne dešava? Pa valjda trebam prvo sve provjeriti i proučiti prije nego reagiram? A u međuvremenu, valjda imam pravo na dan dva praznika kod svojih doma, a tamo možda i nemam sve potrebne alate?
bihac-una Posted - 09/01/2012 : 11:51:50
Nije mi jasno zasto nekog proganjate ko djavola,kao zadnji put npr. tog Sovu,a ovog lika koji ima pod jednim nickom 4 negativna pustite da dalje radi ,zatim ocigledno da je poslije 4-tog negativnog otvorio jos jedan nalog i opet nista se ne desava.
Pa hajmo onda svi tako raditi,ja cu sebi otvoriti jos nekoliko naloga ,pa cu postaviti neke vrijedne aukcije,dizati cijene istima,varati,krasti itd..
Hocete to isto previdjeti ili??

@Globinjo
Sto se ti srdis,kad znas da je ovako kako sam napisao??
Prvo kazes,"cim dobije cetvrti,leti vani",ja ti pokazem,dokazem da ih vec ima,jer ih ti ili nisi ili ne zelis vidjeti,i opet je tu,znaci nije izbacen,pa s pravom pitam jeli se neko pravi gluh ili slijep ili mozda ja grijesim???
globinjo Posted - 09/01/2012 : 11:43:50
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bihac-una

Posto se ocigledno ovdje pravi neko gluh i slijep i ne drzi se pravila,evo linka koji se ne moze previditi:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=6680&Type=1&FdbkType=0


Što tebi točno nije jasno?


daj nemoj tako,mi smo gluhi i slijepi,a ne on
Markos Posted - 09/01/2012 : 11:42:09
quote:
Originally posted by bihac-una

Posto se ocigledno ovdje pravi neko gluh i slijep i ne drzi se pravila,evo linka koji se ne moze previditi:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=6680&Type=1&FdbkType=0


Što tebi točno nije jasno?
globinjo Posted - 09/01/2012 : 11:32:42
quote:
Originally posted by bihac-una

Posto se ocigledno ovdje pravi neko gluh i slijep i ne drzi se pravila,evo linka koji se ne moze previditi:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=6680&Type=1&FdbkType=0


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=31755
prve dvije rečenice će ti sve objasniti...
bihac-una Posted - 09/01/2012 : 11:09:39
Posto se ocigledno ovdje pravi neko gluh i slijep i ne drzi se pravila,evo linka koji se ne moze previditi:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=6680&Type=1&FdbkType=0
bihac-una Posted - 08/01/2012 : 08:28:21
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bihac-una

Vidim da je ova dobricina dobila jos jedan negativni,te jedan neutralni komentar,od zavrsetka ove rasprave oko njega.
Saldo:
4 negativna
,pa me zanima jeli jos aktivan ili se drzimo pravila,4-ti negativni letis vani?????


kad dobije četvrti,automatski leti...



Vec ima 4 negativna,citaj gore moj post jos jednom

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000