forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Euro 2024

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Hercule Poirot Posted - 03/06/2024 : 13:05:27
Na ovom topicu možemo komentirati sve vezano uz nadolazeće Europsko prvenstvo.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonto Posted - 27/06/2024 : 09:52:02
quote:
Originally posted by tex2

Belgijanci su baš razočarali, govorio sam kako ih ne ubrajam među favorite, mislim da će Francuzi lako s njima izaći na kraj, Francuzi će tek sad proigrati. Ja pored naših uvijek navijam za Engleze, ovo što su dosad odigrali je grozno, mislim da pod Southgateom nisu nikad izgledali ovako loše, trgnut će se i oni, ali sumnjam da će proigrati i iako im se otvorio ždrijeb, već nakon Slovačke će biti gusto za njih. Portugal ima potencijala, njih nikako ne treba otpisivati, tehnički su uz Španjolce i Francuze najjači. Nizozemci će isto odigrati svoju tipičnu igru, ako im napad proradi mogu nešto napraviti, bit će gusto već s Rumunjima. Švicarska_Italija će biti zanimljiva utakmica. Vidjet ćemo vrlo brzo kako će se sve rasplesti?

Vec mi je zao svicaraca, sad ce poceti klasicno talijansko guzlanje do finala.
Tonto Posted - 27/06/2024 : 09:50:04
quote:
Originally posted by tinton

Nisi očekivao da Belgijanci osvoje grupu, niti da Portugal bude neporažen u svojoj grupi, ali od Engleza si očekivao minimalno 7 bodova?


Nisam. De bruyne je imao sezonu prozetu ozljedama, a lukaku je ukleto deblo. To nije ni sjena ekipe od prije par godina. Prosjecna ekipa od koje je ostalo samo ime. Portugal dok jos uvijek gura ronalda nije ozbiljna ekipa i oni su iznad mojih ocekivanja bili sigurni prije zadnjeg kola. Od engleza sam ocekivao triput bolji nogomet i da, u skupini u kojoj su igrali prema imenima, najavama i prikazanoj igri na proslom prvenstvu ocekivao sam jos korak naprijed, a ne tri nazad i najmanje sedam bodova
Salkan Posted - 27/06/2024 : 09:42:34
Najjači par definitivno zadnja osmina finala. Civilizacijski sukob.
Ponovo Istok-Zapad.
:)
tex2 Posted - 27/06/2024 : 09:35:36
Belgijanci su baš razočarali, govorio sam kako ih ne ubrajam među favorite, mislim da će Francuzi lako s njima izaći na kraj, Francuzi će tek sad proigrati. Ja pored naših uvijek navijam za Engleze, ovo što su dosad odigrali je grozno, mislim da pod Southgateom nisu nikad izgledali ovako loše, trgnut će se i oni, ali sumnjam da će proigrati i iako im se otvorio ždrijeb, već nakon Slovačke će biti gusto za njih. Portugal ima potencijala, njih nikako ne treba otpisivati, tehnički su uz Španjolce i Francuze najjači. Nizozemci će isto odigrati svoju tipičnu igru, ako im napad proradi mogu nešto napraviti, bit će gusto već s Rumunjima. Švicarska_Italija će biti zanimljiva utakmica. Vidjet ćemo vrlo brzo kako će se sve rasplesti?
lwood Posted - 27/06/2024 : 09:16:06
quote:
Originally posted by jaki

Kovaču,smeće jedno...
Ko će drugi nego prodani jugović.



Sta je deckic napravija?
tinton Posted - 27/06/2024 : 09:09:30
Nisi očekivao da Belgijanci osvoje grupu, niti da Portugal bude neporažen u svojoj grupi, ali od Engleza si očekivao minimalno 7 bodova?
Tonto Posted - 27/06/2024 : 07:10:45
Ja nisam ocekivao nista vise niti od belgijanaca niti od talijana niti od portugala. Nizozemci igraju isto kao i na svjetskom i nisu uopce razocarali koliko su austrijanci odusevili. Jedini koji su podbacili igrom od ovih su francuzi, ali i to je upitno jer se vrlo lako moguce radi o tempiranju forme. Nitko nije precijenjen osim engleza koji su s obzirom na imena i ocekivanja ziva katastrofa. Pomislio bi i da oni tempiraju formu, ali englezi su to, jednostavno su losi.
tinton Posted - 27/06/2024 : 06:24:05
Evo i Belgije u drugom dijelu ždrijeba.

Znači Belgijanci, Francuzi, Nizozemci, Talijani nisu osvojili grupu, a Portugal je izgubio 2:0 od Gruzije. Kako bilo, ne priča se puno o precijenjenim Belgijancima, Francuzima, Nizozemcima, Talijanima, Portugalcima.
izivko Posted - 26/06/2024 : 23:31:48
I jedni i drugi imaju stranog trenera.
don_draper Posted - 26/06/2024 : 23:24:43
Gruzija i Slovacka prosle danas, jako lijepo
Obje repke igrale hrabro, ali i mudro, pogotovo s obzirom na ocite igracke limite
jaki Posted - 26/06/2024 : 22:55:21
Kovaču,smeće jedno...
Ko će drugi nego prodani jugović.
manhunter Posted - 26/06/2024 : 22:35:27
quote:
Originally posted by Poli


Gruzijci guze Ronalda!







Odlična utakmica.
Poli Posted - 26/06/2024 : 22:33:35

Bravo Cesi!

Poli Posted - 26/06/2024 : 22:22:15

Gruzijci guze Ronalda!


Caleb Posted - 26/06/2024 : 20:59:24
quote:
Originally posted by Jasko

Sva sreća da ova Srbija nije prošla, dok se ne odradikali ne treba da bude deo normalnog sveta. Na žalost, Nostradamus već predviđa 10 olimpijskih medalja, tako da se njihova debiloumna igranka nastavlja.




Bravo
delboj Posted - 26/06/2024 : 20:25:31
Slovačka-Rumunija baš po najavama, i bilo je rečeno da neće biti 0:0 nego 1:1, da bude manje sumnjivo.
risbozg Posted - 26/06/2024 : 20:22:08
Slabo i jadno..ne znaš tko je lošiji, a ne bolji
tex2 Posted - 26/06/2024 : 20:16:19
Općenito jedno od lošijih prvenstava, bez obzira na efikasnost, osim Španjolaca nitko ništa ne igra, čudno da nije bilo golova danas, obrane kriminalne.
Hercule Poirot Posted - 26/06/2024 : 20:01:04
Belgijanci na Francusku. Odlično. U osmini finala ispast će jedan od favorita (Francuska) ili ekipa koja je pucala visoko (Belgija)
Hercule Poirot Posted - 26/06/2024 : 19:59:20
Da, šteta za Ukrajinu. Čudi ma da Malinovsky nije dobio više minuta na turniru.
jaki Posted - 26/06/2024 : 19:56:47

Ispast s 4 boda je baš bolno.
lwood Posted - 26/06/2024 : 19:47:50
quote:
Originally posted by Lorda

Dobri su mi ovi Ukrajinci koje je uhvatila kamera kod intoniranja himne, veliki patrioti drže ruku na srcu i pjevaju iz sveg glasa, ukrajinska Minhen bojna...



Pa bolje skupljat novce po svitu nego popusit metak .
King Warrior Posted - 26/06/2024 : 19:33:01
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ne bi me čudilo da Ukrajina zabije i izbaci Belgiju s turnira


Ja bih najradije sve iz te gupe izbacio. Toliko su dosadni, da su mislim i njihovi navijaci smoreni. Ako neko ima insomniju, neka ih pogleda koji minut.
don_draper Posted - 26/06/2024 : 19:32:06
quote:
Originally posted by Salkan

Ovi u TinTin dresovima su strašno jalovi



Captain Haddock je ispao od Mađara pa bi se i ovi mogli ubrzo pridružiti
Salkan Posted - 26/06/2024 : 19:26:16
Ovi u TinTin dresovima su strašno jalovi

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000