forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Euro 2024

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Hercule Poirot Posted - 03/06/2024 : 13:05:27
Na ovom topicu možemo komentirati sve vezano uz nadolazeće Europsko prvenstvo.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 02/07/2024 : 10:36:24
quote:
Originally posted by don_draper

@Reem, dobro da su Hrvati ispali jer od silnih "svojih" ne bi znao za koga navijati više :)


I Mbappe mi je jucer prosao 😉
U petak ce bit win-win situacija, jedino me strah Spanjolaca u polufinalu, to ce bit finale prije finala.

Cestitke Slovencima na svemu dosad, bit ce bolje u buducnosti, a slazem se u potpunosti s Kingom i njegovim pretposljednjim komentarom na prethodnoj stranici, lajk.
prop_ovednik Posted - 02/07/2024 : 10:27:47
Odma je njima Ragnick rekao da je klub trul od vrha do dna i da tu treba u hitnu i temeljitu izmjenu. Poslušali ga, dakako...
tex2 Posted - 02/07/2024 : 10:19:34
Kako je austrijski izbornik izgledao u Unitedu? Još jedan dokaz da nije trener kriv za sve, baš suprotno! za Gruzijce sam mislio da mogu, mlada reprezentacija im je nedavno napravila rezultat.

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

S druge strane, Austrija ugodno iznenađenje, s onom "pametnom trkom". Kao pozitivu valja izdvojiti prolazak grupe Slovenije i Gruzije.

delboj Posted - 02/07/2024 : 10:16:11
Onaj penal za Portugal je smiješan, sam je inicirao kontakt i onda pao, nema ono smisla.

Ronaldo vjerovatno ni do jutros ne bi prestao da plače da su ispali.

Slovenija je bila disciplinovana, ali nije mi jasno da nisu iskorištene još dvije izmjene u produžetku, kad nisu mogli da hodaju.
Hercule Poirot Posted - 02/07/2024 : 09:58:35
S druge strane, Austrija ugodno iznenađenje, s onom "pametnom trkom". Kao pozitivu valja izdvojiti prolazak grupe Slovenije i Gruzije.
Tonto Posted - 02/07/2024 : 09:51:55
Od dva najveca favorita francuza i engleza vidili smo najbezvezniji nogomet.
King Warrior Posted - 02/07/2024 : 09:22:39
Belgija nema veze sa ulogom favorita, to se znalo jos prije. Isto kao i Italija. Od nekih timova su ostala samo velika imena. Sad se polako to filtrira, najbolji ostaju.
Tonto Posted - 02/07/2024 : 09:19:40
Imao si jucer popodne susret dva favorita pa je ispala najlosija utakmica prvenstva dosad.
King Warrior Posted - 02/07/2024 : 09:08:57
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Poslastica prvenstva u smislu neizvjesnosti.
Šteta za Sloveniju


Nije steta. Sa onakvim pristupom nisu ni zasluzili. 120 minuta su stajali u svom senaestercu i nadali se cemu? Da ce ih bog pogledati i mozda udje nesto iz kontre ili ce ih Oblak izvaditi na penalima. Slovaci su protiv Engleza barem igrali do momenta dok nisu postigli gol, Slovenci sinoc nisu uopste. 120 minuta smo gledali kako se Portugalci dodavaju, vecinom naprave potez vise i na kraju nista ne urade.
Razumijem ja njihovog trenera, ali ipak mislim da su mogli igrati i protiv Portugala, kao sto su igrali i protiv drugih. Cini mi se da je pokusao da kopira Hrvate sa SP 2018, ali tu ima jedna velika razlika, Hrvati su tada igrali fudbal.
Nadam se da mi nasi Slovenci nece sta zamjeriti, ali dobro je da svi bunkerasi poispadaju, pa da napokon mozda vidimo i dobar fudbal na ovom EP.

Prva runda grupne faze je bila zanimljiva, dosta golova, dobra igra, na momenat je izgledalo da ce biti najbolje prvesntvo ikada. Od tada slijedi kvalitetni sunovrat i sve vise gledamo pravi antifudbal. Nema lijepih golova, vrhunac su polumakazice od Bellingehma. Nema lijepih poteza, pa nam u nedostatku istih vilice popadaju kada Ronaldo nekoliko puta pimpuje loptu na sredini terena ili odigra petom.

Ja se iskreno nadam da ce svi favoriti proci dalje, pa da barem od cetvrfinala gledamo napokon dobar fudbal. Ili to ili neka ove male ekipe ostave srce na terenu. Pasce ovako ili onako, pa ako vec, onda na herojski nacin.
don_draper Posted - 02/07/2024 : 09:07:09
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Nisu se Slovenci pripremali za penale.



To me cudi jako. Igrali su dosta povuceno i djelovali zadovoljno s nulom pa je valjda logicno da ce iz toga proizaci penali, a ovi iznenadeni i u grcu kao mi protiv Turaka 2008
Hercule Poirot Posted - 02/07/2024 : 08:40:19
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/kek-porazi-se-ne-slave/2578731.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_m
Koja trenerčina Kek, bravo!
Hercule Poirot Posted - 02/07/2024 : 06:57:24
Poslastica prvenstva u smislu neizvjesnosti.
Šteta za Sloveniju
Markos Posted - 02/07/2024 : 00:41:48
Šteta:(
sawitch Posted - 02/07/2024 : 00:20:22
Zao mi Slovenaca ali da ga jebes, 3 penala ti odbrani golman.
adriano Posted - 02/07/2024 : 00:07:14
Steta
Jerry Krause Posted - 02/07/2024 : 00:03:13
Penal šukerovski, vrlo mudro.

Inače ovo prvenstvo baš loše igrom. Većina ekipa za qurac, jedino Španjolci odskaču.
jaki Posted - 01/07/2024 : 23:51:14
Bravo Slovenci!
Borba do samog kraja.
Šteta sta su penale pucali baš kako ne treba.Ki da se nisu pripremali??
Penal za Portugal sličan onom protiv nas za argentince;protivnički igrač se zaleti u obrambenog i ako se ovaj malo pomakne a uvijek se mora pomaknuti onda sudac svira penal.Po meni to nije penal.
Šeško tragičar.
risbozg Posted - 01/07/2024 : 23:51:06
Bravo za Slovence makar su ispali..
izivko Posted - 01/07/2024 : 23:49:27
Slovenci su svojim pristupom, borbenošću pa i igrom stekli fanove širom Europe. Evo i sebe tu ubrajam.

Ovaj uspjeh će mnogo značiti mladim generacijama.
giant Posted - 01/07/2024 : 23:44:56
To je cena, koju moramo platiti zbog neiskustva. Jbg. Nije moglo drugačije da se desi. Idemo dalje i čestitke na dobroj igri!
jogurt Posted - 01/07/2024 : 23:44:54
Bolje da ga je Portugal nekako umuvao u produžecima nego ovo.
Jerry Krause Posted - 01/07/2024 : 23:44:48
Nisu se Slovenci pripremali za penale. Šteta baš velika.
izivko Posted - 01/07/2024 : 23:44:26
Slabo su pucali penale. Očito nisu vježbali.
Ernie Pike Posted - 01/07/2024 : 23:43:59
Šteta. Šeško je morao zabiti.
don_draper Posted - 01/07/2024 : 23:43:50
Ne kužim, cijelu utakmicu igraš i čuvaš nulu, čovjek bi rekao da si spreman na penale i onda ovakav debakl
Čestitke Slovencima, ali ovo se moglo i drukčije odviti da je bilo završnice

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000